Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #13
Re: Przyszłość bramki w United
Co do Adlera to w pewnej gazecie znalazłem coś takiego:

Cytat: Choć ma dopiero 23 lata, miękną przy nim najlepsi snajperzy Bundesligi. Wysoki, szczupły, posiadający piorunujący refleks. Ale to jeszcze nie wszystko. Gdyby wziąć pod uwagę noty fachowego magazynu "Kicker", byłby najlepszym graczem sezonu! "Klasa światowa" - piszą o nim niemal co tydzień dziennikarze. Rene Adler to obecnie kluczowa postać Bayeru Leverkusen i aż strach pomyśleć, gdzie byłby dziś zespół z BayArena, gdyby nie kapitalne interwencje urodzonego w Lipsku piłkarza.

Co prawda artykuł o nim jest z maja, ale jak ma 23 lata to powinien bronić już tylko lepiej. Więc gdyby SAF zdecydował się sięgnąć po młodego Niemca, nie mam nic przeciwko, bo jak Kicker pisze o nim "klasa światowa", to słaby on nie jest.

Nigdy nie byłem przekonany w pełni do polskich bramkarzy, więc choć miło byłoby oglądać rodaka między słupkami, wolę klasowego golkipera od Polaka. A Adler w mojej opinii jest wart zainteresowania i sporych pieniędzy. I o ile zaaklimatyzowałby się w Anglii (bo wiadomo, pogoda czy jedzenie mogą "zepsuć" zawodnika, ale wątpię w to w przypadku Adlera), raczej znalazłby się w grupie najlepszych bramkarzy na Wyspach. Może to jest taki niemiecki Jaszyn?
18-10-2008 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - Intel - 18-10-2008 12:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości