Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie A
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #121
Re: Serie A
Intel napisał(a):
Hubercik napisał(a):Obawiam się , ze z takim trio jak Forlan, Zarate i Milito to raczej nie pogra zbyt dużo.

A jest przecież jeszcze niezawodny Pazzini (tak, mam go w piłkarzykach Smile ), który w zeszłym sezonie od stycznia strzelił 11 goli i z pewnością jeszcze przyjdzie na niego czas.

leżę...Giampacośtam :-D

@down: zwłaszcza, że na ławce siedzi niejaki Giampacośtam

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
11-09-2011 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #122
Re: Serie A
Dzięki.
To go kuźwa mogli gdzieś wypożyczyć, jak my Welbecka, a nie młodemu chłopakowi karierę w mojej drużynie blokować Wink

Gdzie jest Groszek?
11-09-2011 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #123
Re: Serie A
Hubercik napisał(a):Koniec z Cattenacio.
Jak ktoś wspomina Cattenaccio i Serie A od jakichs 10 lat to gówno wie o włoskiej piłce tak nawiasem mówiąc;P



Kris1908 napisał(a):jak oceniacie szanse Castaignosa na regularną grę w Interze?
Regularnie nie będzie grał, dostanie puchar włoch na początek i może końcówki meczów.
Wes Milito Forlan to powinni być podstawowi atakujący a jeszcze są Pazzini, Zarate,Alvarez i Casstaignos dopiero , choć Luc bezpośrednio o miejsce walczył będzie z Milito i Pazzinim a to sporo;P
Inter się przejedzie na Gasparinim gorzej niż na Benitezie, jak można zatrudniać gościa który nie dostosowuje taktyki do graczy których posiada lecz uparcie tkwi w swojej jednej, jedynej która nie dość że nie jest ulubioną formacją Wesa to jeszcze większą szkodę wyrządza w defensywie bo najlepszy obrońca Interu nie ma atutów do tej taktyki.
12-09-2011 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #124
Re: Serie A
Włoskie drużyny choćby na tle europy grają baaardzo defensywnie, więc wspominanie o Cattenacio wcale nie jest niewiadomo jak złym stwierdzeniem.
Ogólnie Włosi mają ostatnio debet jeżeli chodzi o trenerów. Jeden Allegri, który jakoś poskładał Milan i Prandelli, który w końcu dostał poważne zadanie w postaci reprezentacji a nie Fiorentinę.

Zobaczymy jak będzie dalej wyglądać gra Interu, bądź co bądź 3 bramki strzelili, więc to nie w ofesywie był problem.
12-09-2011 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #125
Re: Serie A
Hubercik napisał(a):Włoskie drużyny choćby na tle europy grają baaardzo defensywnie,
Wcale nie bardziej niż reszta europy chyba że mówisz o Interze z Barceloną, jak i Inter Mou , to że Włosi nie świecą sukcesów to wiadomo, przeżywają kryzys po Calciopoli ale jak ktoś wspomina o Catenaccio to mam ochotę pierdzielnąć takim o sufit.

Prandelli,Allegri, a jeszcze Capello stary dobry (nadal top5 na świecie wg mnie) i Mazzari dobrze rokuje,
12-09-2011 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #126
Re: Serie A
Ale Capello to reprezentacja.

A ostatnie mecze Milanu choćby z Arsenalem no to przecież zero do powiedzenia mieli wychodząc głównie na defensywę. Ostatnim włoskim zespołem, który grał ofensywnie to chyba Roma. Szkoda, że Sanchez nie gra już w Udinese bo takto oni mogli by pokazać ciekawą piłkę w LM. Jeżeli się mylę to popraw, z chęcią się dowiem co pominąłem.

Tak jeszcze napomknę o reszcie Europy. Jakby nie było Liga włoska jest numer cztery na świecie i Inter bądź co bądź zdobył Puchar Europy.
12-09-2011 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #127
Re: Serie A
Hubercik napisał(a):A ostatnie mecze Milanu choćby z Arsenalem
Z Arsenalem to niepamiętam kiedy grali, a ostatnio grali z Tottkami lecz wtedy mieli zniżkę formy, potracili trochę punktów w SA i woleli się skupić na lidze i zbytnio się tym meczem z londynczykami nie przejęli.
Udine przegrało z Arsenalem mimo że w 1 meczu zdominowali londynczyków lecz brak doświadczenia robi swoje i Wenger to wykorzystał.

Hubercik napisał(a):Jakby nie było Liga włoska jest numer cztery na świecie
W rankingach może tak(stracili miejsce przez ligę europy bo wiadome jest że Niemcy tam nabijali liczniki a włosi te rozgrywki olewają na maksa);> Imho bundeskopanka dla mnie jest gorsza, subiektywne odczucia lecz tam mistrz w następnym sezonie broni się przed spadkiem(wyjątek Bayern) jak ostatnio Stuttgarty,Wolfsburg czy teraz BvB gra kaszanę.
12-09-2011 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #128
Re: Serie A
Zobaczymy co pokaże jeszcze Napoli. Mają trudnę grupę akurat na udowodnienie siły włoskiej ligi.

A rankingi rankingami ale jednak powinni przestać sobie to olewać bo jednak jedno miejsce w pucharach stracili przez to. Zakładając, że Juventus zajmie 4 miejsce to już nie będzie miał LM tylko LE i ciekawe czy teraz podejście włoskich drużyn do tych rozgrywek się zmieni, czy też nie.
12-09-2011 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #129
Re: Serie A
Mecz Palermo z Interem świetny, po prostu zajebiście się to oglądało, zwłaszcza drugą połowę. Nie było tam taktyki, a akcje przenosiły się spod jednego pola karnego pod drugie. Każda akcja pachniała bramką.

Co do Interu, to nie wiem czy to dobry pomysł, aby grali trzema obrońcami. W meczu z Palermo było widać, że brakowało im tego 4 defensora. W ofensywie będą niezwykle groźni, grają bardzo atrakcyjnie, z polotem, szybko wymieniają podania, ale właśnie w obronie na razie wyglądają słabo. Może z czasem jak się zgrają, to będzie to lepiej wyglądać, ale moim zdaniem ich trener podejmuje wielkie ryzyko. Z Genoi właśnie dlatego go wyrzucili. Tam także jego drużyna strzelała dużo goli, ale też sporo traciła, przez co nie wygrywali tylu meczów, ile mogli.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-09-2011 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #130
Re: Serie A
[flash=425,320]http://www.youtube.com/v/IiaJuD-EfV0[/flash]

Adis, chyba wczoraj, pisał o wypadku Tytonia. W ten weekend miała miejsce jeszcze jedna nieprzyjemna sytuacja. Stekelnburg kopnięty w głowę przez Lucio. Nie wyglądało to przyjemnie, a Holender stracił przytomność. Raz też zdarzyło mi się zostać kopniętym w łeb, na szczęście nie z taką siłą, ale na samą myśl jak mocno musieli obaj dostać aż ciarki mnie przechodzą.
18-09-2011 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #131
Re: Serie A
zamiast offtopowanie w złym temacie...

Nie masz pojęcia czy oglądam Juve, czy nie ale ostro piszesz, zakładając w ciemno coś o czym nie masz pojęcia.
To, że całe Juve zagrało kilka dobrych spotkań na początku nie robi z Andrei Pirlo gracza pokroju Xaviego. Po 2007... dziś mamy 2011... jeżeli koleś gra 3-4 lata piach na zmianę lecząc kontuzje i znając tylko Wlochy to raczej by nam nie pomógł, skoro Scholes przestał to robić pod koniec ubiegłego sezonu...

W czym ustępuje? nie trzyma się przy piłce tak dobrze jak Xavi, który jest też szybszy od Włocha... jedynie pierdlonięcie Pirlo ma lepsze niż Xavi.
Z resztą teraz Aquilani, który zastępuje Pirlo w Milanie całkiem nieźle grał piach w Liverpoolu. Na czym się opierasz, że z Pirlo było by inaczej??

Mancini w barwach Romy miażdzył system i we Włoszech i w LM
Quaresma w Porto bynajmniej na europejskich boiskach podobnie. Jakościowo źli zawodnicy to nie byli, tylko, że we Włoszech gra skrzydłami jest bardzo ciężka do realizacji...
25-10-2011 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #132
Re: Serie A
Hubercik napisał(a):To, że całe Juve zagrało kilka dobrych spotkań na początku nie robi z Andrei Pirlo gracza pokroju Xaviego.

Weź koleś skończ brać te psychotropy bo już na resztę bzdur nie będę odpowiadał.

Hubercik napisał(a):Quaresma w Porto

Quaresma to bóg fanboyów Youtuba. ruletę zrobił , lamusy się podniecają że dobry gracz.
Hubercik napisał(a):Po 2007... dziś mamy 2011... jeżeli koleś gra 3-4 lata piach na zmianę lecząc kontuzje i znając tylko Wlochy to raczej by nam nie pomógł, skoro Scholes przestał to robić pod koniec ubiegłego sezonu...
Ukryty tekst:
[Obrazek: 0_0_1284523962_ja_pierdole_z_kim_ja_pisz...middle.jpg]

Cytat:Z resztą teraz Aquilani, który zastępuje Pirlo w Milanie całkiem nieźle grał piacc w Liverpoolu.
Idź ziomek poczytaj dobre forum kibiców Liverpoolu. Leczył się większość sezonu, zwykły pech a kilka spotkan zagrał fajnie.Znam sporo kibiców LFC co woleli go by został bo mimo że Albert to najwyżej połowa talentu Pirlo to techniką tego Adama i Hendersona zjada tyłkiem.

Nie będę pisał nowego posta to odpiszę w nim. Quaresma jest wymiataczem? Jeśli tak piszesz to wiem juz dokładnie z kim gadam
W Barcelonie grał dno, w Interze dno, w Besiktasie dno. Do kadry go już nie biorą , przypadek?


Hubercik napisał(a):Aquilani był lepszym transferem niż Henderson i Adam bo pare spotkań mu wyszło...
Nie napisałem że był lepszym transferem. Lecz to że jest lepszym piłkarzem
25-10-2011 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #133
Re: Serie A
Kurwa mać... mówisz, że Quaresma i Mancini to szrot po czym piszesz, że Aquilani był lepszym transferem niż Henderson i Adam bo pare spotkań mu wyszło...

i to ja pierdole głupoty?? porównujesz Pirlo do Xaviego mimo, że sam napisałeś, że od 2007 gra piach... no sorry ale piszesz takie rzeczy, a sam wytykasz mi pisanie głupot <ściana>

Zacytuj proszę, gdzie napisałem, że Quaresma to bóg futbolu lub, że się nim jaram??
Napisałem, że w barwach Porto w europejskich pucharach grał nieźle i głównie w lidze portugalskiej wyrobił sobie markę i uznane nazwisko swego czasu miał, ale nie robie z niego niewiadomo kogo. Nie wtykaj mi czegoś czego nie napisałem panie expert ;/
25-10-2011 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #134
Re: Serie A
[flash=450,300]http://www.youtube.com/v/fjXxkHy6cwM&feature=player_embedded[/flash]
To to jednak jest gość. Ciekawe czy trafi się kiedyś jeszcze taki gracz.
26-12-2011 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #135
Re: Serie A
Hubercik napisał(a):To to jednak jest gość. Ciekawe czy trafi się kiedyś jeszcze taki gracz.
Nie prędko Sad Sad
26-12-2011 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości