Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #230
Re: Przyszłość bramki w United
Hubercik napisał(a):... o chuj wam wszystkim chodzi... co bym nie napisał to jest źle... nie po to sie tu rejestrowałem, żeby jakieś zaufane grono krytykowało wszystko co napisze...

Popełniłeś w swoich ponad stu postach ogrom błędów rzeczowych (nazywając Tarczę Wspólnoty Pucharem Ligi, itd.), popełniasz także błędy językowe, używasz złych słów, tak jak teraz - Zasadowi bynajmniej nie chodzi o to, że nie twoje zdanie uważa za głupie, tylko o to, że użyłeś słowa bynajmniej zamiast przynajmniej (bynajmniej wzmacnia przeczenie, poprawne jego użycie zaprezentowałem przed chwilą). A czasami, po prostu piszesz rzeczy, które ktoś uzna za niezgodne ze swoją opinią i zacznie, co normalne na forum, dyskutować.

Koniec off-topa, mam nadzieję, że nie uznasz mojego posta za krytykę tudzież "osaczanie" Ciebie.

A wracając do tematu - wierzę, że błędy de Gei, zgodnie z filozofią Nietzschego, wzmocnią Hiszpana (wygraliśmy, więc nas nie zabiły, nie?) i po kilku słabszych pierwszych tygodniach uzyskami wspaniałego golkipera na następne kilkanaście lat.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
09-08-2011 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - Intel - 09-08-2011 12:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości