Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie A
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #31
Re: Serie A
Z Di Canio było przecież podobnie. Nawet koledzy z drużyny go krytykowali.


Fan United od 1992 roku
15-12-2009 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Serie A
To z Ajaxem to prawdopodobnie jakiś mecz sparingowy czy coś, bo ani kibiców na stadionie, ani nazwisk na koszulkach. Więc nic dziwnego. A w Ascoli interes szedł o 3 ligowe punkty. Jest na co zwrócić uwagę.

E: poza tym wątpię, abyś tą akcję z Amsterdamu oglądał na żywo, bądź wiedział o niej w chwili, kiedy była ona aktualna. Nietrudno jest wpisać "fairplay" w wyszukiwarkę na YT, więc twoje wypowiedź "a ja tak" jest trochę nie na miejscu :roll: Trochę lipa tak nabijać posty.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-12-2009 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #33
Re: Serie A
Weź kurwa idź stąd człeniu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-12-2009 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #34
Re: Serie A
Juve ostatnio zaczyna przypominać nieco Liverpool. Odpadli z ligi mistrzów, głowa trenera jeszcze nie poleciała. Podobnie jak the Reds ostatnio przegrali też z ostatnim zespołem w tabeli, tyle że u siebie. Nie wiem, jakim cudem Ferrara jeszcze jeszcze nie wyleciał, ale musi mieć duży kredyt zaufania od zarządu.
23-12-2009 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Serie A
A ja na początku sezonu mówiłem, że Ferrara wszystko spieroli. Co prawda ma jeszcze czas, ale takie coś mniej/więcej przewidywałem.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-12-2009 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #36
Re: Serie A
Podobnie jak maju, nie wierzyłem w Ferrare już od pierwszego dnia, kiedy został zatrudniony.

Runda jesienna we Włoszech za nami, zgodnie z przewidywaniami Inter na pierwszym miejscu. Kosmosu nie grają, ale to wystarczy. Szkoda tylko, że dali ciała w Turynie. No, ale z tego co wiem, choć zabrzmi to trochę dziwnie, za bardzo im się nie chciało w tym spotkaniu.

Duet Milito - Et'o okazał się sporym wzmocnieniem. Już nie tylko Ibra, Ibra, Ibra. Jest także drugi klasowy napadzior. Wydaje się, że Barca zrobiła lepszy interes, ale Inter także na tym źle nie wyszedł.

Zaskoczył mnie Milan. Ronaldinho coś tam zaczął grać, zaliczył 8 asyst. Ale Leonardo zdecydowanie za mało korzysta z Huntelaara.
23-12-2009 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Serie A
Kwas napisał(a):Wydaje się, że Barca zrobiła lepszy interes,
No właśnie... Z początku wydawało mi się, że Barca zrobiła najgorsze co mogła. Wydawało mi się, że Ibrahimović jest piłkarzem, który robił furorę w Mediolanie, bo wszyscy grali na niego i taktyka była ułożona pod niego. Tymczasem w Barcy ptrafił się on wpasować w to, co tam grają od chyba zawsze. Po prostu pkazał się zawodnikiem bardzo elastycznym. Przewidywałem sytuację wręcz odwrotną, no ale cóż.

Poza tym Eto'o w Interze też nie gra jakiegoś piachu. Po prostu mniejsza ilość bramek w jego wykonaniu to wina ustawianiu go często na skrzydle. Inter w tym sezonie nie rzadko gra 4-3-3 z Balotellim i Eto'o na bokach i Milito w środku.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-12-2009 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #38
Re: Serie A
maju napisał(a):Poza tym Eto'o w Interze też nie gra jakiegoś piachu. Po prostu mniejsza ilość bramek w jego wykonaniu to wina ustawianiu go często na skrzydle. Inter w tym sezonie nie rzadko gra 4-3-3 z Balotellim i Eto'o na bokach i Milito w środku.
Nierzadko, a nawet częściej występował mając obok siebie jednego napastnika, czy to Milito, czy Balotelliego. Zazwyczaj było tak, że Inter rozpoczyna spotkanie w formacji 4-3-1-2, a na drugą połowę ( albo czasem trochę później ) wychodzi w 4-3-3.

Z Rubinem i Atalantą Eto'o pracował na skrzydle, ale już w ostatnim meczu w tym roku we Włoszech, z Lazio, grał z Milito w napadzie.

Co nie zmienia faktu, że Samuel daje coś pozytywnego temu zespołowi.
25-12-2009 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Serie A
Cytat:Poważnie kontuzjowany obrońca Interu Mediolan Christian Chivu jest już po operacji pękniętej czaszki - podaje oficjalna strona włoskiego klubu. Rumun doznał kontuzji podczas środowego spotkania ligi włoskiej z Chievo.

[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/HjVGKxDGyiA[/flash]

Dobrze, że z tego wyszedł. Sam raz na turnieju trochę mocniej zderzyłem się głową z przeciwnikiem i w ogóle nie ogarniałem co się wokół dzieje. A pęknięta czaszka to już całkiem poważna sprawa.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-01-2010 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #40
Re: Serie A
Pęknięta czaszka? To to samo u Cecha, nie?

Ciekawe czy będzie mógł dalej grać, Cecha ubrali w hełm, Chivu nie ma jak. Może se trochę od piłki odpocząć.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-01-2010 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Serie A
Podobno po zderzeniu z Pellissierem, Chivu znalazł się krok od śmierci:

Cytat:Prześwietlenie wykazało pęknięcie kości czaszki, w wyniku czego powstał krwiak. Operacja zawodnika trwała godzinę. Rumunowi usunięto krwiaka i podniesiono zapadnięte fragmenty kości. Na szczęście mózg nie został uszkodzony.

Teraz Chivu w szpitalu w Weronie czeka aż jego stan na tyle się ustabilizuje, że będzie mógł być przetransportowany do Mediolanu. Nie wiadomo na razie, kiedy Rumun powróci na boisko.

- Mamy nadzieję, że wróci do nas tak szybko jak to możliwe, ale myślę, że czeka go spora przerwa - powiedział po spotkaniu trener Interu Jose Mourinho.

Mogło się to skończyć wielką tragedią. Ciężko będzie z powrotem na boisko Rumunowi.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
08-01-2010 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Serie A
Chivu to twardziel, wygrzebie się z tego.
08-01-2010 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Serie A
Inter wygrał ze Sieną 4-3 na swoim stadionie. Mimo, że w drugiej połowie lider Serie A grał piach i do 88. minuty przegrywali 2-3, udało im się wyjść na prowadzenie. Duży wkład w zwycięstwo miały dwa znakomite i przede wszystkim skuteczne rzuty wolne w wykonaniu Sneijdera. Dwoma golami w tym spotkaniu może pochwalić się również napastnik AC Sieny - Massimo Maccarone, z czego jeden nieprzeciętnej urody zdobyty z 22 metrów.

Dramatyczna końcówka, w 94. minucie Walter Samuel niczym rasowy snajper umieścił piłkę w siatce i podopieczni Mourinho mogą się cieszyć z kolejnych trzech punktów, w przeciwieństwie do United. MOTM - Sneijder. 2 bramki z wolnych, kilka groźnych strzałów i asysta przy bramce Milito. Jako ciekawostkę dodam, że Siena zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a różnica liczby punktów pomiędzy oba zespołami wynosi 33 oczka. Wink

PS. W drugim meczu Serie A, AS Roma pokonała 1-0 Chievo, a jedyną bramkę zdobył De Rossi w... 1 minucie tego spotkania. Warto dodać, że Rzymianie od 11. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę, a w drugiej połowie David Pizarro nie wykorzystał rzutu karnego.

Jutro hit kolejki - Juventus zmierzy się z AC Milanem.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-01-2010 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #44
Re: Serie A
paolo napisał(a):Jutro hit kolejki - Juventus zmierzy się z AC Milanem.
I Milan wygrał 3 - 0. Ktoś mi powie, dlaczego Ferrara dalej tam pracuje ? Uratowało go zwycięstwo w krajowym pucharze i możliwe, że jeszcze odwlecze swoją dymisję, bo Juve gra dzisiaj z Chievo.

A Inter stracił punkty w pierwszej serii gier rewanżowych. 1 - 1 z Bari. Nudne widowisko, momentami katastrofalnie się to oglądało. Trochę ciekawiej się zrobiło po drugim golu Barreto z wymyślonego karnego. Warto odnotować pierwsze trafienie Pandeva.
17-01-2010 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Serie A
Pierwszy mecz z Bari też zremisował chyba, dlatego ten wynik mnie nie dziwi, tym bardziej że przegrywali już 2-0. Jeśli dzisiaj swój mecz wygra Milan (z ostatnia w tabeli Sieną) zbliży się do Interu na 6 punktów (z tym, że ma jeden mecz zaległy i jak go wygrają to mają tylko 3 pkt straty). Ciekawie się w tym sezonie zapowiada rywalizacja w Serie A.

E:
Kwas napisał(a):Uratowało go zwycięstwo w krajowym pucharze i możliwe, że jeszcze odwlecze swoją dymisję, bo Juve gra dzisiaj z Chievo.

Nie odwlekł. Juve przegrało 0-1. Jestem ciekawy jak na tę wiadomość zareaguje zarząd klubu z Turynu, bo ostatnio nie dzieje się tam zbyt dobrze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-01-2010 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości