Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: Przyszłość bramki w United
Dwie rzeczy mi się nie podobają jeśli chodzi o Kuszczaka. Po pierwsze to niepewny chwyt, nie raz bywało tak że Tomek wypuszczał piłkę po strzale, na całe szczęście zawsze w pobliżu byli obrońcy. Po drugie to, że jest on bardzo niespokojny, żeby nie powiedzieć dziki. Ogromnym jego plusem jest to że ma wspaniały refleks, śmiem twierdzić, że lepszy od VDS i nie tylko. Zapomniałbym o rzeczy najważniejszej. To co mi się w Tomku nie podoba, a zaraz to za co go nie lubię to jego charakter. To, że uważa się za najlepszego (Polskiego bramkarza), wieczne przechwalanie się (choć ostatnio już tego nie słychać). Nie chciałbym aby taki człowiek stał na bramce w United, aczkolwiek jak będzie bronił bardzo dobrze to jakoś to przecierpię Wink

Foster, jak na razie ma sporego pecha. Po bardzo dobry sezonie na wypożyczeniu w Watford doznał ciężkiej kontuzji, która wyłączyła go z gry na dość długi okres czasu. Teraz gdy znów zaczął wracać do wysokiej formy dopadła go kontuzja kostki. Pechowa sytuacja, w czasie meczu po jednej interwencji nieszczęśliwie upadł i niestety dwa miesiące z głowy...
Ben w przeciwieństwie do Tomka jest spokojny, refleks ma troszkę gorszy niż Polak ale za to ma pewniejszy chwyt.

Mam nadzieję iż Ferguson nie ma w planach kupna kolejnego bramkarza, ponieważ nie jest to potrzebne. Mamy dwóch młodych ( piszę młodych, ponieważ bramkarz może spokojnie bronić do lat 37 - 38) bramkarzy. Moim faworytem jest Ben Foster, ponieważ wydaje się bramkarzem spokojniejszym i pewniejszym Smile

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
14-10-2008 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Re: Przyszłość bramki w United - Foster - 14-10-2008 15:25
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości