Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #179
Re: Przyszłość bramki w United
Ja również nie rozumiem tego całego hype'u nt. bramkarza Atletico. Owszem - młody, solidny, dobry refleks. Ale co z tego, skoro posturą nie pasuje do tej ligi wcale i zapewne przy dośrodkowaniach juz na 'dzień dobry' został by zmieciony przez szerszych napastników. Ja wcale nie jestem zwolennikiem tego transferu.

Postawiłbym na Akinfeev'a. Gość na pewno jeżeli dostanie ofertę z większego klubu nie odmówi, bo w CSKA się zwyczajnie kisi. Ćwierćfinał LM to absolutne max. jaki ten zespół może osiągnąć(chociaż też trzeba przyznać że odpadli ze zwycięzcą). Rosjanin jest już doświadczony, powinien się szybko zaaklimatyzować(na pewno będzie miał cieplej niż w Rosji), już mimo młodego wieku jest kapitanem CSKA, co też pokazuje zdolności przywódcze. Musi być to gość z jajami, taki jest Akinfeev. Innym, nawet lepszym wyborem byłby Given. Jego to bym widział na bramce, oo tak. W poprzednim sezonie EPL chyba tylko mógł ustąpić miejsca Edvinowi w '11' sezonu. Przystosowany do gry w Anglii, wieloletnie doświadczenie. Czego chcieć więcej? Poza tym z nim w składzie - derby Manchesteru smakowałaby jeszcze bardziej :]

Co do Tomka - cóż, nie widzę go jako następcy VDSa. Chciałbym, ale patrzę na to realistycznie. SAF chyba doskonale wie że Tomek to taki super-rezerwowy. Jak trzeba, to zastąpi Holendra. I mozna być pewnym że niczego nie zjebie, wręcz przeciwnie - będzie nas ratować. Wykorzystywał swoje sytuacje. Ale nie chce mi się wierzyć aby Szkot dawał naszemu rodakowi więcej szans. Trudno mi oceniać czy Tomek jest godzien bluzy z nr. 1 w takim zespole jak Manchester United. Chciałbym, aby dostał szansę. Możemy się przejechać, ale nie takich 'mistrzów' już mieliśmy jako golkiperów(Caroll, Howard).

W sumie z tych 'top' - do wyciągnięcia są tylko Given, De Gea i Igor. Wiadomo, że J.Cesara czy Cassilasa nie kupimy, więc sztab powinien rozważyć te 3 propozycje. Chyba że Lindegaard ma być drugim Schmeichelem...
23-11-2010 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - Jaceks_21 - 23-11-2010 00:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości