Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PZPN
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #61
RE: PZPN
Beton ten czy tamten niby to samo, ale pamiętajmy, że Grześ to po prostu jest debil i nie wypada, żeby ktoś z takim ilorazem inteligencji piastował tak odpowiedzialne stanowiska.


Fan United od 1992 roku
25-09-2012 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #62
RE: PZPN
Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że jeżeli wygra Zdzisiu to to będzie apogeum, apokalipsa PZPN-u i pozostanie mi tylko współczucie wszystkim klubom polskim i kibicom reprezentacji Sad
25-09-2012 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #63
RE: PZPN
IMO, jeśli wygra Kręcina polska piłka wpadnie z deszczu pod rynne. Jak napisał Hubercik - będziemy w dupie jakiej jeszcze nie byliśmy...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-09-2012 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #64
RE: PZPN
Jak wygra Kosecki to obyśmy za Lato nie tęsknili
25-09-2012 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #65
RE: PZPN
Się czepiacie Zdzisia, bo gruby i Bozia poskąpiła urody. A te ciołki dwa z regionalnych, to przecież typowe związkowe mendy są :> Dodajmy posła i celebrytę, a otrzymamy baaaardzo ważne wybory...

Gdzie jest Groszek?
25-09-2012 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #66
RE: PZPN
Chodzi o to, żeby ponownie nie wygrał pionek ludzi, którzy tym interesem kręcą. Dla takich osób jak Piechniczek, Kręcina czy Bugdoł wystawienie na pierwszy plan pajaca bez własnego zdania jest bardzo wygodne. Można z cienia sterować poczynaniami całego związku, a prezes pełni nic nie znaczącą (niestety) funkcję reprezentacyjną. To jemu się zbiera za wszystkie afery, teraz cała Polska chce odwołania Laty, a mało kto mówi np o ZPN na Śląsku, gdzie leśne dziadki są wyjątkowo wpływowe.


Fan United od 1992 roku
26-09-2012 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości