Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek z Premier League 2008/09
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Spadek z Premier League 2008/09
Jacy są Wasi faworyci do spadku w tym sezonie ?

Może jeszcze za wcześnie na to ale możemy spróbować coś wytypować. Tylko tak jak Wam się wydaje a nie jak tego chcecie ( bo każdy napisze Liverpool Big Grin ) Na razie nowe drużyny radzą sobie całkiem nieźle. Ale ja już mam jednego faworyta do spadku. Im naprawdę idzie marnie, zespół słabnie ( odejście Antona) a Curbishley, chyba nie ma pomysłu na grę. A pomyśleć, że przez WH przewinęło się tylu znakomitych graczy.

West Ham

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
27-08-2008 01:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Pierwszy mecz sezonu WHU wygrało bez problemów (dwie bramki Ashtona na początku spotkania), a z Man City przegrali głównie przez czerwoną kartkę Noble'a w pierwszej połowie. Ale w tym zespole chyba faktycznie nie dzieje się najlepiej, w CC przegrywają po 5 minutach gry z przeciętnym czwartoligowcem (!). Na szczęście mecz wciąż trwa...
27-08-2008 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Wigan, po prostu jak spojrzę na wszystkie drużyny to oprócz przynajmniej jednego beniaminka(na razie zanosi się, że będzie to West Brom) to oni wydają mi się kandydatem do spadku. Pierwsze dwa mecze wykazały, że ciężko im będzie w tym roku wywalczyć utrzymanie/
29-08-2008 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #4
Re: Spadek z Premier League 2008/09
A oglądałeś mecz z Chelsea lub chociaż skrót? Jakby poprawili skuteczność mogliby wygrać ze 2-0. Kandydaci do spadku to według mnie WBA i Stoke City, a dołączy do nich Fulham lub Bolton.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-08-2008 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #5
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Oglądałem skrót i fakt Wigan miało swoje sytuacje, ale z tego co wiem Chelsea w tym meczu nie zagrało świetnej piłki. Mimo to wg. mnie będą mieli problemy z utrzymaniem się w lidze, pozbyli się 4 zawodników, tyle samo kupili i jak na razie 2 nowych piłkarzy w 2 pierwszych meczach otrzymało noty powyżej średniej zespołu (są to L.Catermole i A.Zaki). Ale i tak nie widzę ich za rok nie widzę ich w elicie, takie jest moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać Wink
29-08-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #6
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Tottenham

Jeszcze trochę za wcześnie by mówić, kto spadnie. Nie ma sensu patrzeć na różnice punktowe i miejsca w tabeli, a jedynie na kadry zespołów i prezentowany styl gry, z tego też względu na dzień dzisiejszy pewniakiem wydaje się być Stoke. Kto oprócz? Może klasycznie Fulham?
Myślę, że koło grudnia-stycznia będzie można powiedzieć coś więcej, z większym stopniem pewności.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-10-2008 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #7
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Dawno walka o utrzymanie w połowie sezonu nie zapowiadała się tak ciekawie.
Między ósmym Fulham, a dwudziestym West Bromwich jest zaledwie 9 punktów różnicy. A drużyny, które obecnie goszczą w strefie spadkowej nie wyglądają na takie, które tam zostaną. Blackburn po przyjściu Allardayce na pewno zacznie grać lepiej, możliwe że sprzedadzą Santa Cruza, więc będą pieniądze na transfery. Man City o tytuł na pewno nie powalczy, ale stać ich na pewno na miejsce w środku tabeli. Spurs, zajmujący obecnie 16 miejsce również czeka bardziej marsz w górę niż oglądanie się za siebie.
Więc kto w takim razie ma spaść. West Bromwich, piętnaste obecnie Stoke- to moi dwaj kandydaci. Trzeciego kandydata nie mam, ale myślę, że rozstrzygnie się to między Blackburn, West Hamem, Boro, Sunderlandem i Wigan. Ciekawe co z tych przypuszczeń wyjdzie pod koniec sezonu.


Fan United od 1992 roku
23-12-2008 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #8
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Walka o utrzymanie zapowiada się bardzo ciekawie, jednak ilość potencjalnych kandydatów do spadku jest tak pokaźna, że trudno wyłonić jakiegokolwiek pewniaka do spadku, nawet ostatnie WBA nie jest jeszcze przecież na straconej pozycji, a w następnej kolejce grają z Tottenhamem, który ma nad "The Baggies" 5 punktów przewagi. (WBA zgromadziło w ostatnich 5 kolejkach 4 punkty)

Blackburn po zmianie trenera ma nadzieje na powrót formy za kadencji Hughesa, ponieważ Paul Ince mając do dyspozycji głównie tych samych graczy (choć w moim przekonaniu sprzedaż tak solidnego i równo grającego bramkarza jakim jest Friedel była błędem) osiągał wyniki straszne w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Muszą ustabilizować formę, bo potrafili wygrać 3-0 ze Stoke, żeby wcześniej poledz w takim samym stosunku z Wigan (ostatnie 5 meczów to dla nich zaledwie 4 punkty, wszystkie zdobył Allardyce warto zaznaczyć.)

Stoke ostatnio odnotowuje spadek formy (3 punkty w 5 meczach), ale przecież byli w stanie wygrać z Arsenalem, moim zdaniem jeśli się utrzymają to tylko rzutem na taśmę.

Middlesbrough - 2 punkty w 5 meczach, czyli jeszcze gorzej niż u Stoke, dodatkowo rozkład jazdy podopiecznych G.Southgate'a wygląda ciekawie- mecze z rywalami z okolic w tabeli przeplatają z meczami z "Wielką 4", a drużyna kilka razy w ostatnich meczach z tymi drużynami urywała punkty.
Tottenham- nowy trener na pewno poprawił grę drużyny, lecz żeby w maju pod koniec sezonu nie martwić się o punkty czy bramki muszą grać skuteczniej (5 punktów w 5 meczach). Jeszcze ciężka praca czeka chłopców Redknapp'a, żeby być pewnym utrzymania.

City- na pewno wielu z nas marzy, żeby City spadło, ale bądźmy realistami, właściciele w zime sprowadzą kilku graczy, ale i tak nie będą to żadne powalające nazwiska(choć niedawno Senna powiedział, że chce do City). Słaba postawa City moim zdaniem wynika z presji, ponieważ od czasów, gdy zmienił się właściciel i obiecał walkę o najwyższe laury to media zaczęły bardziej interesować się City, dla mnie jest to wielka niewiadoma, gdzie skończą na koniec. (4 punkty w 5 meczach)

Sunderland- zmiana trenera wyszła im na dobre, bo w ostatnich meczach zdobyli najwięcej punktów spośród drużyn z dolnych okolic tabeli (7 pkt w 5 kolejkach). Wyraźnie odbija im się syndrom drugiego sezonu, pożyjemy zobaczymy, gdzie skończą.

Kilka innych drużyn na pewno nie może czuć się bezpiecznie, ale postanowiłem przedstawić moje opinie dotyczące 6 ostatnich zespołów i wciąż nie mam jakiś "faworytów" do spadku. Wink
27-12-2008 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #9
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Newcastle jedną nogą w Championship. Oglądałem tylko pierwszą połowę ich meczu z Portsmouth i wyglądało to nieciekawie. Ich akcje przypominały walenie głową w mur, bez pomysłu i koncepcji, a nieliczne sytuacje marnowali aż żal było patrzeć. Owen niewidoczny, Viduka wcale nie lepszy. Aż szkoda mi Martinsa, bo udowadnia, że jest piłkarzem godnym uwagi i jeśli "Sroki" spadną (co jest wielce prawdopodobne) to nie musi się martwić o nowego pracodawcę. Z ich perspektywy sytuacja wygląda strasznie, grają jeszcze z Liverpoolem, Boro, Fulham i Villą i potrzebują cudu.

Shearer moim zdaniem podjął się niemożliwego zadania, bo Newcastle nie jest zespołem, a zbiorem indywidualności i ciężko to zmienić w tak krótkim czasie z nożem na gardle...
28-04-2009 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #10
Re: Spadek z Premier League 2008/09
A szkoda bo lubię ten zespół. Może ta sympatia nie jest specjalnie uzasadniona bo wynika głównie z tego, że... gram nimi w FM'ie (idę na 3 mistrza z rzędu Wink ) ale zawsze. Wolałbym żeby się utrzymali ale chyba faktycznie to zadanie niemal niemożliwe.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
28-04-2009 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #11
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Moim zdaniem trójką spadkowiczów zostaną zespoły, które obecnie zajmują spadkowe pozycję. Wielką niesprawiedliwością byłoby gdyby spadło Hull. Fakt, druga część sezonu w ich wykonaniu do padaka, ale postawa z pierwszej części sezonu jest naprawdę godna pochwały. Wystarczy przypomnieć mecz na OT, gdzie Hull grało do końca, a nawet prowadzili. Jednak futbol jest niesprawiedliwy i mogą spaść, jeśli jednak uchronią się przed spadkiem to moim zdaniem spadną za rok w myśl "syndromu drugiego sezonu" Wink
28-04-2009 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #12
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Jeszcze Newcastle nie zginęło. Do Hull mają 3 punkty straty i lepsze od nich bramki. Do Sunderlandu 4 punkty. Zagrają kolejno z: @ live, boro, fulham, @villa. Dwa mecze u siebie do wygrania.

Hull zagra z: @villa, stoke, @bolton, United
Sunderland: everton, @bolton, @pompey, chelsea

Boro ma tyle samo punktów co sroki, gorszy bilans, ale zmierzy się z Newcastle w bezpośrednim pojedynku. Nawet West Brom jeszcze ma cień szansy.

Do zdobycia 12 punktów, szykuje się emocjonujący finisz, a w takiej sytuacji każdy wynik, w każdym spotkaniu jest możliwy.


Fan United od 1992 roku
28-04-2009 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Spadek z Premier League 2008/09
West Brom już bez żadnych szans według mnie. O spadku może też zadecydować mecz Newcastle - Boro. Hull ma dosyć łatwy terminarz. Stoke mogą spokojnie ograć, z Boltonem powalczyć choćby o punkt.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-05-2009 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #14
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Trzeba teraz Hull kibicować, żeby ze 4 punkty zdobyli ze Stoke i Boltonem, bo wtedy ostatni mecz nie będzie miał dla nich żadnego znaczenia. A tak, to różnie z tym może być, będą walczyć o przetrwanie, to różne cuda i dziwy mogą się dziać na KC Stadium, a kto wie czy ostatni mecz nie zdecyduje o majstrze.

A jeśli o spadkowiczów, to imo zostanie to tak, jak jest teraz w tabeli. Newcastle w drugiej lidze, cieszy mnie to niezmiernie. Middlesbrough prędzej czy później czekał właśnie taki los, z takim trenerem na ławce, to litości, z czym do ludu. Pewnie teraz Benio zapoluje na Downinga.

Do EPL awansowały natomiast ekipy Wolverhampton i Birmingham. A Charlton Athletic już w 3 lidze :shock: Się posypała ekipa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2009 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Nie tylko Charlton, ale i Southampton xD Czyli znane firmy teraz w III lidze są (Charlton, S'ton, Ledds). Ja tam nie będę Hull kibicował. Wszystko w naszych rękach i jak dobrze pójdzie ten ostatni mecz będzie dla nas o "pietruszkę".

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-05-2009 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości