Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Przyszłość bramki w United
Sebos_krk

Przecież nie napisałem, że grał cienkie mecze. Napisałem, że grał dobre, ale nie znakomite i dalekie od bramkarza takiego klubu jak United. A wypomniałem ten błąd nie bez powodu. Kuszczak w przeciągu ostatnich dwóch i pół roku grał od święta, a kiedy grał to w ważniejszych spotkaniach puszczał ogromne szmaty (z Kolumbią, ze Sportingiem). Rozumiem, że bramkarzowi może czasem brakować pewności, ale jemu zbyt często zdarzają się błędy w spotkaniach, w których musi coś udowodnić. Co gorsza (dla Ksuzczaka) Ben, kiedy już dostanie szansę, to ją wykorzystuje. W jego grze nei "brakowało pewności co zrozumiałe, jak się rzadko gra".

Sam bardzo bym chciał, aby Polak był podstawowym bramkarzem United, bo to byłby dla naszego kraju powód do dumy. Podejdźmy jednak do tego z dystansem.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
14-10-2008 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Re: Przyszłość bramki w United - maju - 14-10-2008 14:17
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości