Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek z Premier League 2008/09
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #31
Re: Spadek z Premier League 2008/09
No i Newcastle wygrywa 3-1. Oglądałem tylko 2 połowe ale Newcastle grało przyjemnie dla oka i całkiem dobrze, szczególnie w ofensywie bo z tyłu było trochę błędów. Myślę, że jak się nie spalą i zagrają w takim stylu z Fulham to mają szansę ugrać dobry wynik i utrzymać się w lidze. Oby bo lubię ich.

Moim zdaniem wygrana całkiem zasłużona chociaż przy drugiej bramce imho powinien być odgwizdany spalony.

A M'brough już raczej poleci ale jakoś mi ich nie żal.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-05-2009 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #32
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Newcastle zrobiło wczoraj milowy krok do utrzymania się w lidze. Mecz z Boro zaczął się w kosmicznym tempie, zapowiadało to spore emocje i faktycznie na ich brak nie można było narzekać. Sroki podniosły się, mimo że po 3 minutach przegrywały 0-1. To jest naprawdę dobry zespół, tam moim zdaniem jest prosty środek na odbudowę drużyny. Kupić kilku dobrych defensorów, bo ludzie grający w obronie, szczególnie te murzyny prezentują poziom nie lepszy niż Titus Bramble za swoich najlepszych czasów. Ile razy Given chronił zespół od porażek więcej niż pięcioma bramkami.
Do tego jakiś konkurent dla Harpera się obecnie przyda i szansa na dobre wyniki wzrasta.


Fan United od 1992 roku
12-05-2009 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Shearer zrobił świetne zmiany, które odwróciły losy meczu.Wpuścił Martinsa i Lovenkrandsa a Ci jak zaczarowani strzelają bramki na wagę zwycięstwa.Dobry mecz Viduki.Bravo Newcastle.

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
12-05-2009 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Jak na moje oko to spadek jest dla Newcastle najlepszym lekarstwem. Ten zespół potrzebuje gruntownej przebudowy, mądrego wzmocnienia defensywy oraz pozbycia się kilku niepotrzebnych graczy. Spadek mógłby tutaj tylko i wyłącznie pomóc.
Gdy na mecz do Hull pojedziemy już jako mistrzowie, to mam nadzieję że nasz mocno rezerwowy skład pomoże punkcikiem się Tygrysom utrzymać. Lubię tą drużynę.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
12-05-2009 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #35
Re: Spadek z Premier League 2008/09
No spoko, ale jak spadną to będą się pozbywać graczy z najwyższymi zarobkami i tyle. A nie najsłabszych. Tak samo kaska na wzmocnienia średnio wpadnie, skoro będą grać w Championship to chyba już tylko na wiernych kibiców mogą liczyć bo za prawa telewizyjne dużo nie wyciągną.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-05-2009 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #36
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Mimo wszystko spadek pozwolił by im się uwolnić od Ashleya. Bo tera żąda jakichś kosmicznych cen za klub, a po spadku musiałby zjechać z ceną.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-05-2009 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Wiem, wiem, źle to napisałem. Ale to co się dzieje w Newcastle jest chore. Tez zespół trzeba (moim skromnym zdaniem) zbudować spokojnie od początku. Właścicielom klubu zimny prysznic się przyda.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
12-05-2009 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Middlesbrough jedną nogą w Championship. Ja bym jednak ich przedwcześnie nie skreślał. Kolejny mecz grają z AV, które ostatnio rozdaje punkty na prawo i lewo i będzie to dla nich mecz o wszystko. Wczoraj przegrali zasłużenie i Sroki są na dobrej drodze do utrzymania w PL.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
12-05-2009 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #39
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Żeby było ciekawiej to jeszcze West Brom wygrał i zrównał się punktami z Boro. W meczu z Wigan od pierwszych minut zagrał D.Kiely i rozegrał znakomite zawody. Gdyby ten bramkarz grał częściej niż Scott Carson (fajtłapa nr. 1 w PL jak dla mnie Wink ) i trzymał taki poziom to możliwe, że West Brom miałby większe szansę na byt w Premiership. Jedna z jego parad była niesamowita i nadaje się na kandydata na paradę sezonu.

http://i715.photobucket.com/player.swf? ... ig0809.flv

akcja z 1:50 Wink

Newcastle nie może mimo tak istotnego zwycięstwa spocząć na laurach. Hull wyprzedzają tylko dzięki większej ilości strzelonych bramek i stosunek bramkowy może odegrać w tym roku ogromną rolę.
13-05-2009 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #40
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Kiely zawsze był solidnym bramkarzem. Najbardziej dał się zapamiętać z występów w Charltonie.


Fan United od 1992 roku
13-05-2009 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Też go pamiętam z Charltonu, a WBA bardzo często bramkarz zostaje nagrodzony za paradę sezonu Tongue (Kuszczak). Mógł bronić on, a nie Carsson, ale trener wybrał inaczej i kilka meczów im Scott przegrał.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-05-2009 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Co do spadku z EPL to robi się coraz ciekawiej do pierwszej połowy Boro tak jak przewidywałem prowadzi z Villą, a Hull przegrywa z Boltonem, na dokładkę Newcastle przegrywa z Fulhamem i sytuacja po tej kolejce na dole tabeli będzie strasznie zagmatwana.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-05-2009 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #43
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Hull remisuje i wraca na bezpieczną pozycję przed ostatnią kolejką Premiership. Punkcik zdobyło też Boro, zaś Newcastle nie dało rady Fulham. West Brom zagra jutro z Liverpoolem, który nie gra już o nic, więc kibice tych pierwszych na pewno liczą, że The Reds odpuszczą ten mecz. Zapewne podobne nadzieje mają w Hull. Na pewno United zagra składem mocno rezerwowym i Hull powalczy o komplet punktów, żeby nie patrząc na innych pozostać w elicie.
16-05-2009 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Całkowicie du** dało Newcastle i Boro. Ci pierwsi nie poradzili sobie u siebie z Fulham i widmo spadku staje się coraz bardziej realne. Boro zaś prowadziło po pierwszej połowie 1-0 z Villą. Oglądałem drugą połowę i gdyby nie bramkarz Jones to Boro przegrało by ten mecz z 1-4. Zamiast kontrolować mecz i kontrować przeciwników to ustawili się na swoim polu karnym i czekali na akcje Villi. Niestety Boro musi żegnać się z EPL. Warto wspomnieć wspaniały doping kibicu na tym meczu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-05-2009 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #45
Re: Spadek z Premier League 2008/09
No, to teraz odpuszczamy Hull i Shearer przyszły sezon rozegra w Coca Coli :* Newcastle i Middlesbrough w drugiej lidze, jak to pięknie brzmi. Ale odpukać, żeby nie zapeszyć.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-05-2009 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości