Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Middlesbrough?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Amos 0% 0 0%
Rafael da Silva 10.00% 1 10.00%
Wes Brown 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Nani 10.00% 1 10.00%
Rodrigo Possebon 20.00% 2 20.00%
Anderson 10.00% 1 10.00%
Ryan Giggs 20.00% 2 20.00%
Cristiano Ronaldo 20.00% 2 20.00%
Darron Gibson 0% 0 0%
Carlos Tevez 10.00% 1 10.00%
Manucho 0% 0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 3-1 Middlesbrough (23.09.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #16
Re: CC: Manchester United - Middlesbrough (23.09.2008, 21:00)
Przyznam się że gdy zobaczyłem wyjściową jedenastkę to byłem troszeczkę zaskoczony: szczególnie brakiem Kuszczaka w bramce. Poza tym w oczy rzucała duża ilość południowców, że tak ich nazwę. Na plus zaskoczyło mnie to że w kadrze, mimo różnych plotek, pojawił się Manucho i Tevez Smile

Już początek spotkania wskazywał na przewagę Czerwonych Diabłów. Gra na jeden kontakt, dokładne podania, szybkość przeprowadzanych akcji i do tego towarzysząca wspaniała technika- to wszystko naprawdę cieszyło oko i pokazywało kto zasługuje na zwycięstwo w tym spotkaniu. Widząc to byłem przekonany, że bramka jest dla nas wyłącznie kwestią czasu, ale gdzieś po cichu obawiałem się z kolei że znowu może być problem ze skutecznością- na szczęście już w 25 minucie Ronaldo strzelił gola.
Praktycznie cały mecz mieliśmy pod kontrolą. Naprawdę ciężko jest mi znaleźć gracza, który zasłużyłby sobie na jakikolwiek opiernicz. Za to mnóstwo graczy można pochwalić za grę:
Anderson- wg mnie MOTM, to był zdecydowanie jego dzień. Pracował w ofensywie i defensywie, zaliczył kilka bardzo ładnych rajdów, udane dryblingi, przegląd pola. podania. Po prostu cud, miód i orzeszki.
Rafael- nie wiem jak on to robi ale w każdym meczu tak zapierdziela jakby miał tam jakiś silnik zamontowany. Jest w ataku a za chwilę w obronie i tak w kółko. Ale takie coś nie wystarczy- chłopak spisywał się znakomicie zarówno z przodu jak i z tyłu - byłem tym mile zaskoczony, widać ze robi postępy. Zaraz po Andim najlepszy zawodnik na boisku.
Possebon- to jest znakomity następca Scholesa. Po raz kolejny to potwierdza. Nie kopie piłki na oślep, każde jego zagranie jest bardzo dobrze przemyślane. Potrafi doskonale utrzymać się przy piłce. Szczególnie początek miał udany, później (w pierwszej połowie) jakoś przygasł, ale i tak bardzo dobry występ- gdyby nie to że musiał przedwcześnie opuścić boisko przez ciecia Pogatetza- kontuzja wyglądała koszmarnie. Mam nadzieję że Brazylijczykowi uda się jak najszybciej powrócić do zdrowia, życzę mu tego z całego serca.
Welbeck- podobała mi się jego gra, szybki, zwinny, bardzo dobry technicznie. Miał swoje szanse na strzelanie bramki, ale się nie udało. Brakuje mu chyba jeszcze takiego instynktu strzeleckiego. Ale ogólnie występ jak najbardziej na duży plus. Big Grin
No i na deser Manucho- dobrze było go zobaczyć wreszcie na boisku. Szkoda że nie wszedł wcześniej, ale ważne że w ogóle wystąpił. Miał swoją szansę, ale za bardzo się pospieszył- to dla niego było i tak wielkie przeżycie zagrać wreszcie z Diabłem na piersi Smile
Cieszę się z wyniku i stylu gry Manchesteru. Młodzi nie zmarnowali swojej szansy, pokazali naprawdę dobry futbol.
Nie wiem kiedy ostatni raz w MU zagrało tyle "południowców" ale to dzięki nim gra była przyjemna dla oka. Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-09-2008 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
Re: CC: Manchester United - Middlesbrough (23.09.2008, 21:00)
Naprawdę jestem w szoku. Nie po tym co wczoraj zobaczyłem w wykonaniu naszych grajków, nawet nie po tym co zrobił Pogatetz. Zszokowały mnie wysokie noty jakie dostał od moich poprzedników Rafael. Rozumiem, że Brazylijczyk fajnie się prezentuje na tej prawej flance, ale ile razy był obgrywany ! Szczególnie wtedy jak wychodził wysoko pod Downinga czy Johnsona - nie było chyba akcji kiedy któryś ze środkowych obrońców nie musiał go asekurować. Na dzień dzisiejszy Simspon wydaje mi się dużo bardziej solidnym obrońcą. Nie oznacza to oczywiście, że Rafael zagrał słaby mecz, ale daleki jestem od chwalenia linii defensywy, która IMO zagrał dzisiaj słabiuteńko.

Druga linia wyglądała za to dużo lepiej - Possebon chyba nigdy piłki nie traci Wink Świetna, inteligentna gra Brazylijczyka i w prezencie został nagrodzony fatalnym wślizgiem ;/ Szkoda. Oby tylko to zdarzenie/kontuzja(ponoć złamana noga) nie miało fatalnego skutku dla jego kariery.

Anderson w końcu pokazał dobry futbol. Nie jestem póki co zachwycony tym co on pokazuje, ale trzeba go pochwalić za wczorajszy występ. Miał fantastyczne momenty.

Zadowolony z występu może być również Giggs - widać po raz kolejny, że obecnie Walijczyk zdecydowanie lepiej wygląda w środku pola. Nani oraz ROn oczywiście również in plus. Brawa dla Welbecka - po zejściu Rona wprawdzie został przesunięty na skrzydło, ale do tego czasu pokazał wielki potencjał. Brakowało w kilku sytuacjach pewności siebie - nie dziwię się, bo całkiem niedawno wrócił po kontuzji. Instynkt strzelecki to Anglik na pewno posiada - wystarczy zobaczyć jakie bramki ten chłopak strzelał w rezerwach.

Z rezerwowych najlepiej wypadli Tevez oraz Gibson. Irlandczyk może skorzystać na kontuzji Possebona, bo to pewnie on wystąpi w następnej rundzie CC od pierwszych minut.

Ogólnie występ na duży, duży plus.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2008 07:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #18
Re: CC: Manchester United - Middlesbrough (23.09.2008, 21:00)
michał przesadzasz znowu w drugą stronę. Kilka świetnym odbiorów, kilka razy kapitalnie podłączył się do akcji ofensywnych, chyba dwie, a jedną na pewno sam zainicjował. W defensywie też piłek nie wykopywał po autach. Pamiętam jak w meczu z Peterborough wpuścił go Fergie, typowy jeździec bez głowy, brał piłkę i byle do przodu. Teraz widać, że popracował na treningach nad destrukcją, a po drugie widać, że zaczyna rozumieć co to jest taktyka Wink

Dla mnie Rafael, dla innych Possebon, dla jeszcze innych Anderson. Czy to takie ważne?

michal85 napisał(a):Oby tylko to zdarzenie/kontuzja(ponoć złamana noga) nie miało fatalnego skutku dla jego kariery.
Noga nie jest złamana, całe szczęście. Natomiast nie wiadomo, jeszcze dokładnie jak długo będzie pauzował.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-09-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #19
Re: CC: Manchester United - Middlesbrough (23.09.2008, 21:00)
matys napisał(a):michał przesadzasz znowu w drugą stronę. Kilka świetnym odbiorów, kilka razy kapitalnie podłączył się do akcji ofensywnych, chyba dwie, a jedną na pewno sam zainicjował. W defensywie też piłek nie wykopywał po autach. Pamiętam jak w meczu z Peterborough wpuścił go Fergie, typowy jeździec bez głowy, brał piłkę i byle do przodu. Teraz widać, że popracował na treningach nad destrukcją, a po drugie widać, że zaczyna rozumieć co to jest taktyka
Miarą dobrego defensora nie jest to, czy wykopuje piłki po autach. Nie w tym rzecz. Rafael wczoraj zagrał nieźle, ale jest wciąż daleki od pierwszego zespołu. Za łatwo daje się mijać - proponuję oglądnąć mecz jeszcze raz i uważnie obserwować jego zachowanie na boisku. Kilka razy wyszedł bronić wysoko i został bez najmniejszego trudu minięty.

Cytat:Noga nie jest złamana, całe szczęście. Natomiast nie wiadomo, jeszcze dokładnie jak długo będzie pauzował
Wciąż jednak nie jest wiadome co z wiązadłami. Niekiedy lepiej mieć złamaną nogę niż kłopoty z kolanem...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2008 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
Re: CC: Manchester United - Middlesbrough (23.09.2008, 21:00)
Trudno nie być zadowolonym po takim meczu, szczególnie że graliśmy w dość okrojonym składzie. Młodzi zawodnicy zagrali dobrze w tym meczu co bardzo cieszy. Martwi mnie tylko to, że znów wychodzimy na prowadzenie, po czym troszkę stopujemy, (choć wczoraj były okazje do tego by podwyższyć na 2:0 choćby sytuacja z początku II połowy, gdy Welbeck nie wykorzystał sam na sam) i tracimy gola. Tym razem udało się to jeszcze nadgonić, ale nie można dopuszczać do takie typu sytuacji.
Bardzo się cieszę że nasze Diabełki grają dalej w CC, ponieważ nasza młodzież będzie miała kolejną szanse na pokazanie się i zdobycie doświadczenia.

Jeśli chodzi o poszczególnych graczy to:
Amos - przy bramce nie miał szans, ogólnie dobrze, spokojnie
Rafael - bardzo dobry mecz Brazylijczyka, grał atak-obrona, atak-obrona...owszem zdarzyło mu się kilka błędów ale pamiętajmy że on się dopiero uczy, niewątpliwie dobry materiał na zastępce Nevilla
Vidic - bardzo dobry mecz, czyścił co mógł, często schodził na lewą stronę i pomagał O'Szejowi, który sobie nie czasem nie radził. Jedynie mam zastrzeżenie jeśli chodzi o jego zachowanie przy straconej bramce, wg mnie popełnił, ponieważ niepotrzebnie wcisnął się przed Rafaela, który spokojnie mógł wybić tą piłkę
Brown - bez większych zastrzeżeń
O'Shea - sporo błędów....
Ronaldo - strzelił bramkę i...? no właśnie i nic, sporo strat, grał zbyt egoistycznie
Anderson - już było o wiele lepiej niż ostatnio, choć wiadomo że stać go na jeszcze lepszą grę, ładne rajdy nam wczoraj zaprezentował
Possebon - wg mnie zawodnik meczu, bardzo dobrze kierował grą, nie bał się utrzymać przy piłce mimo dwóch obrońców na plecach, będą z niego ludzie Smile dobrze że noga nie jest złamana, trzeba teraz czekać na ostateczną diagnozę...
Nani - bardzo dobry mecz w wykonaniu Portugalczyka, bardzo aktywny przez całe spotkanie, kiwał, strzelał podawał... mam nadzieję iż w następnym meczu również tak zagra a nawet lepiej, bo stać go na to Smile
Giggs - bramka + asysta ogólnie dobre spotkanie. Z takimi przeciwnikami Ryan może grać Smile
Welbeck - dobry występ naszego młodego napastnika, martwi mnie tylko to że nie wykorzystał dwóch dogodnych sytuacji....

Tevez - jak zawsze gdy wchodzi ożywił nasz atak... szkoda że nie było mu dane grać w meczu na SB
Gibson - może być...
Manucho - no nareszcie doczekaliśmy się jego debiutu, szkoda że nie wykorzystał dobrej okazji, bodajże po zagraniu Andersona....



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2008 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #21
Re: CC: Manchester United - Middlesbrough (23.09.2008, 21:00)
Słów kilka… Manchester United - M’boro - polecam lekturę ;]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-09-2008 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości