Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #91
Re: Przyszłość bramki w United
manfan napisał(a):To dlaczego wystawił Fostera (zamiast Kuszczaka) na drugą połowę w ostatnim meczu
Teraz Kuszczak zagra 90 minut w poniedziałek i zmienisz zdanie? To był tylko sparing, a w grach kontrolnych każdy dostaję szanse. I swoją na pewno dostanie także Tomek.
19-07-2009 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #92
Re: Przyszłość bramki w United
Wystawił go dlatego, bo jest lepszy niż trzeci nasz bramkarz, a bronił go...bo tak zawsze robi. Zresztą babole w bramkarskim fachu to rzecz całkiem powszechna.

Cytat:Nie wierzę że Ferguson nie widzi tego że Ben na bramkę nadaje się tak samo jak Valdes.
Czyli znakomicie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-07-2009 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #93
Re: Przyszłość bramki w United
Nie wiem czy jest sens ciągnąć tą dyskusję ale spróbuję.

manfan napisał(a):To dlaczego wystawił Fostera (zamiast Kuszczaka) na drugą połowę w ostatnim meczu a potem bronił go po idiotycznym błędzie??

Dlaczego go bronił? A znasz przykład żeby Ferguson (albo zresztą jakikolwiek inny w miarę szanowany trener) po błędzie jakiegoś młodego zawodnika powiedział: "Ten pan długo tu już miejsca nie zagrzeje - nie chcemy go". Bo ja nie znam. Raczej normą jest, że trenerzy po błędach bronią swoich zawodników i dodają im otuchy. Przynajmniej w mediach - bo w szatni to już różnie bywa.


manfan napisał(a):Nie wierzę że Ferguson nie widzi tego że Ben na bramkę nadaje się tak samo jak Valdes.

Ja bym chciał żeby ktoś z dwójki Foster-Kuszczak nadawał się na bramkę tak jak Valdes. Bo na razie obu brakuje do niego naprawdę sporo.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-07-2009 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #94
Re: Przyszłość bramki w United
Ferguson ma w takim poważaniu Reprezentację Anglii jak my liverpool. Zresztą nieraz to podkreślał.
fidain napisał(a):Bo na razie obu brakuje do niego naprawdę sporo.
Już wolałbym dać szansę Fosterowi niż ściągać do zespołu takiego Valdesa- to moje zdanie odnośnie plotek, które swego czasu się pojawiły się w prasie.


Fan United od 1992 roku
19-07-2009 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #95
Re: Przyszłość bramki w United
Ale ja nie mam zamiaru ściągać Valdesa Big Grin Po prostu jest na razie bramkarzem o 2 klasy lepszym od naszej dwójki rezerwowych. Może któryś z nich kiedyś osiągnie taki poziom albo wyższy - kto wie?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-07-2009 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #96
Re: Przyszłość bramki w United
Wiem, że nie masz zamiaru. Dla mnie Valdes jest lepszy tylko dlatego, że jest już ograny w wielkiej piłce. Niczym więcej się nie wyróżnia i w tej Barcie to go chyba tylko trzymają ze względu na to, że jest ich wychowankiem.


Fan United od 1992 roku
19-07-2009 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #97
Re: Przyszłość bramki w United
Właśnie ograny w wielkiej piłce, a poza tym jest raczej na poziomie Fostera.

Słychać było głosy, że van der Sar w tym sezonie będzie dostawał coraz mniej szans, oraz że Foster ma go zastępować w wyjściowej jedenastce. Powiem szczerze, jakoś nie chce mi się w to wierzyć, zresztą jest sens podejmowania ryzyka, stawiając na Bena, w przypadku gdy zdrowy będzie Holender ?
Bardzo bym sobie tego nie życzył, bo nie ma sensu na siłę forować Fostera, zwłaszcza jeśli będzie dawał takie koncerty, jak ten z soboty.

Z drugiej strony być może regularna gra, na co nigdy nie mógł liczyć, by mu pomogła ? Ale nawet jak na golkipera, który zazwyczaj siedzi na ławce popełnia zdecydowanie za dużo błędów i gra zbyt nonszalancko.
20-07-2009 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #98
Re: Przyszłość bramki w United
Richard napisał(a):Właśnie ograny w wielkiej piłce, a poza tym jest raczej na poziomie Fostera.

Jakieś argumenty? Gość faktycznie 2-3 sezony temu popełniał masakryczne babole i wtedy przylepiono mu łatkę tragicznego bramkarza. Lecz w tym sezonie grał strasznie pewnie i był imho trzecim najlepszym bramkarzem tego sezonu (1. VdS 2. Julio Cesar 3. Valdes). A pewnie gdyby nie pewna nieobiektywność w stosunku do van der Sara (w końcu po tym swoim rekordzie też zaczął walić ostre babole czasem) to ta klasyfikacja moglaby wyglądać trochę inaczej. Jeśli Valdes utrzyma tą formę w przyszłości to będzie czołowym bramkarzem świata. A i jeszcze dodam, że w tym roku był w Primera Division znacznie lepszy od Casillasa.

Trochę zaofftopowałem - I'm sorry Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-07-2009 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #99
Re: Przyszłość bramki w United
fidain napisał(a):A i jeszcze dodam, że w tym roku był w Primera Division znacznie lepszy od Casillasa.
No właśnie - Valdes przy Casillasie miał o wiele mniej do roboty, więc to także w jakimś sensie spowodowało liczniejszą ilość błędów bramkarza Realu Madryt, niż Barcelony, której przeciwnicy w wielu meczach zachowywali się tak, jakby bali się jej strzelić gola, także ryzyko błędu było u Katalończyka dużo mniejsze. Chciałbym zobaczyć zespół, który zaatakuje, stawi czoła ekipie Guardioli - wtedy Victor będzie miał okazję do pokazania pełni swoich umiejętności, bo tak jak wspomniałem - w większej ilości spotkań rywale bali się zaatakować Barcelonę.

Może to trochę głupie tłumaczenie, ale coś w tym jest.

Nie zmienia to faktu, że zazwyczaj to co miał obronić, to obronił, ale jeden przyzwoity sezon mojego zdania nie zmieni w ocenie jego umiejętności.
20-07-2009 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Przyszłość bramki w United
Sezon 2007/2008 też miał udany, a w tamtym sezonie takiej defensywy jak w poprzednim Barca nie miała. Dziwić może jedynie brak powołań do reprezentacji narodowej.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-07-2009 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #101
Re: Przyszłość bramki w United
No i doszło do sytuacji, w której możemy dowiedzieć się wiele na temat przyszłości bramki United. Edwin wypadł ze składu na 8 tygodni i jest to niepowtarzalna okazja dla Kuszczaka/Fostera, żeby udowodnić swoją przydatność zespołowi. Sprawa jest jednak taka, że tylko jeden może tak naprawdę z tego skorzystać, ale równie dobrze obaj mogą na tym nie najlepiej wyjść.

Już w niedzielę któregoś z nich czeka naprawdę poważny sprawdzian, mecz z Chelsea. Kuszczak grał już przeciwko the Blues przynajmniej dwa razy, jednak nie można wykluczyć, że o wyniku zadecydują rzuty karne, a pamiętamy finał CC z zeszłego sezonu. Na kogo postawi, więc w niedziele Ferguson? Wolałbym, żeby był to Foster. Jednak jak już w temacie o Holendrze wymienił Foster to czeka nas trochę więcej spotkań, bo aż 8 (Chelsea, Birmingham, Burnley, Wigan, Arsenal, Tottenham, City, Stoke). Ile szans dostanie Tomek, a ile Ben? Tego na ten moment nie wie nikt, ale mam nadzieję, że w głowie Fergusona nie zrodzi się pomysł na zmianę bramkarza co mecz.

Tak, więc czeka nas ciekawy okres jeśli chodzi o rywalizację o miejsce w bramce United. Możliwe, że jeden z bramkarzy już nie będzie miał nawet nadziei, żeby marzyć o miejscu w bramce United po zakończeniu kariery przez Edwina, pożyjemy zobaczymy. Miejmy tylko nadzieję, że obaj godnie zastąpią Holendra podczas jego nieobecności.
06-08-2009 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #102
Re: Przyszłość bramki w United
Podczas wczorajszego meczu było widać dokładnie jak ważnym zawodnikiem dla podopiecznych sir Alexa jest Van der Sar.
Postawa Fostera przechodziła ludzkie pojęcie , człowiekowi cisnęły się na usta niecenzuralne słowa jednak nie można jeszcze skreślać Anglika. Należy dać mu możliwe , że ostatnią szansę ale nie od razu. Teraz czas na popisy naszego kolejnego golkipera walczącego o bluzę z numerem 1... Może być nerwowo , jednak nie wyobrażam sobie aby znów między słupkami wystąpił Foster. Dla Kuszczaka to może być naprawdę ostatnia szansa , jeszcze da podobny "koncert gry" jak Anglik to ja już nie mam pomysłów. Może Amos niech broni do powrotu Edwina :roll:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-08-2009 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #103
Re: Przyszłość bramki w United
A ja jestem zdania, że trzeba wybrać jednego bramkarz z większym potencjałem (IMO jest nim Foster) i dać mu kilka meczów z rzędu, aby nabrał pewności siebie. Foster to bardzo niedoświadczony bramkarz, a do tego grający raz na kilka miesięcy. Czego się można spodziewać? Almunia klasowym bramkarzem został dopiero wtedy, kiedy zaczął bronić co tydzień.

Jesli Foster w tych kilku meczach nie pokaże, że jest godzien miejsca w zespole, to podziękować mu już w przerwie zimowej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-08-2009 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Przyszłość bramki w United
Ja widzie chyba ciut większy potencjał u Kuszczaka. Jego gra na linii jest imponująca, świetne parady rozciąga się niczym sprężyna. Fakt, troche gra nogami kuleje, do poprawy jest gra na przedpolu choć wydaje mi się że kilka meczów by sprawiło że stałby się bardziej pewny siebie i już byłoby lepiej. W dodatku największą wtopę życia zaliczył dawno temu, więc limit ma wykorzystany.
10-08-2009 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
czerwonediably Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Przyszłość bramki w United
Chciałym zeby po odejsciu Edwina United kupi kogos z nich Julio Cesara z interu, Diego Lopeza z Villarreal i ten co borni w rep. rosji zapomniałem jak sie nazywa Smile
10-08-2009 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości