Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Przyszłość bramki w United
Wiesz mam problem, bo chyba to było słowem drukowanym napisane. Ale na ten przykład z ESPN.

Cytat:"Bayern Munich are said to be on the trail of Adler, but he admits to having a dream of playing for Manchester United once day"

Cytat:Linked with the likes of Arsenal and Chelsea while in his teens, the boyhood Manchester United fan...

Poszukam ale nie teraz Big Grin

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
18-10-2008 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #17
Re: Przyszłość bramki w United
mlody_unw napisał(a):Szkoda tylko, że żaden z tych 'ekspertów' nie zastanowił się, że 99% bramkarzy na świecie w takiej sytuacji zachowała by się tak samo. Czysty przypadek.
Jak już to 99% bramkarzy na świecie by się zachowało inaczej i tego nie przepuściło.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-10-2008 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Przyszłość bramki w United
matys napisał(a):Jak już to 99% bramkarzy na świecie by się zachowało inaczej i tego nie przepuściło.

Wypowiedź co najmniej niedorzeczna.
18-10-2008 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #19
Re: Przyszłość bramki w United
mlody_unw napisał(a):Wypowiedź co najmniej niedorzeczna.
:lol: Twoim zdaniem 99% bramkarzy na świecie wpuściłoby taką szmatę?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-10-2008 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Przyszłość bramki w United
matys napisał(a):Twoim zdaniem 99% bramkarzy na świecie wpuściłoby taką szmatę?

Tak, bo to wbrew pozorom nie była taka szmata.
19-10-2008 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #21
Re: Przyszłość bramki w United
mlody_unw napisał(a):Tak, bo to wbrew pozorom nie była taka szmata.
No to ja w takim razie nie mam więcej pytań :shock:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-10-2008 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
Re: Przyszłość bramki w United
Młody wytłumacz o co Ci dokładnie chodzi, bo możliwe, że nie rozumiemy co chcesz nam przekazać.


Fan United od 1992 roku
19-10-2008 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Przyszłość bramki w United
W meczu z Kolumbią Tomek wyszedł z pola bramkowego, to normalne, każdy bramkarz tak robi gdy nie ma zagrożenia dla jego bramki. Piłka po odbiciu wpadła mu 'za kołnierz', i nie mógł zrobić zbyt wiele. Teraz trochę zafiluzuje (ale muszę bronić swojego zdania Wink), że równie dobrze obrońca/stoper mógł zadziałać w tej sytuacji, choć to może jest zbyt wymyślne.
19-10-2008 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #24
Re: Przyszłość bramki w United
[flash=425,344]http://pl.youtube.com/watch/v/ffipjZ76vY0[/flash]

Młody jak w tej sytuacji mógł zadziałać obrońca?!

To jest szmata, bo takich sytuacji w każdym meczu jest kilka, że bramkarz wykopuje tak piłkę, że ta trafia do bramkarza po drugiej stronie. A jakoś bramki nie padają, w ten sposób. Możesz to nazywać pechem, ja to nazywasz szmatą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-10-2008 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #25
Re: Przyszłość bramki w United
Już nie szukajmy określeń na tą bramkę, bo i po co.

mlody_unw napisał(a):W meczu z Kolumbią Tomek wyszedł z pola bramkowego, to normalne, każdy bramkarz tak robi gdy nie ma zagrożenia dla jego bramki. Piłka po odbiciu wpadła mu 'za kołnierz', i nie mógł zrobić zbyt wiele.
A tu się mylisz. Tomek mógł to wybić, ale myślał, że piłka przejdzie nad poprzeczką, więc cofnął ręce.


Fan United od 1992 roku
19-10-2008 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Przyszłość bramki w United
Każdy będzie pamiętał Kuszczaka z Kolumbią. Tutaj nawet nie można bronić Kuszczaka, to jest frajerska bramka.

mlody_unw napisał(a):Dlatego zawodników należy traktować obiektywnie. A Boruc ? On jest taki wspaniały ? Gwiazda Celticu ? No sorry, co to za liga, gdyby przeszedł do lepszego zespołu ligi angielskiej, hiszpańskiej, czy włoskiej, mógłby pokazać co potrafi. A tak to będzie zawodnikiem zespołu, w średniej klasy lidze

Gdyby był tak cienki, nie miałby miejsca w Celticu, mimo wszystko należy do czołówki bramkarzy na świecie. W ogóle to Boruc jest często bohaterem meczu, to on ratuje im cztery litery. W lidze angielskiej się zjawi... to jest pewne.

mlody_unw napisał(a):I tak oto jedna bramka odcisnęła piętno na karierze Kuszczaka. Ale pozytywów nikt nie pamięta. A to, że interwencje Tomka dwukrotnie wybrane zostały najlepszą paradą w lidze angielskiej mówi samo za siebie.

O ile w WBA był świetny i miał okazje do wykazania się, m.in ta świetna interwencja z Wigan. Tam wymagali od niego by grał jak najlepiej... w United musi grać dobrze. W sumie nie popełnił żadnych rażących błędów w United. Jednak nie przepadam za nim, mimo wszystko od bramkarza wymaga się profesjonalnego zachowania w każdej sytuacji. Nawet jeśli był 2/3 numerem w kadrze to powinien zachować się, jak przystało na golkipera United, bo tak się z tym afiszuje. Ktoś powie, że zachowałby się podobnie, ok... ale wg mnie to żadna wymówka. Powołanie do kadry jest ukoronowaniem Twojej kariery. Szanuje takiego Kowalewskiego, jest numerem 3 ot co ale jest w kadrze bo wie, że warto być w niej mimo wszystko. Tworzy atmosferę, nie zachowuje się, jak rozkapryszona gwiazda, która musi grać w kadrze... i najważniejsze szanuje to, że Boruc i Fabian są lepsi od niego. Czy Kuszczak to potrafi zrobić? W United tak zrobił, i czeka na szansę, pewnie ją dostanie i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć, bo 11/15 meczy w sezonie to nie jest dużo, nawet jeśli jak mówi Per Ambitny, że mecze w United są 2x lepsze od spotkań w innych klubach.
19-10-2008 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Przyszłość bramki w United
Miko napisał(a):Każdy będzie pamiętał Kuszczaka z Kolumbią. Tutaj nawet nie można bronić Kuszczaka, to jest frajerska bramka.

Więc co powiesz o wpuszczonej bramce Fostera? Kurwa polska mentalność. Kuszczakowi to zapamiętają do końca życia, a o Fosterze już po miesiącu mało kto pamiętał. Ja bronię, broniłem i będę bronił Tomka. Później Fostera darzycie uznaniem, a z Kuszy się nabijacie. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Przypomnę o karnym z Arsenalem w debiucie oraz dwóch paradach sezonu.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
19-10-2008 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #28
Re: Przyszłość bramki w United
mlody_unw napisał(a):W meczu z Kolumbią Tomek wyszedł z pola bramkowego, to normalne, każdy bramkarz tak robi gdy nie ma zagrożenia dla jego bramki. Piłka po odbiciu wpadła mu 'za kołnierz', i nie mógł zrobić zbyt wiele. Teraz trochę zafiluzuje (ale muszę bronić swojego zdania Wink), że równie dobrze obrońca/stoper mógł zadziałać w tej sytuacji, choć to może jest zbyt wymyślne.

Schmeichelowi też babole się trafiały (choć nie takie rotfl), każdy bramkarz dał kiedyś ciała. Mi tam zwisa, że Kuszczak dał ciała w meczu z Kolumbią... dla mnie jest ważne, żeby nie dał dupy jak go Fergie wystawi.

Miko napisał(a):Czy Kuszczak to potrafi zrobić? W United tak zrobił, i czeka na szansę, pewnie ją dostanie i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć, bo 11/15 meczy w sezonie to nie jest dużo, nawet jeśli jak mówi Per Ambitny, że mecze w United są 2x lepsze od spotkań w innych klubach.

Ja bym jednak to rozgraniczył trochę. Zauważ, że polska piłka, polska reprezentacja to jedno wielkie "g". Już nawet nie mówię o korupcji, ale o tym, że działacze swego czasu wpieprzali się do pracy trenera i "radzili" kto ma grać a kto nie (era sprzed Leo), teraz jest trochę lepiej, ale mimo wszystko atmosfera w drużynie nie jest taka jak być powinna. Bo jak ma być dobra jak PZPN bruździ Big Grin?

I nie dziwcie się Kuszczakowi... chłopak zna swoją wartość. Fergie jako wielki trener mu powiedział zapewne "Tom, you're playing in the best football club ever! But if you wanna play in the first squad you must be the BEST!" czy coś w tym stylu. I Tomek wie na czym stoi, daje z siebie 100% bo ma cel.

A w reprezentacji? Trochę żalowo bo Leo mimo że mógł dać szansę Tomkowi to jej nie dawał a przez to morale spadają co psuje atmosferę Sad.

Ogólnie to jest bardzo złożony problem, a my nie wiemy wszystkiego.... I to jest takie gdybanie Sad

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
19-10-2008 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Przyszłość bramki w United
paolo napisał(a):Więc co powiesz o wpuszczonej bramce Fostera? Kurwa polska mentalność.

Jaka polska mentalność? Mentalnością jest to, że tak jesteś ślepo zapatrzony w Kuszczaka. Foster wpuścił podobną, powtarzam podobną bramkę. Kuszczak jest unikatem, i nim zostanie.

paolo napisał(a):Ja bronię, broniłem i będę bronił Tomka.

Widzę po opisie, który kierowany jest dla Ciebie. Och, paolo, jaki Tyś jest odważny <śpi>

paolo napisał(a):Przypomnę o karnym z Arsenalem w debiucie oraz dwóch paradach sezonu.
Co mnie obchodzi wybroniony karny? To jest argument, który przemawia za Kuszczakiem i jest wymierzony przeciwko Borucowi. Artur obronił karny z United... Parady sezonu? Chwała mu za to, naprawdę jestem z niego dumny o tak paolo nie klnij...
19-10-2008 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #30
Re: Przyszłość bramki w United
Dlaczego usunąłeś mój post?

Dlaczego lejesz wodę zamiast konkretnie odpowiedzieć na argumenty?

Paolo napisał o obronionym karnym z Arsenalem i dwóch paradach sezonu, co jest sporym wyróżnieniem i akurat jest to argument na korzyść Kuszczaka.

Miko napisał(a):Chwała mu za to, naprawdę jestem z niego dumny o tak

To jest twoja riposta? :lol:

Niepotrzebnie ironizujesz. Poza tym po jakiego chuja mieszasz w to Boruca skoro paolo nawet o nim nie wspomniał?

Nie zmieniaj tematu na Boruc vs Kuszczak, bo nie o to chodziło paolo. Ukazał argumenty przemawiające za tym, że Kuszczak jest dobrym bramkarzem, więc jesli się z nimi nie zgadzasz to łaskawie przedstaw swoje, a nie kurwa starasz się ironizować, choć zbytnio ci to nie wychodzi.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-10-2008 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości