Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #196
Re: Przyszłość bramki w United
adfd napisał(a):Zieler

Juz jakis czas nie gra w UNITED po za tym nawet nie zagrał meczu w druzynie seniorskiej.

Under The Boardwalk - United Warriors
30-11-2010 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #197
Re: Przyszłość bramki w United
Kwas napisał(a):Oglądałem i nie wiem czemu masz jakiekolwiek zarzuty względem niego. Gola nie zawalił, niepewnych interwencji uniknął
Najbardziej pewne było to, jak za daleko sobie wyrzucił piłkę do wykopu co prawie zakończyło się stratą i golem. Jakby Tomek zagrał taki mecz, to by go wszyscy za jaja powiesili.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-11-2010 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #198
Re: Przyszłość bramki w United
Nie kojarzę tej sytuacji powiem szczerze. Aczkolwiek nawet jeśli popełnił tą jedną, czy dwie gafy, to one z całą pewnością nie mogą przesłaniać jego rzeczywistej wyceny, a ta od czasu kontuzji Harpera jest bardzo wysoka.
30-11-2010 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #199
Re: Przyszłość bramki w United
Następca van der Sara w bramce United będzie... van der Sar Big Grin Dzisiaj kontrakt z United podpisał Joe, syn Edwina. Co ciekawe Joe więcej grywał w polu, jednak w ostatnim czasie przekwalifikował się na golkipera.
Podpisanie przez Joe kontraktu z United, może oznaczać, że po zakończeniu kariery Edwin pracował będzie w naszym sztabie szkoleniowym.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2011 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #200
Re: Przyszłość bramki w United
Foster napisał(a):Następca van der Sara w bramce United będzie... van der Sar Big Grin Dzisiaj kontrakt z United podpisał Joe, syn Edwina. Co ciekawe Joe więcej grywał w polu, jednak w ostatnim czasie przekwalifikował się na golkipera.
Podpisanie przez Joe kontraktu z United, może oznaczać, że po zakończeniu kariery Edwin pracował będzie w naszym sztabie szkoleniowym.

Chyba innego wyjścia nie miał

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-01-2011 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #201
Re: Przyszłość bramki w United
Ile ten Joe ma lat?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
02-01-2011 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #202
Re: Przyszłość bramki w United
Grać będzie w U-12, więc nie więcej niż 12 lat.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2011 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #203
Re: Przyszłość bramki w United
To za dziesięć lat może Edwin zakończy karierę, jak syn będzie gotów go zastąpić. :lol:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-01-2011 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
rks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #204
Re: Przyszłość bramki w United
Jeśli syn Edwina będzie grał na równie wysokim poziomie co ojciec to nie miał bym nic przeciwko. Tradycja bramkarska jest również kontynuowana między innymi przez Kaspera Schmeichela.
02-02-2011 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #205
Re: Przyszłość bramki w United
Ja jestem zwolennikiem Stekelenburga w bramce MU. Zaliczył dobre występy w RPA, w lidze radzi sobie nieźle. Na pewno miano pierwszego bramkarza nie należy się ani Lindergaardowi ani Kuszczakowi, bo są oni po prostu zbyt słabi jak na potrzeby takiego klubu. Inną, równie dobrą opcją byłby De Gea, ale IMO jest za młody, żeby grać równo przez cały sezon.
19-02-2011 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #206
Re: Przyszłość bramki w United
brayoz napisał(a):Na pewno miano pierwszego bramkarza nie należy się ani Lindergaardowi ani Kuszczakowi, bo są oni po prostu zbyt słabi jak na potrzeby takiego klubu.
Z cała pewnością twoją opinię na temat Lindegaarda możemy brać na poważnie. W końcu widziałeś go w akcji z tysiąc razy.
19-02-2011 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #207
Re: Przyszłość bramki w United
Nie, nie widziałem go w akcji "z tysiąc razy", ale widziałem kilka spotkań + skrótów, poprzeglądałem statystyki na różnych stronach i na obecny moment MOIM ZDANIEM jest on tylko nieco lepszy od Kuszczaka - a to za mało.
19-02-2011 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #208
Re: Przyszłość bramki w United
Kwas napisał(a):
brayoz napisał(a):Na pewno miano pierwszego bramkarza nie należy się ani Lindergaardowi ani Kuszczakowi, bo są oni po prostu zbyt słabi jak na potrzeby takiego klubu.
Z cała pewnością twoją opinię na temat Lindegaarda możemy brać na poważnie. W końcu widziałeś go w akcji z tysiąc razy.

W pewnym sensie zgodzę się z kolegą Brayozem. Anonimowy dotąd Lindegaard nie powinien z marszu stać się pierwszym bramkarzem czołowego europejskiego klubu...

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
19-02-2011 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #209
Re: Przyszłość bramki w United
I ja nic takiego nie sugeruję. Dziwiłem się tylko na jakiej podstawie brayoz uważa Lindegaarda za słabego na United, skoro w naszej koszulce rozegrał zaledwie dwa spotkania. I sorry, ale to jest wyznacznik, a nie jakieś tam skróty z lig duńskiej, czy garść statystyk. Owszem, Ferguson pozyskał go m.in na podstawie tych spotkań ligowych, lecz tak naprawdę, to czy ma takie umiejętności i głowę okaże się za jakiś czas.

lisu napisał(a):Anonimowy dotąd Lindegaard nie powinien z marszu stać się pierwszym bramkarzem czołowego europejskiego klubu...
A jeśli broni fenomenalnie to też nie ? Aha, to dobra, postawmy na nim krzyżyk.
28-04-2011 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #210
Re: Przyszłość bramki w United
Gdyby był taki fenomenalny - jak mówisz - to Van der Sar byłby już na emeryturze.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
28-04-2011 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości