Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #226
Re: Przyszłość bramki w United
Hubercik napisał(a):Bynajmniej takie moje zdanie.
:plask:

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
09-08-2011 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #227
Re: Przyszłość bramki w United
... o chuj wam wszystkim chodzi... co bym nie napisał to jest źle... nie po to sie tu rejestrowałem, żeby jakieś zaufane grono krytykowało wszystko co napisze... napisalem dlaczego wg mnie puscil bramke a Ty wstawiasz jakies facepalmy... jakos na redlogu czegos takiego nie robisz/cie :|
09-08-2011 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #228
Re: Przyszłość bramki w United
Facepalm jest za niewłaściwe używanie słów przynajmniej/bynajmniej.
09-08-2011 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jov Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #229
Re: Przyszłość bramki w United
bynajmniej: pod żadnym pozorem, w żadnym razie, w żadnym wypadku ,ani trochę, ,wcale nie, zupełnie nie
przynajmniej : bodaj, chociaż, choć, choćby

Jest różnica?
09-08-2011 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #230
Re: Przyszłość bramki w United
Hubercik napisał(a):... o chuj wam wszystkim chodzi... co bym nie napisał to jest źle... nie po to sie tu rejestrowałem, żeby jakieś zaufane grono krytykowało wszystko co napisze...

Popełniłeś w swoich ponad stu postach ogrom błędów rzeczowych (nazywając Tarczę Wspólnoty Pucharem Ligi, itd.), popełniasz także błędy językowe, używasz złych słów, tak jak teraz - Zasadowi bynajmniej nie chodzi o to, że nie twoje zdanie uważa za głupie, tylko o to, że użyłeś słowa bynajmniej zamiast przynajmniej (bynajmniej wzmacnia przeczenie, poprawne jego użycie zaprezentowałem przed chwilą). A czasami, po prostu piszesz rzeczy, które ktoś uzna za niezgodne ze swoją opinią i zacznie, co normalne na forum, dyskutować.

Koniec off-topa, mam nadzieję, że nie uznasz mojego posta za krytykę tudzież "osaczanie" Ciebie.

A wracając do tematu - wierzę, że błędy de Gei, zgodnie z filozofią Nietzschego, wzmocnią Hiszpana (wygraliśmy, więc nas nie zabiły, nie?) i po kilku słabszych pierwszych tygodniach uzyskami wspaniałego golkipera na następne kilkanaście lat.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
09-08-2011 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #231
Re: Przyszłość bramki w United
Te bramki dobrze mu zrobią, gdyby przypadkiem już mu się wydawało, iż złapał byka za rogi. Schody dopiero przed nim, więc trzeba jeszcze bardziej się skoncentrować, przypomnieć jak się gra w Anglii i jedziesz.


Fan United od 1992 roku
13-08-2011 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Karim Kashin Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #232
Re: Przyszłość bramki w United
A mnie najbardziej martwi to, że De Gea wygląda na bardzo niepewnego(nie chodzi mi tu tylko o jego grę). Jest taki jakiś zagubiony. Ciężko mu będzie przez najbliższe kilka czy kilkanaście tygodni. Myślę, że potrzebuje 4-5 świetnych spotkań, żeby zdobyć zaufanie. Ważne będzie wsparcie kibiców. No i przede wszystkim siłowo jest nie dobrze. Od zawodników WBA odbijał się jak od ściany. Nie wyobrażam go sobie w tym momencie w meczu ze Stoke kiedy Delap będzie wrzucał co 10min piłkę w pole karne, a on będzie się musiał przepychać w tym gąszczu, żeby ja złapać czy choćby wybić. Dużo pracy przed nim, ale myślę, że pod czujnym okiem sir Alexa da radę.
16-08-2011 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #233
Re: Przyszłość bramki w United
Karim Kashin napisał(a):Od zawodników WBA odbijał się jak od ściany
Ciekawe który bramkarz by się nie odbijał w takich sytuacjach w jakich znalazł się David.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-08-2011 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #234
Re: Przyszłość bramki w United
VDS odbijał się od Vidića Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
16-08-2011 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Karim Kashin Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #235
Re: Przyszłość bramki w United
Foster napisał(a):Ciekawe który bramkarz by się nie odbijał w takich sytuacjach w jakich znalazł się David.

Nie mówię, że w każdej sytuacji zabrakło mu siły przebicia, to jest oczywiste, że np. wtedy kiedy został uderzony w twarz nie musiał nic robić, ale na dzień dzisiejszy do takich zawodników jak Cech czy Reina dużo mu brakuje pod względem gry poza linią bramkową i jedną z przyczyn jest moim zdaniem słaba budowa ciała. Choć niewykluczone, że się mylę bo choćby van der Sar czy Szczęsny, dobrze radzą sobie z wyjściami z linii, a budowę mają nie lepszą niż David.
17-08-2011 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #236
Re: Przyszłość bramki w United
Szczęsny akurat trochę mięśni ma. Nie jest napewno tak chudy jak De Gea.
17-08-2011 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Karim Kashin Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #237
Re: Przyszłość bramki w United
Hubercik napisał(a):Szczęsny akurat trochę mięśni ma. Nie jest napewno tak chudy jak De Gea.

Z pewnością tak chudy jak de Gea nie jest, ale nie jest też tak zbudowany jak wspomniany już przeze mnie Cech.
A taka ciekawostka: według oficjalnej strony Premier League De Gea wazy 82kg, a Szczęsny 75. Dane co do Szczęsnego są z pewnością nieaktualne. ESPN Soccernet podaje natomiast, że De Gea 76kg, Szczęsny 84. I komu tu wierzyć?
17-08-2011 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #238
Re: Przyszłość bramki w United
http://www.youtube.com/watch?v=1fxjMWnf ... r_embedded Taka ciekawostkaWink
21-08-2011 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości