Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potęgi w Europie i ich taktyki, piłkarze...
gooral Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Re: Potęgi w Europie i ich taktyki, piłkarze...
Według mnie nie ma jednej najlepszej drużyny, teraz wszystko jest rozłożone i chociaż Real Madryt jest najbardziej przeze mnie lubianym klubem, chcę żeby wygrywał, przeżywam bardzo mecze, to nie uważam go za mistrza ponad wszystko, bo podział w Europie jest równy, MU, Real M., Barca, Chelsea, może FC Liverpool, jakoś nie wiem czemu, ale włoskie kluby jakoś mi nie pasują do tej stawki, AC Milan nie zagra w CL, a Inter wg. mnie najdalej do 1/4 CL zajdzie. Wszystko się rozgrywa pomiędzy Anglią a Hiszpanią, nawet Niemcy się nie liczą, bo mimo że Bayern ma dobry to i tak pewnie za wiele jak zwykle nie zdziała, tak samo inne niemieckie kluby.
01-09-2008 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
Re: Potęgi w Europie i ich taktyki, piłkarze...
gooral napisał(a):bo podział w Europie jest równy, MU, Real M., Barca, Chelsea, może FC Liverpool

Liverpool?! Nie no, nie przesadzajmy, na pewno nie w aktualnej formie.... Poza tym tak jak któregoś razu napisał chyba matys. 'The Reds' ma naprawdę przecietny skład. Wyjąć od nich Torresa i Gerrarda i to wcale nie jest klasowy zespół. Aby być silnym, potrzebuje wielu zmocnień.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-09-2008 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Potęgi w Europie i ich taktyki, piłkarze...
RedLucas napisał(a):Liverpool?! Nie no, nie przesadzajmy, na pewno nie w aktualnej formie

Będąc szczerym, to my też nie jesteśmy w naszej optymalnej formie, ale oczywiście nie jesteśmy w takim dołku jak Liverpool.
01-09-2008 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
Re: Potęgi w Europie i ich taktyki, piłkarze...
No racja. W optymalnej formie jeszcze nie jesteśmy. Tylko weź pod uwagę, że mamy sporo kontuzji, a w Live wszyscy zdrowi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-09-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #5
Re: Potęgi w Europie i ich taktyki, piłkarze...
Wyjebcie, żesz ten temat! Nie po to ostatnio była czystka na forum, zeby znowu takie tematy zakładać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-09-2008 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Potęgi w Europie i ich taktyki, piłkarze...
Tyle, że chyba zarówno Gerrard jak i Torres zmagają się z jakimiś kontuzjami, więc 'The Reds' teraz będą grali totalne dno Wink .
01-09-2008 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Potęgi w Europie i ich taktyki, piłkarze...
Taktyka, tylko o United Smile Widzę w nim dużo postów ale bezsensownych. My jesteśmy fanami, a nie trenerami.

Zamykam i przenoszę do kosza.
01-09-2008 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości