Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Przyszłość bramki w United
Jak dla mnie sprawa jest prosta - w przyszłym sezonie Kuszczak i Foster bedą walczyc już na serio o to kto będzie nr 1 - Saar będzie grał pewnie tylko bardzo wazne spotkania. Chyba, że któryś z podanej dwójki da ciała w paru meczach. Ale nie posądzam ich o to - Kuszczak jest dość pewnym zmiennikiem, moze nie gra nogami jak Saar i jest trochę nerwowy, ale za mało gra by móc go z pełni oceniać . Foster za to jest fajny, ale tez nogami to on grac nie umie - może sie nauczySmile
Chciałąbym z jednej strony by rywalizację wygrał Tomek, ale nie wiem czy to możliwe - Foster jest Anglikiem z ato i fajnie jakby grał, bo potrzeba nam Anglików do składu - za dużo obcokrajowców się robi, a ja nie chcę drugiego Arsenalu.
W każdym razie - jeden z nich wygra rywalizcję, a drugi odejdzie do jakiegoś słabszego, ale dobrego klubu pewnie pod koniec przyszłego sezonu - a Amos będzie nr 2 - kupimy może jeszcze kogoś na zmiennika, bo Zieler jeszcze za młodziutki chyba. Bo nie sądzę by dwóch dobrych zawodników waczących o piewsze miejsce w składzie chciało zostać w klubie na dłużej - tzn rywalizacja jest dobra, ale zalezy jaka. A bez sensu by Kuszczak czy Foster byli wiecznie numerem dwa bo to troche marnowanie dobrych zawodnikówSmile
Amos w kazdym razi emi się podoba na przyszłosć - za jakies 5-6 lat, może szybciejSmile

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-12-2008 01:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - branka - 14-12-2008 01:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości