Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań do...
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1
Kilka pytań do...
Temat poświęcony poszczególnym userom. Zasady są takie, że kto chce brać w tym udział podbija do mnie(albo Lucasa, jeżeli będzie się chciał tym zająć) na pw, ja/Lucas/my dopisujemy do listy oczekujących na swoja kolej i na tym kończy się cała filozofia. Zmiana ocenianych użytkowników będzie co niedziele.

Dobra to kto idzie na pierwszy ogień?

Aha w miejsce [....], wstawi się nazwę usera.

E: Nie zgłaszać mi czasem swoich kandydatur w tym temacie! Tylko na pw, ewentualnie gg.

Do niedzieli oceniamy użytkownika maju Wink Także, zapraszam do wyrażania opinii na temat tego usera.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-09-2008 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2
Re: Co sądzisz o maju?
Maju - na plus aktywność. Nie pamiętam dnia, żeby nie skrobnął ze 3-5 postów. W sumie to zawsze w każdym poście coś tam ma do powiedzenia, inaczej... stara się nie nabijać, i orientuje się w miare w tym co się dzieje w piłce.

Na minus natomiast, to jak te posty wyglądają. Bo rzadko kiedy można znaleźć, maju twój post, gdzie nie nawaliłeś tyle byków, że czytać się odechciewa. Ostatnio już mimo wszystko z tym lepiej. Dwa. Czasami wyskakujesz z perełkami, jak ta z Hargo :lol: . Było tego dużo, dużo więcej.

Ogólnie to jak dla mnie jesteś neutral. Żeś mnie tam trochę podkurwił pare razy, ale jeszcze cie nie do końca skreśliłem. Jeszcze się wyrobisz.

E:Zapomniałem dodać, że nick nie jest zły, av do dupy, a podpis też niczym szczególnym się nie wyróżnia. Czemu se w nim błędu nie poprawisz?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-09-2008 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Co sądzisz o maju?
Maju, wyróżniająca się postać na scenie RedCafe.pl. Kibic Legii Warszawa, za co ma minusa nie no żartuję. Bardzo aktywny, polemizować z nim to zaszczyt, wiedzę ma, ost zaczyna zgłębiać tajniki F1 co zasługuje na uznanie. Czasami zdarza mu się walnąć gafę ale mimo wszystko z spx koleś z niego. Pracujemy razem w redakcji, jest rzetelnym redem. Widać już poprawę w ortografii i w spacji. Jest dobrze, będzie lepiej Wink

IMO Majk na plus.
30-09-2008 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4
Re: Co sądzisz o maju?
Miko napisał(a):Widać już poprawę w ortografii i w spacji.
No widać poprawę i za to trzeba pochwalić. Ważne, że ma własne zdanie, choć czasem jego poglądy są dosyć... dziwne Tongue


Fan United od 1992 roku
30-09-2008 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Co sądzisz o maju?
Powinniśmy jechać od samej góry, czyli od admina, potem modów i na końcu samych userów. :>
30-09-2008 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Co sądzisz o maju?
maju - Miałem z nim kiedyś przyjemność porozmawiać na GG. Naprawdę miły człowiek. Razem pracowaliśmy kiedyś w redakcji amatorskiego serwisu Big Grin Na redcafe bardzo aktywny, co idzie na plus. Czasami wywoła jakąś małą kontrowersję, ale to dobrze, bo przynajmniej ruszy się jakaś dyskusja w temacie, a nie ciągle piłkarzyki Smile

Ogólnie na plus Wink
30-09-2008 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #7
Re: Co sądzisz o maju?
Nie ma takiego tematu w którym nie zabrał by głosu . W sumie należało by się tylko cieszyć . Powoli jego posty po edycji nie odstraszają czerwonym kolorem , mozila rządzi Big Grin
Od czasu do czas zarzuci temat do dyskusji , weźmy ostanie próby weryfikacji czasowej gry piłkarzy...
Jak będzie wyciągał szybko wnioski to będą z niego ludzie 8-)

PS. Zmień nick na Majk , będziesz wtedy fajniejszy :roll:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-10-2008 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Co sądzisz o maju?
Mata napisał(a):mozila rządzi
miałem kiedyś mozillę i niczym mnie nie zaskoczyła, wolę operęTongue

Mata napisał(a):Zmień nick
już raz zmnieniłem, nie chcę adminowi zawracać dupy Tongue / czyli nie chcesz być fajny , nie to nie 8-)

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
04-10-2008 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: Co sądzisz o maju?
Tak jak pisał już Mata, maju jest bardzo aktywny, nie ma chyba tematu w którym nie byłoby przynajmniej jednego jego posta Smile

Jednak często pisze takie głupoty że aż się tego nie chce czytać np.
maju napisał(a):I bardzo dobrze, bo w pierwszym meczu zachował się, jak świnia... Dla polskiego futbolu wiele nie zrobił, a od kilku lat nie mozna go nawet nazwać piłkarzem, bo dzisiej jest to obrońca gorszy od Polczaka z Kraksy...

O Baku nie będę wspominał ty innych Tongue

No i oczywiście ta ortografia, na całe szczęście nasi moderatorzy w końcu wymogli na nim sprawdzał jak pisze jeszcze przydałoby się by sprawdzał co pisze... może z czasem.

Ogólnie to bardzo sympatyczny człowieczek, choć troszkę głupi



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2008 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #10
Re: Co sądzisz o Miko?
Dobra, teraz czas na Miko. Przez najbliższe 7 dni właśnie ten user będzie na tapecie.

Ludzie zgłaszać się, bo nie ma kandydata na przyszły tydzień!!!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-10-2008 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #11
Re: Co sądzisz o Miko?
Miko to taka cicha woda jest . Niby porządny , dobrze ułożony ale tak naprawdę to playboy z niego Lech VS Legia odwieczna wojna kibiców ale jakoś nie pokłóciliśmy się jeszcze tak poważnie :?
W sumie jeśli chodzi o forum to czegoż chcieć więcej, Miko dajesz radę Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-10-2008 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Co sądzisz o Miko?
Mata napisał(a):to playboy z niego
może mi ktoś wytłumaczyć? :oops:

Niecierpie tego usera, nie trawię Lechity!! Oczywiście żartuję Wink Spoko user, nie nabija,a ktywny, szkoda, że nie ma oryginalnego zdania, bo z takimi ludźmi lubię gadać (być może dlatego, że sam mam "oryginalne" zdanie), ale wiedzę ma ogromną nt piłki. Zdarzyło już mi się z nim gadać na gadu. Przyjemny gość.

Jakiejś gafy z jego udziałem nie pamiętam, więc w zasadzie nie ma do czego się przyczepić. No może poza pomyleniem nazwiska wybitnego menedżera... Dzban, a nie kubek! :x

Generalnie spory plus.

matys napisał(a):Ludzie zgłaszać się, bo nie ma kandydata na przyszły tydzień!!!
Może to i wbrew woli userów, ale może by zrobic ankietę, kogo chcemy oceniać, bo szkdoa by było, gdyby mimo wszystko fajny temat padł. Wtedy zwycięzca ankiety odpowie, czy chce, czy nie chce. Jeśli tak - fajnie, jedziemy z oceną. Jeżeli nie - to to samo z drugim, trzecim itd...
To tylko moje zdanie. Chyba, że póki nie zgłosi się ochotnik, to od niedzieli każdy będzie mógł ocenić zarówno mnie, jak i Miko.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
06-10-2008 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #13
Re: Co sądzisz o Miko?
maju napisał(a):Może to i wbrew woli userów, ale może by zrobic ankietę, kogo chcemy oceniać, bo szkdoa by było, gdyby mimo wszystko fajny temat padł.

Od ilości postów jechać w dół , nie ma że nie chce tylko oceniamy jak leci : ))


maju napisał(a):
Mata napisał(a):to playboy z niego
może mi ktoś wytłumaczyć? :oops:

Zgadnij mój nr GG to Ci wytłumaczę

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-10-2008 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #14
Re: Co sądzisz o Miko?
Nie kombinujmy na siłę. Zasady są proste, kto chce być oceniany ten się zgłasza, komu lata koło dupy opinia innych na swój temat, ten olewa ten temat. Tyle.

Na przyszłą niedziele mamy Wroga Arsenalu, ja jestem na czarna godzinę, jakby nie było kandydatów, więc na najbliższe dwa tygodnie oceniać kogo będzie. A potem myślę, że się ktoś zgłosi. Aha i nawet jak się zgłosicie teraz, to za jakiś czas, znowu możecie być brani pod uwagę.

Zapraszam jeszcze raz do zabawy.

Miko-->Wróg Arsenalu-->Carlito-->Foster26-->muszeq

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-10-2008 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
Re: Co sądzisz o Miko?
Miko muszę powiedzieć że lubie tego typka Smile
Parę razy zdarzyło się że mieliśmy dyskusje na temat tam czegoś ( o ile się nie mylę jedna z nich była przed IO i dotyczyła siatkarzy Wink )
User bardzo aktywny, widać że ma pojęcie tematy piłkarskie i nie tylko, a do tego jest w porządku, parę razy coś tam popisaliśmy na gg. Ogólnie bardzo miły użytkownik Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
06-10-2008 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości