Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #7
Re: Przyszłość bramki w United
Ale co on musiał ze Sportingiem udowadniać? W tamtym sezonie zagrał sporo meczy jak na rezerwowego bramkarza i nie sądzę by w sztabie szkoleniowym wybuchła panika, bo Edwin nie może grać. Zrobił swoje, zastąpił godnie holendra i nie rozumiem twojej tezy, że zawalał w najważniejszych spotkaniach. Tym bardziej, że posługujesz się tak nieprawdopodobnym błędem z Kolumbią, który każdemu mógł się zdarzyć i tylko należy się cieszyć, że nie wywarł on na Tomku żadnego wrażenia. Bez problemu się po nim podniósł.

Ja staram się być obiektywny. Na razie nie jest wielkim bramkarzem, ale oddaje mu co jego.

maju napisał(a):Co gorsza (dla Ksuzczaka) Ben, kiedy już dostanie szansę, to ją wykorzystuje. W jego grze nei "brakowało pewności co zrozumiałe, jak się rzadko gra".
Ile takich meczy Bena widziałeś? Na zdanie, które zacytowałeś można patrzeć w dwojaki sposób. Gra na przedpolu się poprawiła i tu widać pracę Tomka na treningach. A co do gry nogami to beznadziejnie było do momentu, kiedy obrońcy się zorientowali, żeby mu nie grać na lewą nogę, bo nie każdy tak gra nogami jak Van der Sar. To jeszcze nie jest wada po której można kogoś dyskwalifikować. Ba bardzo łatwo to można nadrobić, a częsta gra tylko to ułatwi.
Więcej niepewności nie widziałem. Na linii gra nie gorzej niż Edwin, refleks ma nawet lepszy, meczy nam nie przegrywa. Na tą chwilę jest tylko zmiennikiem i nikt o nic nie powinien mieć do niego pretensji.

Mnie tam obojętne czy będzie Polak grał w bramce czy rusek, byle dobrze bronił. A na razie twoje oceny gry Kuszczaka są związane z lękiem przed grą rezerwowego bramkarza. Jak widzisz, że Tomek wychodzi na plac to tylko patrzysz czy za chwilę czegoś nie zapieprzy.


Fan United od 1992 roku
14-10-2008 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Re: Przyszłość bramki w United - sebos_krk - 14-10-2008 14:27
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości