Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ligue 1
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #46
Re: Ligue 1
Poprostu Ligue 1 nie jest dla ludzi, którzy jedyne co widzą w piłce to gole, faule i rajdy jednego piłkarza. A takich meczów jest zdecydowanie więcej, średnio zdarza się 1 na 3 kolejki, więc wcale nie jest to zła średnia. Zwłaszcza, że w Ligue 1 o mistrzostwo są w stanie walczyć 5 ekip a nie 2-3.
13-02-2012 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #47
Re: Ligue 1
Hubercik napisał(a):Poprostu Ligue 1 nie jest dla ludzi, którzy jedyne co widzą w piłce to gole, faule i rajdy jednego piłkarza.

To co jeszcze fajnego jest w piłce nożnej i zarazem mogę tam to znaleźć?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-02-2012 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #48
Re: Ligue 1
Ładne panie na trybunach na pewno tam znajdziesz. I ładnych panów, ale to opcja dla wybranych.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
13-02-2012 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #49
Re: Ligue 1
Hmm...
prostopadłe podania, umiejętność ustawienia w obronie, przemieszczanie się całą drużyną, umiejętność założenia pressingu czy atak pozycyjny
No i mecze może nie zawsze są obfite w gole ale 2,3 gole na kolejkę padają takie, że czapki z głów.
14-02-2012 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #50
Re: Ligue 1
Maszynka PSG rozpoczęła sezon z problemami remisując tylko u siebie z Lorient. Honor uratował niezawodny Zlatan - ahhh ten Zashi będzie miał z niego pożytku :o Nie zagrali Pastore, Thiago Motta i Thiago Silva - na papierze powinni całą ligę wciągnąć nosem, ale jak to będzie? Opinie? Przemyślenia? Zapraszam! Wink

PS: Warty odnotowania gol Ludo Obraniaka Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-08-2012 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #51
Re: Ligue 1
Gol i asysta, ale bramka naprawdę perfekcyjna:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2LAJc4jifm0[/youtube]

Fajnie się oglądało mecz z PSG, sporo sytuacji bramkowych, w drugiej połowie szejki osiągnęli taką przewagę, że w końcu musieli wcisnąć te bramki, nawet mimo tragicznej skuteczności, sam Menez miał dwie albo więcej setek. Obrona Paryżan wciąż dziurawa jak ser szwajcarski, dawali się łapać na kontry jak dzieci, ale za to potencjał ofensywny niesamowity, a przecież dojdzie jeszcze taki Pastore, czy ten cały Lucas od stycznia. Marzy mi się, żeby kopciuszek z Montpellier zagrał PSG na nosie i obronił mistrza, w ostateczności niech będzie to nawet jakiś Lyon czy Marsylia, choć będzie to trudne zadanie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-08-2012 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #52
Re: Ligue 1
Adis napisał(a):Marzy mi się, żeby kopciuszek z Montpellier zagrał PSG na nosie i obronił mistrza, w ostateczności niech będzie to nawet jakiś Lyon czy Marsylia, choć będzie to trudne zadanie.

Lyon obecnie to tylko uznana marka, poza tym nie prezentuje nic, stawiają teraz na młodzież. Ale kto wie... Może akurat to będzie katapultą do odbudowania dawnej potęgi? Montpelier? :mrgreen: Żeby załapali się ponownie do pucharów to będzie sukces Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-08-2012 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #53
Re: Ligue 1
Niestety ale Montpellier to może być takie Blackburn w Premiership. Czyli wygrali mistrza raz a potem jedyne co do druga połowa tabeli. Myślę, ze Lille może bardzo dużo namieszać nawet mimo straty Hazarda to jest to najrówniej grający skład w ostatnich latach we Francji.
12-08-2012 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #54
Re: Ligue 1
Ja najbardziej chciałbym, aby Ligue 1 wygrała Marsylia, ale wydaje się to niemożliwe. Nie ten skład, nie ten budżet. W meczu z Reims trener OM nie miał nawet kogo wpuścić na zmianę, taką wąską kadrę mają. Zawodnik wchodzący z ławki jest dużo słabszy od tego z pierwszej jedenastki.

Obawiam się, że liga francuska od tego sezonu na długi, długi czas zostanie zdominowana przez jeden zespół, tfu, projekt( wszak tak nazywają ten zespół piłkarze do nich przychodzący)- Paris Saint- Germain. Na razie nie mieli jeszcze w składzie Motty, Thiago Silvy i Pastore, o czym koledzy wspomnieli wyżej, ale potencjał ofensywny mają zabójczy. Zlatan, Lavezzi, Pastore, od stycznia będą mieć Mourę, jest Menez, Nene. A przecież szejki będą cały czas dokupywać im piłkarzy. Pewnie w zimę lub latem 2013 kupią jakiegoś nowego środkowego obrońcę, aby Silva miał godnego partnera obok siebie, bo Sakho coś zatrzymał się w rozwoju, jest bardzo elektryczny, popełnia głupie błędy. Jeszcze lewą obronę mają do wzmocnienia.

Allez OM :!: Smile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-08-2012 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #55
Re: Ligue 1
Poza Sakho tam nie ma dobrego obrońcy. Dobrze, że Sirigu jest fachowcem świetnym i po Llorisie i Mandandzie jest chyba 3 bramkarzem ligi ale gdyby nie Włoch to Lille spokojnie mogło by zająć drugie miejsce.

I wydaje mi się, że PSG to nie Lyon i nie ma siły, żeby tak zdominowali ligę.
13-08-2012 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #56
Re: Ligue 1
W tym roku dużo powinno namieszać Bordeaux. Mają świetną linię ofensywną z Gouffran'em na czele. Obraniak wykonuje tam naprawdę kawał dobrej roboty, napędza zespół do przodu i próbuje strzelać sprzed pola karnego.
W I kolejce wygrali z Evian na wyjeździe 3-2, które w tamtym sezonie urywało punkty najlepszym.

PSG, o ile ma genialną ofensywę, o tyle ma tragiczną obronę i to jest ich pięta Achillesowa. Ale i tak ze zdobyciem mistrzostwa nie powinni mieć problemów...

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
14-08-2012 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #57
Re: Ligue 1
Rok temu też mieli je zdobyć z palcem w dupie a wyprzediła ich drużyna z bodaj 14 -tym budżetem w lidze.
14-08-2012 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #58
Re: Ligue 1
Ale teraz mają choćby typowego killera(tak, tak czytaj Ibra) :]

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
14-08-2012 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #59
Re: Ligue 1
To nie musi być plus.

Tam gra Menez i Nene, egoiści jak nie wiem. Dołożyć do tego Ibrę czy Lavezziego który przyzwyczajony jest do gry to więcej może być tam kłótni. A przecież Pastore też musi mieć kawałek tortu.
14-08-2012 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #60
Re: Ligue 1
Na moje to ten cały projekt PSG nie musi od razu wypalić. Może, ale nie musi. Jedno tylko jest pewne, że prędzej czy później zawładną tą ligą, a także staną się groźni dla całej Europy. Niestety, jest to kolejny cios dla człowieka, który zawsze myślał, że futbol to ta dziedzina, w której liczy się coś więcej niż pieniądz, że sukcesów nie kupisz sobie w sezon, albo dwa. Jak widzimy, jest inaczej Sad

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-08-2012 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości