Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #61
Re: Przyszłość bramki w United
Dziwna sytuacja z obsadą naszej bramki po odejściu Edvina się szykuje Wink Z jednej strony SAF stawia w ostatnich meczach pucharowych na Fostera, jednak to ponoć Kuszczak ma być numerem 1, więc czemu nie gra? Foster po genialnym debiucie, gdzie praktycznie uratował twarz całej jedenastce i uchronił United przed kompromitującą porażką z Derby- najsłabszą drużyną w historii Premiership, zachwycił mnie. Jednak z czasem czar prysł, Ben w meczach pucharowych nie zachwyca tak jak na Pride Park, może nie popełnia rażących błędów, ale też nie powala na kolana, a szkoda. Tomek zaś rozegrał w tym sezonie jedynie 5 spotkań, z czego w jednym zaczynał na ławce(dla porównania Foster rozegrał 4 w pełnych wymiarach czasowych) i ta liczba nie napawa optymizmem. W zeszłym sezonie rozegrał aż 12 spotkań. Do końca sezonu zostało przynajmniej 21 spotkań i wątpię, żeby Tomek grał dużo jeśli Edvin będzie zdrowy. Jego sytuacja wydaje się być lekko frustrująca, ponieważ nie gra w meczach o mniejszą stawkę, a gra kiedy Van der Sar grać nie może, co do częstych sytuacji w tym sezonie nie należy, wniosek? Tomek jest za słaby na pozycję nr1 w bramce, ale za dobry, żeby grać w meczach ze słabeuszami <świr> To gdzie się nadaje zapytam? Wink W Tomka wierzyłem mocno swojego czasu, że osiągnie swój wymarzony cel wysiłkiem, ale i cierpliwością, ale obecnie wydaje mi się, że postawił sobie zbyt wysoko poprzeczkę, ale od dawna wiadomo, że ma on niemałe ambicje, a to się ceni Wink

Mądrzejsi będziemy co do bramki United po tym, kiedy Holender w końcu postanowi skończyć z futbolem i możliwe, że szukanie jego następcy będzie podobne do szukania następcy Schmeichela, czyli może zdarzyć się kilka błędów, ale do tego jeszcze trochę czasu Wink
27-01-2009 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - Tomek91 - 27-01-2009 10:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości