Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #70
Re: Przyszłość bramki w United
Podczas meczu z Tottenhamem na czacie nawiązała się dyskusja na temat Fostera, ja bym chciał ją kontynuować w tym temacie Wink Albowiem bodajże dwóch użytkowników (nie jestem w stanie przypomnieć sobie nicków Tongue) było zdania, że Foster powinien zostać następcą VDS. Ja bym jeszcze poczekał z takimi opiniami. Nie przeczę, Anglik w meczu Carling Cup zagrał doprawdy fantastycznie, ale póki co to tylko jeden taki mecz w jego wykonaniu. Osobiście będę czekał na kolejną szansę dla Fostera, ponieważ niezwykle mnie ciekawi, czy był to jednorazowy 'wybryk', czy też Foster rzeczywiście ma papiery na granie na najwyższym poziomie.

Na koniec odniosę się jeszcze do sytuacji Kuszczaka. Z przykrością muszę powiedzieć, że jak dla mnie jego czas na Old Trafford minął. Niestety, u Tomka nie widać praktycznie żadnych postępów, ciągle słabo gra nogami i przez tą swoja 'dzikość' popełnia coraz więcej błędów. Wydaję mi się, że Kuszczak odejdzie po tym sezonie, ponieważ powoli staje się bramkarzem numer 3, a wiadomo, że z tym na pewno się nie pogodzi...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-03-2009 08:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - RedLucas - 03-03-2009 08:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości