Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Przyszłość bramki w United
Nie chce mi się czytać waszych wcześniejszych wpisów, wiec może być troszkę nie na temat. To przyszłość bramki w United, a nie w Reprezentacji więc konflikt Boruc czy też Kuszczak mam głęboko gdzieś, i niektórym również polecam te metodę, na pewno będzie spokojniej na forum.

O ile Ferguson nas nie zaskoczy jakiś wspaniałym transferem wspaniałego bramkarza z renomą to będę się w wypiekami na twarzy przyglądać rywalizacji Tomka i Bena. Wybieranie pomiędzy nimi to troszkę loteria, tym bardziej utwierdzanie się w swoim zdaniu, dlaczego? Foster nie miał okazji sie wykazać, a jak ją dostanie to wtedy będzie jatka. Ja w młodego Anglika wierzę i owszem. Na razie Kuszczak jest w lepszej sytuacji, zasłużył na to ciężko pracą i taki jest fakt. Porównując to co wyczyniał na początku jego pobytu na OT do obecnej sytuacji widać różnicę, nie małą różnice. Chłopak jest nadal dość 'dziki' ale jego interwencje są coraz pewniejsze i współpraca z linią obrony lepsza. Jak na tak rzadkie występy nie można więcej od niego wymagać, ale każdy piłkarz im gra częściej i im więcej wkłada pasji w trening tym jest coraz lepszy. Nie można od razu skreślać Tomka. Nie możemy żyć tylko gwiazdami, nie kształcąc własnych piłkarzy. Dajmy mu choć pół sezonu na regularne występy gdy Edwin odejdzie, jeśli się nie sprawdzi, trudno poszukamy kogoś innego, może Ben będzie wtedy lepszy? Może Ben już teraz po kontuzji wygryzie Tomka?

To jest naprawdę trudna sprawa, a oceniać kogoś na samym wstępie najłatwiej.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
19-10-2008 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - Kisia92 - 19-10-2008 19:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości