Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Celtikiem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 63.64% 7 63.64%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 27.27% 3 27.27%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Wayne Rooney 9.09% 1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Celtic 1-1 Manchester United (05.11.2008)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
CL: Celtic 1-1 Manchester United (05.11.2008)
[Obrazek: eqch9k.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

5 listopada na Celtic Park w ramach 4 kolejki Champions League miejscowy Celtic podejmie Manchester United.

W niedawnej potyczce obu ekip Czerwone Diabły na Old Trafford pokonały The Boys 3-0, a bramki strzelali Dimitar Berbatov (2) oraz Wayne Rooney. W tabeli Grupy E na czele znajdują się podopieczni Sir Alexa Fergusona z dorobkiem 7 punktów. Podopieczni Gordona Strachana jak narazie zdobyli 1 punkt i nie zdołali strzelić ani jednego gola.

Mecz zapowiada się niezwykle interesująco, bo Celtic na własnym terenie jest bardzo groźną drużyną. Dla Szkotów jest to mecz o być albo nie być w Lidze Mistrzów. Czerwone Diabły natomiast mają świadomość, że zwycięstwo zapewni im awans.

O wszystkim co dotyczy tego spotkania piszemy w tym temacie. Zapraszam do dyskusji.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-10-2008 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20.45)
Czy tv raczy transmitowac?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
03-11-2008 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20.45)
Tomassen napisał(a):Czy tv raczy transmitowac?

Real - Juve na tvp2 w środę. Na Celtic Park będzie gra do jednej bramki, im szybciej strzelimy tym lepiej. Liczę, że SAF da szansę Tevezowi i Fosterowi. Środek obrony powinien zostać bez zmian, nie widzę powodów, dlaczego miałby zagrać Evans.

Mój przypuszczalny skład: VDS; Brown,Rio,Vida,Evra; Ronaldo, Fletcher, Carrick, Park; Rooney i Tevez.
03-11-2008 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20.45)
Wygrana w tym meczu zapewni nam awans do dalszej części rozgrywek, dlatego trzeba się postarać o tą wygraną. Przy pewny już awansie do 1/8 finału w dwóch ostatnich meczach będzie można dać szanse naszym młodym zawodnikom, którzy no niestety nie mają za dużo okazji by zaprezentować swoje umiejętności.

Mam nadzieję, iż po ostatnim meczu SAF zrobił porządną "suszarkę" i tym meczu nie powtórzy się ten sam scenariusz co ostatnio. Nie można tak grać. 45min bardzo dobrych, a następne 45 bardzo słabych minut. Tak nie powinna grać drużyna, która jest MISTRZEM ANGLII I EUROPY. Czas zacząć grać tak jak należy. Czas na wysokie zwycięstwo!

Celtic to nie jest drużyna, która powinna nam sprawić jakichkolwiek problemów, to już nie ten sam zespół co dawniej.
My zaś za to jesteśmy silniejsi i trzeba to pokazać. Żądam pełnego skoncentrowania i zaangażowania przez 90 min.

Mam nadzieję, iż dotrzyma obietnicy, i w tym meczu wystąpi Ben Foster, bardzo chciałbym go znów ujrzeć w bramce United.
Na ten mecz ma być już gotowy Wes Brown, który nie zagrał w ostatnim ligowym meczu z powodu kontuzji. Wes ma wyjść w pierwszym składzie nie Gary i nie ten młokos Rafael. Reszta obrony bez zmian.
W pomocy chciałbym ujrzeć parę środkowych Fletcher - Carrick, a na skrzydłach Ronaldo i można dać szanse Parkowi.
W ataku zapewne ujrzymy Rooneya i Berbatova, który jak na razie z czterema bramkami na koncie jest królem strzelców LM.



Mój Blog: Pod presją czasu
03-11-2008 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #5
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20.45)
Foster26 napisał(a):Czas zacząć grać tak jak należy. Czas na wysokie zwycięstwo!
No na to wysokie zwycięstwo to raczej sobie jeszcze poczekamy, bo w tym meczu gradu bramek nie będzie. 1-0 biorę w ciemno. Ba, biorę 0-0 w ciemno, pod warunkiem, że wszyscy wyjdą z tego mecz bez nawet najdrobniejszej kontuzji. Awans mamy pewny, więc tu nawet ewentualna porażka raczej niczego nie zmieni, w przeciwieństwie do ligi, gdzie trzeba gonić a zarazem uciekać.

Jesteśmy faworytami niewątpliwie, ale wiadomo że Celtic na własnym boisku to zupełnie inna drużyna, obrońcy zaczynają bronić, pomocnicy podawać, a napastnicy stwarzają zagrożenie pod bramką rywali. Zremisowali z Aalborgiem, ale kto by się tam na Duńczyków mobilizował, co innego jak przyjeżdża Mistrz Europy.

Tylko żeby nie nachytać zbyt wielu kartek i kontuzji. 0-0 przyjmę z zadowoleniem, wszystko ponad to będzie miłym prezentem.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-11-2008 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
Jak pisali poprzednicy również myślę, że bedzie to mecz do jednej bramki. Celtic gra ostatnio słabo, jednak na Celtic Park to co innego. Oni tanio skóry nie sprzedadzą, lecz gdy już stracą tą pierwszą bramkę to się podłamią i wtedy dobra nasza Smile

Na bramce niech stanie tradycyjnie VDS, na prawej obronie Brown (o ile będzie zdowy, jeśli nie to Gary), w środku dałbym szansę Evansowi to jest mecz, w którym według mnie Iralndczyk powinien dostać szansę, proponuję za Rio, na lewej tradycyjnie Evra.

W pomocy jeśli chodzi o skrzydła to raczej nie ma oczym gadać, powinni zagrać Cris i Nani. Jednak na kogo postawić w środku? Jak dla mnie, na pewno powinien zagrać Carrick i...Anderson. Dlaczego? Chłopak w końcu zaczyna grać lepiej, wyraźnie się rozkręca, no a w drugiej połowie wpuścić Fletchera, który również jest w dobrej dyspozycji i zasługuje, aby zagrać w tym meczu.

No i na koniec atak. Sam nie wiem kogo bym wystawił. Na pewno Rooney, tylko kto z nim w duecie? Berbatow ostatnio gra dużo lepiej, zaś Tevez gra mało i mógłby dostać szansę. Tylko problem jest taki, że Carlos przez tą małą ilość gry stracił formę z początku sezonu... Podsumowując, postawiłbym jednak na Teveza, powinniśmy sobie poradzić, a Carlosowi ten mecz mógłby pomóc w powrocie do formy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-11-2008 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #7
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
W tym meczu trzeba wygrać, aby awans mieć już tak naprawdę w kieszeni i w następnych meczach dać odpocząć podstawowym grajkom (aby mieli siły na ligę) przy okazji dać możliwość gry tym, którym gra jest potrzebna- Evans, Rafael czy chociażby Possebon. Także ja nie przyjmuję opcji z remisem a co gorsza z porażką.
Cytat:Mam nadzieję, iż po ostatnim meczu SAF zrobił porządną "suszarkę" i tym meczu nie powtórzy się ten sam scenariusz co ostatnio. Nie można tak grać. 45min bardzo dobrych, a następne 45 bardzo słabych minut. Tak nie powinna grać drużyna, która jest MISTRZEM ANGLII I EUROPY.
Ja mam taką nadzieję już od meczu z Evertonem, ale jak na razie coś nie może do tego dojść :roll: Może to spotkanie okaże się takim przełamaniem- oby, najwyższa pora.
Obrona standarcik (Brown na prawej)- no chyba że SAF zechce pokazać Rio, że na chwilę obecną nie gra wyśmienicie i w jego miejsce wstawi Evansa?
Pomoc to w środku na pewno Carrick+ ktoś z dwójki Fletch, Andi. Na lewej chętnie zobaczyłbym Parka, prawa to Cristiano rzecz jasna. Atak to może dać wreszcie szanse duetowi Roo- Tevez? Argentyńczyk potrzebuje gry, a Bułgarowi można dać wolne zwłaszcza że SAF pewnie na niego postawić w meczu z Arsenalem.
2:0 dla Diabłów -to mój typ.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-11-2008 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
Bilet kupiony, jutro wyruszam na parkhead.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
04-11-2008 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #9
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
pawlo napisał(a):Bilet kupiony, jutro wyruszam na parkhead.
To nacykaj jakie foty Wink

E: Brown dzisiaj nie trenował, chyba trzeba będzie sobie radzić bez niego.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-11-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
Raczej bede zajety czyms innym, ale moze pare telefonem machne.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
04-11-2008 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jakobos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
Jak wiemy Celcic jest bardzo silny u siebie!!Przekonał się o tym w tamtym sezonie Milan który przegrał z nimi 2:1 a bramka została strzelona w ostatniej minucie więc nasz obrana musi być od pierwszego do ostatniego gwizdka bardzo czujna!!Celtic gra coraz lepiej w lidze jest już liderem o 3p nad odwiecznym swoim odwiecznym rywalem!!Ale jeżeli wyjdziemy skoncentrowani uważam że powinniśmy powtórzyć wynik z pierwszego meczu między tymi drużynami!!Uważam że w bramce powinien wystąpić Kuszczak bo w tej lidze mistrzów jeszcze się nie pokazał!A w ataku postawiłbym na Berbatova i Teveza a Rooney niech sobie odpocznie,myślę że wygramy i będziemy już pewni wyjścia z grupy!!!Bo chyba nikt z nas w to nie wierzy że przegramy z celtickiem

DO BOJU MAN
04-11-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
Wieści na temat Browna oraz wyjaśnienie braku VDS w kadrze:
manutd.com napisał(a):Aside from long-term injury victims Paul Scholes and Owen Hargreaves, Wes Brown and Edwin van der Sar were the only two Reds left in Manchester as the squad flew out to Scotland on Tuesday afternoon.

An ankle knock has kept Brown out of United's last two games and he also missed training on Tuesday morning at Carrington.

Van der Sar, meanwhile, has been rested with Ben Foster set to be handed his Champions League debut against Celtic on Wednesday night.

The squad trained at Carrington on Tuesday morning ahead of their trip to Celtic Park. Victory over Gordon Strachan's men will ensure the Reds' a safe passage through to knock-out stages of the competition.

Kadra meczowa
Cytat:Kuszczak, Foster; Neville, Ferdinand, Vidic, Evra, O'Shea, Rafael, Evans; Possebon, Anderson, Fletcher, Nani, Ronaldo, Gibson, Giggs, Carrick, Park; Tevez, Berbatov, Rooney.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-11-2008 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #13
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
Celtic to już nie jest ta sama drużyna. Pokonali Milan , pokonali United u siebie ale zaryzykuję twierdząc że grali dwa razy lepiej niż obecnie. Przecież mecz pomiędzy United ,a Celtami na Old Trafford był niesamowity, kupa emocji , masa bramek i przede wszystkim dobra gra Szkotów . A ostatnio też na Old Trafford polegli z nami gładko 3:0 , praktycznie nie istnieli w tamtym meczu. O czymś to chyba świadczy.

Myślę że Ferguson nie będzie ryzykował i wyjdzie najsilniejszym składem . Zwycięstwo da praktycznie awans na 100% . W dwóch ostatnich spotkaniach mogli by wystąpić zmiennicy dla których takie mecze są bardzo ważne.

Biorąc pod uwagę fakt :
matys napisał(a):Brown dzisiaj nie trenował, chyba trzeba będzie sobie radzić bez niego.
Oprócz prawej obrony i środka pomocy mniej więcej można przypuszczać pierwszy skład . Osobiście postawiłbym na :
VDS
G.N-Rio-Vida-Evra
CR7-Andi-Flech-Nani
Roo-Berba

Carrick lepiej niech zagra przez 90' przeciwko Kanonierom w sobotę, Fergi zapewne postawi na doświadczenie przeciwko Wengerowi i na lewym skrzydle zagra Giggs więc występ Naniego jest bardzo prawdopodobny.
Typ : 0:2

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-11-2008 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
Mata napisał(a):Oprócz prawej obrony i środka pomocy mniej więcej można przypuszczać pierwszy skład .
Obsada prawej obrony jest już pewna. W tym meczu zagra Rafael, ponieważ Gary również jest kontuzjowany i na pewno nie zagra w tym meczu...
Mam nadzieję iż któryś z dwójki naszych kontuzjowanych prawych obrońców wykuruje się na mecz z Arsenalem, ponieważ wystawienie młodego Da Silva będzie zbyt ryzykowne...

W bramce niemal na 100% ujrzymy Fostera. VDS został w domu, a Tomek narzeka na jakiś drobny uraz kostki. Zresztą już wcześniej SAF mówił że da zagrać Fosterowi w meczu z Celticiem Smile

Można by w tym meczu dać odpocząć Berbatovowi. On kiedy przyszedł, w każdym meczu grał przez 90 min, dlatego uważam, że mały odpoczynek, szczególnie przed meczem z Kanonierami dobrze mu zrobi Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
04-11-2008 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Psiuwa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: CL: Celtic - Manchester United (05.11.2008; 20:45)
Ja się jednego w tym meczu boje... że Celtic odda ten mecz już w szatni... Widzieliśmy co się działo ostatnio na Old Trafford. Teraz ekipa Strachana może nas "postraszyć" tym że oni mają za plecami swoich kibiców i własną murawę, ale niestety dla nich, to Manchester posiada dużo lepszych zawodników. Celtic walczy jeszcze o dalszą grę, ale chyba chęć gry w dalszej fazie LM nie pomorze im w wygranej, choć dzisiejszy (teraz to wczorajszy) dzień był pełen niespodzianek to sądzę że tutaj nie będzie takiej sytuacji.

Skład dla mnie powinien być :
Foster
Rafael-Vidic-O'Shea-Evra
Ronaldo-Anderson-Park-Nani
Rooney-Tevez

Więc Latający Holender odpoczywa, Brown ma jakiś drobny uraz ale to się wyleczy do meczu z Aresnalem. Odpocząć dałbym Rio który ostatnio jakieś ma zawahanie formy (Chodzi choćby o mecz z Evertonem), Giggs niech już się szykuje no i oczywiście Dimitar musi se odpocząć. Ale bardzo chciałbym zobaczyć jak strzela mój ulubieniec Tevez... szkoda że ostatnio mało gra... ale niestety "Lazy" Berbatov jest teraz w dobrej formie, ale lepiej ją spożytkuje napewno w meczu z Kanonierami.

Mój typ : 2:0
Choć sam liczę na więcej... I jeżeli Manchester szybko strzeli bramkę i złapie wiatr skrzydła to możemy powiedzieć jedno... Biedny Artur.
05-11-2008 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości