Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
stevenson Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 0
Post: #195
Re: Przyszłość bramki w United
witam. szukam akceptacji społecznej, dlatego będę pisał co mi ślina na język... tzn na palce przyniesie.

temat przyszłego bramkarza numer jeden w zespole manchesteru united, to z pewnością nie przelewki. wielkie firmy w futbolu nie mogą sobie pozwolić by dostępu do ich bramki strzegł jakiś żółtodziób, bez krzty ogrania na arenie międzynarodowej. w tej chwili jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji. mamy genialnego goalkeepera rodem z holandii. van der sar to niewątpliwie fachowiec, przez duże f. niejednokrotnie ratował nam skórę, kiedy nasza obrona okazywała się dziurawa. wszyscy pamiętamy wspaniałą serię 1311 minut bez wpuszczonego gola. takie rzeczy nie zdarzają się codziennie, tym bardziej warto docenić klasę zawodnika, jakim teraz dysponujemy. przez te wszystkie lata gry na old trafford dopiero w tym sezonie, w feralnym meczu z west bromem, pokazał nam swoje ludzkie oblicze, popełniając prosty błąd. wcześniej zachowywał się niczym maszyna zaprogramowana na chwytanie, wybijanie i robienie wszystkiego co konieczne do obrony bramki przed którą stał. niestety grube lata powoli się kończą. docierają do nas informacje, że to już definitywnie ostatni sezon holendra. moim zdaniem nie łatwo będzie go zastąpić, bowiem (co starsi kibice) pamiętamy jak trudno było zastąpić schmeichela. przez nasze pole bramkowe przewijały się nazwiska pokroju bartheza czy howarda. jednak każdy z nim okazywał się graczem za słabym na oczekiwania zarówno fergusona jak i zarządu united. nie chcę już nawet odkopywać w mojej pamięci bramkarzy jak roy caroll, któremu bramkę można było strzelić z połowy boiska. dramat.
w ostatnich dniach pojawiły się oficjalne wiadomości, przekazujące nam, że anders lindegaard został zakupiony przez manchester united. niektórzy upatrują w duńskim bramkarzu rychłego następcę van der sara. ja jestem nieco odmiennego zdania. będzie to mega konspiracyjny tok myślenia, z góry uprzedzam. uważam, że swoje odejście zapowiedział również tomasz kuszczak, który naprawdę w tym sezonie nie miał szczęścia i był pomijany nawet w takich meczach jak spotkanie z bursasporem. choć to tylko moje domysły, to sądzę, że kuszczak zrozumiał, że na koszulkę numer jeden w manchesterze united nie ma co liczyć, a, że to chłopak ambitny to nie zamierza siedzieć na ławce tylko woli poszukać nowego klubu. dla mnie to jedyne racjonalne wytłumaczenie. bo szczerze nie chce mi się wierzyć, by sir alex po tylu latach znów miał ochotę na eksperymenty w bramce z mało doświadczonymi graczami. jeszcze nie tak dawno przecież, mieliśmy talent czystej wody między słupkami. nazywał się ben foster. ten człowiek pobił wszystkie horrory które do tej pory zdarzało mi się oglądać. kiedy on stawał w naszej bramce moje ciśnienie radykalnie skakało w górę, a ja sam zalewałem się potem przy każdym kontakcie anglika z piłką. w sumie trudno mi się dziwić, jak sobie człowiek przypomni jego (chyba najlepszy) występ przeciwko city. jego kiwki z tevezem.... ahhh to było coś.
pozostawiając już kwestię lindegaarda, pragnę jeszcze raz nadmienić, że nie uważam go jako następcę van der sara. może jest to też swego rodzaju instynkt samoobronny, który w żaden sposób nie chce dopuścić do mojej głowy wiadomości, że holendra może zastąpić ktoś nieznany i bez wyrobionego nazwiska na skalę światową, czy przynajmniej europejską. ja wciąż nie tracę nadziei, że do manchesteru united zawita ktoś z uznanym nazwiskiem i to on zastąpi edwina. marzy mi się genialny rosjanin z cska imieniem igor. a jeśli nie on, to z chęcią przywitam manuela neuera z schalke. jednak i tak nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na koniec sezonu. wtedy dowiemy się jaka jest prawda o przyszłości diabelskiej bramki na old trafford.

Zdania rozpoczynamy pisząc z dużej litery, to samo z nazwiskami/ sebos
30-11-2010 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Przyszłość bramki w United - Miko - 13-10-2008, 14:57
Kto powinien zastąpić VDS? - paolo - 15-10-2008, 14:07
Re: Przyszłość bramki w United - stevenson - 30-11-2010 10:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości