Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bundesliga
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #31
Re: Bundesliga
Czary napisał(a):17:30 - Wolfsburg vs HSV

Szczególnie to drugie spotkanie zapowiada się pasjonująco. Wolfsburg na swoim obiekcie w ostatnim czasie odnosi same zwycięstwa.

A jednak przegrali po jakże kapitalnym spotkaniu. 6 goli, zmiany niczym w kalejdoskopie. Bundesliga cholernie wyrównała się .

Wolfsburg vs HSV 2:4
0:1 Guerrero (03.),
0:2 Elia (07.),
1:2 Misimovic (52.),
2:2 Martins (56.),
2:3 Petric (75.),
2:4 Castelen (90.)

Mnie ciekawi postawa Shalke. Trenuje je Felix Magath który w ostatnim sezonie sięgnął po mistrzostwo z Wilkami , zaś teraz zaczął dobrze dwukrotnie zwyciężając i raz remisując. Możliwe znów Monachium obejdzie się smakiem mistrzostwa.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-08-2009 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #32
Re: Bundesliga
Dla mnie zwycięstwo HSV na obiekcie Mistrza Niemiec nie jest żadną niespodzianką, zresztą od początku twierdziłem, że Hamburger SV, który wzmocnił się graczami z ligi holenderskiej (Elia i Berg) a także Rozehnalem, tracąc przy tym tylko Olića, jest w stanie zamieszać w lidze, a nawet powalczyć o tytuł, co wielu wydaje się wręcz niemożliwe, zwłaszcza w obliczu wzmocnień Bayernu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
24-08-2009 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Bundesliga
Całego meczu nie widziałem, ale z tych urywków, które obejżałem, to warto się przujżeć Elii. Facet jest szybki, ale do tego naprawdę dobrze wyszkolony technicznie. To go odróżnia od Valencii. Potrafi na pełnej szybkości minąć dwóch/trzech rywali. Nie zacina piłki tak głupio, jak Valencia. Nie wiem, jak opisać jego grę. Najbliżej mu do Ronaldo, ale jednak to nieco inny typ piłkarza. Szkoda, że SAFowi tak bardzo zależało na Valencii, bo HSV zrobiło złoty interes.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
24-08-2009 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Bundesliga
Elia pokazał, że może po tym sezonie zostać gwiazdą Bundesligi. Szybki, przebojowy, nie bojący się dryblować.

Co do samego meczu Wolfsburg - HSV, to mecz świetny. Cały czas atakowali, to jedni, to drudzy. Mnóstwo strzałów i ładnych akcji. Takie mecze chce się oglądać.

Drugi mecz jaki wczoraj oglądałem, to Bochum - Hertha. Berlińczycy grali bardzo nieporadnie, brakowało im zawodnika, który zrobi różnice, do tego świetnie bronił bramkarz gospodarzy Herrwagen. Dużo walki w środku boiska, ale to jednak Bochum wykazało więcej woli walki i ostatecznie wygrało mecz 1-0 po golu Yahii z rzutu wolnego.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-08-2009 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Bundesliga
Plan na 4 kolejkę Bundesligi w Eurosport2.

Dzisiaj o 20:30 mecz Borussia Moenchengladbach vs FSV Mainz.

Jutro o 15:30 mecz VFB Stuttgart vs 1.FC Nurnberg
18:30 mecz Bayern Monachium vs VFL Wolfsburg

Niedziela o 15:30 mecz Hertha Berlin vs Werder Brema
17:30 mecz HSV Hamburg vs 1.FC Koln

Dzisiejszy mecz, to taki pojedynek zespołów środka tabeli. Ciekawe jak zagra Mainz, po tym zwycięstwie w poprzedniej kolejce nad Bayernem.

Jutrzejsze spotkania, to przede wszystkim hit kolejki Bayern - Wolfsburg. Będzie można obejrzeć w akcji naszych przeciwników w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ciekawe czy zagrają podstawowe skrzydła Bayernu - Ribery/Robben. Tylko, że ten mecz jest o tej co zaczyna United, dlatego pewne jest, że obejrzę jakiś skrót, albo powtórkę tego meczu jutro. United najważniejsze. Drugie spotkanie, to mierzący w europejskie puchary Stuttgart z beniaminkiem. Faworyt jest tylko jeden.

W niedziele szczególnie emocjonująco zapowiada się spotkanie Herthy z Werderem. Berlińczycy będą się chcieli odbić po ostatniej przegranej z Bochum. Możliwe, że zobaczymy w tym meczu Polaków, Wichniarka lub Piszczka.
W drugim spotkaniu będzie okazja do przyjrzeniu się ładnie grającemu HSV, (maju można się przyjrzeć Elii po raz kolejny :twisted: ) które zmierzy się z Kolonią i Lukasem Podolskim.

Szykuje się ciekawa kolejka w Bundeslidze. Podsumowanie kolejki, około 20:00 w Eurosporcie 2.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-08-2009 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #36
Re: Bundesliga
Wolfsburg na kolanach. Bayern po takim meczu nie powinien już oddawać lekką ręką punktów jak do tej pory. 45 min na boisku Arjena Robbena wystarczyło aby został okrzyknięty transferowym hitem Monachijczyków. Tak coś czuję,że Real sprzedając Robbena do Bawarii porozumiał się w sprawie transfery Rieryego. Poczekamy, zobaczymy, okienko transferowe wciąż otwarte.

Bayern Monachium - VfL Wolfsburg 3:0 (1:0)
1:0 Gomez 27'
2:0 Robben 68'
3:0 Robben 80'

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-08-2009 07:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #37
Re: Bundesliga
Mata napisał(a):Tak coś czuję,że Real sprzedając Robbena do Bawarii porozumiał się w sprawie transfery Rieryego. Poczekamy, zobaczymy, okienko transferowe wciąż otwarte. '

Też tak czuje ale myślę, że jest to porozumienie raczej w stylu tego (domniemanego) o Ronaldo czyli, że za rok do nich przyjdzie. Bayern bardzo się wzmocnił w tym okienku i pewnie chcieliby powalczyć o najwyższe laury, z drugiej strony wiedzą, że wiecznie Francuza nie zatrzymają. Dlatego oddanie go za rok byłoby dla nich dobrym interesem. A Van Gaal będzie miał wtedy czas na przebudowanie składu tak żeby nieobecność największej gwiazdy nie była tak odczuwalna.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-08-2009 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Bundesliga
Zresztą sam piłkarz nie przejawia zbytniego entuzjazmu w pozostaniu na kolejny sezon w Bayernie i nie wiem, czy to nie jest optymalny moment na sprzedanie tego zawodnika. Bayern by miał około 50 mln euro w kieszeni, skład i tak dobry, a jeszcze można by było się solidnie wzmocnić za pieniądze z tego transferu. Co będzie gdy Ribery nie zaliczy tak dobrego sezonu jak poprzedni? Jego cena może spaść i już takiej kasy jak w tym sezonie bawarczycy mogą na nim nie zarobić.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-08-2009 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #39
Re: Bundesliga
Cytat:Dziś zmarł bramkarz Reprezentacji Niemiec Robert Enke. Miał 32 lata, a przyczyna zgonu nie jest znana. Informację o jego śmierci potwierdził Martin Kind - prezes klubu Hannover 96, w którym grał piłkarz. Jak podała agencja DPA - pierwsze informacje z niemieckiej policji wskazują, że przyczyną śmierci mogło być samobójstwo.

"To straszna wiadomość - zaskoczyła nas wszystkich. Nie wiem co się stało, ale to nie miało nic wspólnego z futbolem" - powiedział Kind.

Enke nie zagrał w czterech ostatnich meczach reprezentacji z powodu choroby. Jak informują niemieckie media - cierpiał na zakażenie bakteryjne. Mimo, że nie dostał powołania na najbliższe mecze drużyny narodowej, trener Joachim Loew zapowiadał, że to właśnie Enke będzie pierwszym bramkarzem na mistrzostwach świata w RPA.
Jeden z najlepszy niemieckich bramkarzy obecnie... wielokrotnie grając w przeciętnym Hanoverze w pojedynkę był w stanie zatrzymać wielki Bayern czy inne znane niemieckie firmy. Cholera no... Dlaczego? [*]



Mój Blog: Pod presją czasu
10-11-2009 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Bundesliga
Jestem całkowicie zaskoczony tą informacją...Świetny bramkarz i człowiek. Wielka strata dla futbolu. [*]

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-11-2009 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Bundesliga
Popełnił samobójstwo na przejeździe kolejowym. Zatwierdził to przyjaciel i doradca piłkarza, Jörg Neblung.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-11-2009 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #42
Re: Bundesliga
Rzucił się pod pociąg?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-11-2009 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #43
Re: Bundesliga
Z tego co słyszałem to zatrzymał się samochodem na przejeździe, a pociąg nie zdążył wyhamować. Znaleziono jego list pożegnalny, ale rodzina nie chciała by go opublikowany. Podobno walczył z depresją od kilku lat, a jakiś czas temu zmarła mu 2-letnia córka z wrodzoną wadą serca.
12-11-2009 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #44
Re: Bundesliga
No to jeszcze lepiej. Co za chuj.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-11-2009 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #45
Re: Bundesliga
To słuchaj tego. Niedawno adoptował z żoną dziecko, które ma teraz 8 miesięcy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-11-2009 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości