Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #14
Re: Przyszłość bramki w United
mlody_unw napisał(a):Puszczak, Wpuszczak. - Po jednej niefortunnej wpuszczonej bramce do Tomka przylgnęły takie określenia. Szkoda tylko, że żaden z tych 'ekspertów' nie zastanowił się, że 99% bramkarzy na świecie w takiej sytuacji zachowała by się tak samo. Czysty przypadek.

I tak oto jedna bramka odcisnęła piętno na karierze Kuszczaka.
No ja myślę, że chociaż na tym forum nie wyciągajmy takich argumentów, bo jeśli niedzielni kibice chcą sobie mieć takie zdanie o Tomku to ich sprawa. Widocznie Ferguson inaczej to odebrał skoro sprowadził Polaka.

Ja podobnie jak młody myślę:
Cytat:Nic podobnego, ja po prostu Tomka, tak jak każdego innego zawodnika United, po prostu szanuję. A to że jest ambitny i mówi co myśli, to akurat dobrze.

Nie chcę porównywać jego do Boruca, bo Artur zapewne jest lepszy na tą chwilę. Celtic to też nie byle klubik, wiele klubów chciałoby mieć go w swoich szeregach. Należy mu oddać co jego- jest czołowym bramkarzem w Europie i to on ma teraz swoje pięć minut.

Ale który będzie lepszy za jakiś czas nie wiemy, bo Tomek na pewno szansę gry w United dostanie i jeśli ją wykorzysta wszystko się może zmienić. Na razie jest tylko rezerwowym i cała moja sympatia wynika z tego, że gra w koszulce z diabłem na piersi. Wierzę, że potrafi być jeszcze lepszy. Postępy robi, nigdy się na nim nie zawiodłem.

Cytat:Może to jest taki niemiecki Jaszyn?
Na razie niech będzie klasy Kahna czy Koepkego o Maierze czy Schumacherze nie wspominając.
Niemcy zawsze mieli świetnych bramkarzy, więc presja będzie ogromna.

Ale czy Foster nie jest w stanie rozwiązać problemu w bramce? Oby kontuzje nie zrobiły z niego takiego przeciętniaka jak Kirkland, który również się świetnie zapowiadał.


Fan United od 1992 roku
18-10-2008 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - sebos_krk - 18-10-2008 12:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości