Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek z Premier League 2008/09
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Boro w drugiej lidze brzmi przepięknie, ale nie NUFC ;/ Jakoś lubię tą drużynę i chciałbym, żeby została w elicie. Jak widać w tym klubie brakuje zaufania do jednego trenera i to jest imo przyczyną takiego dzisiejszego burdlu w tym klubie.Szkoda będzie jak opuszczą elitę ;/

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-05-2009 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #47
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Cytat:Pierwszym zespołem, który pożegnał się w tym roku z Premiership jest West Bromwich Albion. The Baggies przegrali przed własną publicznością z Liverpoolem 0:2. Bramki dla The Reds zdobyli: Steven Gerrard oraz Dirk Kuyt.

Bye, bye West Brom Wink
17-05-2009 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Tyle, że wystarczy chyba punkt dla Hull, żeby kolejny sezon Newcastle grało w drugiej lidze i ten punkt dla Tygrysów na KC Stadium jest bardzo prawdopodobny.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-05-2009 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Muszę powiedzieć że West Brom walczyło dzielnie,szkoda mi chłopaków bo naprawdę grali dobrze i mogli wygrać ten mecz,ale szczęście było po naszej stronie.

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
17-05-2009 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #50
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Czary napisał(a):Tyle, że wystarczy chyba punkt dla Hull, żeby kolejny sezon Newcastle grało w drugiej lidze i ten punkt dla Tygrysów na KC Stadium jest bardzo prawdopodobny.
Newcastle ma w tej chwili 34, a Hull 35 punktów, więc ten jeden zdobyty może nie dać im utrzymania w lidze.

Drużyna Srok gra teraz z Aston Villą, i tutaj nie wróżę im zdobycia kompletu punktów, natomiast piłkarze z KC Stadium podejmują nasz zespół i myślę, że są mimo wszystko w lepszej sytuacji od podopiecznych Shearer'a Wink
17-05-2009 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #51
Re: Spadek z Premier League 2008/09
Richard napisał(a):drużyna Srok gra teraz z Aston Villą, i tutaj nie wróżę im zdobycia kompletu punktów
Villa ostatnio gra wręcz beznadziejnie, poza tym puchary już mają zapewnione- będzie to znacznie łatwiejszy rywal niż Fulham z którym grali ostatnio. Ja myślę, że szansa na wygraną jest spora.


Fan United od 1992 roku
17-05-2009 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #52
Re: Spadek z Premier League 2008/09
No i koniec sezonu, spadkowiczami zostali Ci, którzy przed 38. kolejką byli w najgorszej sytuacji, czyli do West Bromu dołączyły Newcastle i Boro. Ligowy byt rzutem na taśmę uratowały Hull i Sunderland. Mimo wszystko wszystkie te drużyny odniosły porażki.

Spadek z ligi Newcastle może wydawać się szokiem, bo jest to zespół z tradycjami, który kilka lat temu reprezentował Anglię w Europejskich Pucharach, jednak w tym sezonie okazali się jednym z największych (o ile nie największym) roczarowań tego sezonu. Shearer nie okazał się takim cudotwórcą jakiego widzieli w nim fani Srok. Czy zostanie i będzie walczył z tą drużyną w Championship i kto opuści ten klub?

Przed sezonem nie spodziewałem się również, że z ligi spadnie Boro. Klub, który był wg. mnie solidnym średniakiem, ale w tym roku coś się zacięło, podopieczni G.Southgate'a mieli problemy z najważniejszą rzeczą w futbolu- strzelaniem bramek.

Hull było w pierwszej części sezonu największą rewelacją ligi, grało naprawdę dobrze. W rundzie wisoennej coś się popsuło i Hull zaczęło notorycznie tracić punkty. W ostatnich 6 spotkaniach zdobyli zaledwie punkt, punkt który okazał się być na wagę złota.

Sunderland też zakończył sezon porażką, choć z Chelsea walczyli do końca. W przyszłym sezonie jeśli nie wzmocnią się solidnie to mogą podobnie jak w tym roku mieć problemy z utrzymaniem.

Dla mnie zaskoczeniem sezonu i zespołem, który był typowanym przeze mnie do spadku, a jednak zakończyło ligę na wysokim- 12 miejscu jest Stoke. Okazali się najlepszym beniaminkiem w tym roku, zobaczymy czy za rok nie będzie im doskwierać syndrom drugiego sezonu.
25-05-2009 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości