Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie A
robaldo Offline
k.robka

Liczba postów: 1,350
Reputacja: 39
RE: Serie A
No ja właśnie też przed chwilą odpaliłem tabelę i szok O_o

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
18-10-2013 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Zamiast odpalać tabele, to polecam ogarnąć ich mecze. Ja oglądam regularnie [ale to raczej z powodu, że jestem ich sympatykiem Wink], obecnie grają najprzyjemniejszą piłkę we Włoszech. Krótkie, szybkie podania, dwa kontakty, szybkie skrzydła, Totti, zabójcze kontry, w defensywie ustawienie na baaaardzo wysokim poziomie. Jeżeli do grudnia się nie wypalą, to spokojnie mogą walczyć o Ligę Mistrzów, a może nawet o coś więcej...Smile

A mówiłem, że Kevin Strootman wielkim kozakiem jest. Wczoraj może nie zagrał na miarę swoich możliwości, ale on co mecz ustawia w środku pola co i kogo chce, według własnego widzi mi się. Czekam na 6 stycznia i mecz z Juventusem. Strootman vs Vidal. :O
19-10-2013 08:42
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Wczoraj Roma miała szczęście bo Napoli było lepsze i karny dla Romy i czerwo dla Cannavaro to błąd sędziego.
19-10-2013 12:13
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Fakt, Napoli mialo lepsze sytuacje strzeleckie [Callejon i Pandev w pierwszej połowie, z drugiej strony tylko Gervinho mial sytuacje podbramkowa]. Ale swietnie zorganizowana byla Roma w defensywie, a z natury szybko przechodza do ataku.
19-10-2013 12:28
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Nie no jeden mecz taki sie przecież może zdarzyć. W poprzednich meczach kosili równo z trawą wszystkich. Florenzi,De Rossi,Totti,Benatia,Strootman,Pjanić i odrodziny Gervinho to gracze na których można patrzeć z przyjemnością.
19-10-2013 12:44
Hubson Offline
Posting Freak

Liczba postów: 2,275
Reputacja: 12
W sumie jeszcze za czasów Spalettiego mówiło się, że Roma gra najpiękniejszą piłkę we Włoszechm o ile nie w Europie. Warto powiedzieć tu też o osobie trenera Rudiego Garcii, któremu ostatnio nie poszło w Lille a Romę kapitalnie ustawił. W sumie można ją trochę porównać do Arsenalu w Anglii Smile
19-10-2013 13:20
Mata Offline
why duck donald

Liczba postów: 2,982
Reputacja: 11
Rafał Wolski Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 21:24 przez Mata.)
10-02-2014 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rooney91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Może jeszcze cos z Rafała będzie, jakby się przebił do pierwszego składu tak grającej Fiorentiny to byłoby coś. Na pewno z korzyścia dla reprezentacji.
17-02-2014 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member

Liczba postów: 467
Reputacja: 7
Fajny meczyk wczoraj się odbył pomiędzy Juve a Milanem. Przed meczem myślałem że Juve rozjedzie Milan tym czasem dużo lepsze wrażenie sprawiali gracze Milanu, byli szybsi, bardziej agresywni. nakładali pressing już na 40-50 metrze. Sytuacje też stworzyli więcej i były one bardziej klarowne. Jednak Juve ma Buffona który wspaniale interweniował. Pod koniec 1 połowy zostali oszołomieni golem w sumie z niczego bo Juve nie forsował zbytnio tempa i mieli tylko jedną setkę. W drugiej gracze Milanu osłabli ale i tak się starali jednak petarda Teveza przesądziła o wyniku meczu. Szkoda że nie było Balotellego.
03-03-2014 13:47
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości