Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #125
Re: Przyszłość bramki w United
Foster przez ostatni miesiąc utwierdził wszystkich w przekonaniu, że (niestety) nie nadaje się na pierwszego bramkarza United. Zbyt dużo błędów... Kuszczak tyle błędów nie popełnia, ale za to ma inne wady. Słaba gra na przedpolu i słaba gra nogami. Skoro nie Tomek i Ben, to kto?

Proponowanych nazwisk jest wiele. Akinfiejew, Adler, Neuer, Boruc, Cesar, Jussi, Given itp. Pytanie jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Kupno młodego, zdolnego, świetnie rokującego np. Adler, Neuer czy Akinfiejew, albo zakup doświadczonego bramkarza np. Given, Cesar czy Jussi?

1) Doświadczony bramkarz
Najlepszym kandydatem wydaje się być Julio Cesar z Interu. W ostatnim sezonie prezentował się naprawdę bardzo dobrze. Jednak transfer mało realny. Jose na pewno go nie puści...
Shay Given? Moim zdaniem również dobry kandydat, jednak Irlandczyk gra w City, więc o tym bramkarzu również możemy zapomnieć...
Buffon, Casillas - o nich to nawet nie ma co marzyć...
Jussi z Boltonu? Bramkarz solidny, jednak jak na moje United to za wysokie progi. W tym sezonie bramkarz Boltonu nie spisuje się najlepiej...

2) Młody bramkarz
Igor Akinfiejew albo Rene Adler. Inni mnie nie przekonują. Rosjanin od kilku lat jest podstawowym bramkarzem rep. Rosji, regularnie ze swoim klubem gra w europejskich puchar, także mimo młodego wieku posiada spore doświadczenie. Niemiec jest coraz bliżej bluzy nr 1 w reprezentacji swojego kraju. W Leverkusen spisuje się bardzo dobrze. Pytanie tylko czy to wystarczy? Jak już ktoś wspominał (fidain chyba) Tomek i Ben również przychodzili do United jako młodzi, zdolny, obiecujący, a jak jest teraz każdy wie...

3) Artur Boruc?
Artur to niewątpliwie ścisła czołówka, jeśli wziąłby się ostro do pracy, był skoncentrowany na tym co robi, to mógłby się okazać właśnie tym. Charakterek ma, także moim zdaniem presja by go nie zjadła. Tylko czy Boruc byłby w stanie grać bardzo dobrze przez cały sezon?

Ja widziałbym to tak:
Edwin przedłuża z nami kontrakt na kolejny rok, a my kupujemy Igora z CSKA. Rusek miałby rok by przystosować się do gry w Anglii. VDS byłby pierwszym, jednak z czasem grałby coraz mniej...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
09-10-2009 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - Foster - 09-10-2009 21:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości