Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Villareal?
Ankieta jest zamknięta.
Tomasz Kuszczak 25.00% 2 25.00%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 50.00% 4 50.00%
Nani 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 12.50% 1 12.50%
Anderson 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Park Ji Sung 12.50% 1 12.50%
Darron Gibson 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Villarreal 0-0 Manchester United (25.11.2008)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
CL: Villarreal 0-0 Manchester United (25.11.2008)
[Obrazek: villarrealid3.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]


W 5 serii rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów na stadionie El Madrigal dojdzie do spotkania dwóch niepokonanych zespołów grupy E.
Żółta łódź podwodna czyli hiszpański Villareal CF podejmie Manchester United. W poprzedniej kolejce obie ekipy zremisowały swoje spotkania. Hiszpanie z Aalborgiem 2-2, United z Celtikiem 1-1.
8 punktów w 4 spotkaniach- takim dorobkiem mogą się pochwalić zespoły Manuela Pellegriniego i sir Alexa Fergusona. Nikt już nie wierzy, żeby Manchester mógł nie awansować do dalszej fazy rozgrywek. Żeby tak się stało musiałby przegrać dwa ostatnie spotkania, w tym z Aalborgiem na Old Trafford czterema bramkami.
W nieco innej sytuacji będzie zespół gospodarzy. Każdy punkt wystarcza im do awansu, ale porażka powoduje, że może dojść w ostatniej kolejce do bezpośredniego pojedynku o awans z Celtikiem.
Jak spisze się zespół Czerwonych Diabłów w Hiszpanii? Czy mając prawie pewny awans Ferguson oszczędzi swoje największe gwiazdy? A może oba zespoły zagrają na premiujący je awansem remis.

Zapraszam do dyskusji.


Fan United od 1992 roku
07-11-2008 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Cytat:Dimitar Berbatov is already out of Tuesday's game in Spain, and United boss Sir Alex Ferguson confirmed Ronaldo could join the Bulgarian on the sidelines.

Ferguson said: "His leg is in a mess. He is doubtful for Tuesday."

Kuszczak/Foster
Rafael - Ferdinand - Vidic - O'Shea
Park - Carrick - Anderson - Nani
Tevez - Rooney


Dałbym odpocząć Evrze, bo potem za bardzo nie będzie kiedy. Na środku zagrać tak jak zagramy z City, a na prawej dać trochę pobiegać Rafaelowi. Zobaczymy czy robi jakieś postępy w grze defensywnej.

Na skrzydłach nie mamy żadnych ciekawych opcji. W ataku Roo z Tevezem, może się przełamią.

W okolicach 60 minuty zdjąć kogoś z dwójki atakujących i wprowadzić Welbecka, zastąpić kogoś ze środka pola Possebonem albo Gibsonem.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-11-2008 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Na pewno odpocząć dałbym Carrickowi. Jeśli zagrałby z Villareal to oznaczałoby to dla niego trzeci mecz w przeciągu tygodnia. Michael musi być w pełni formy na piekielnie ważne derby, więc powinien odpocząć. Chwilę wytchnienia dałbym również Vidicowi, który jest bodaj w podobnej sytuacji co Carrick.

Foster - Rafael, Rio, Evans, O'Shea - Nani, Anderson, Fletcher(jeśli nie jest zdrowy to Park), Giggs - Tevez, Roo

Mam nadzieję, że na placu gry pojawią się również Welbeck oraz Gibson.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-11-2008 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Cytat:Edwin van der Sar nie uda się wraz z resztą składu Manchesteru United na jutrzejszy mecz Ligi Mistrzów z Villarreal, co oznacza szansę na występ dla Tomasza Kuszczaka. Absencja holenderskiego golkipera nie jest jednak jedyną, z jaką musi się borykać sir Alex Ferguson.

Poza van der Sarem, do Hiszpanii nie polecą Dymitar Berbatow, Danny Welbeck, kapitan Gary Neville, którzy nie wzięli udziału w dzisiejszej serii treningowej, a także trójka wyłączonych z gry na dłuższy czas Anglików: Paul Scholes, Wes Brown i Owen Hargreaves.

To się dzieje z Welbeckiem? Bo Gary to pewnie znowu kontuzja. Liczę natomiast na występ Kuszczaka, bo raczej on zagra. A do Hiszpanii lecimy z trzema napastnikami!

Cytat:Man Utd (kadra): Foster, Kuszczak - Evra, R. da Silva, O'Shea, J. Evans, Ferdinand, Vidić - Fletcher, Possebon, Anderson, Carrick, Ronaldo, Park, Nani, Gibson, Giggs - Rooney, Tevez, Manucho.
24-11-2008 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Carlito napisał(a):Liczę natomiast na występ Kuszczaka, bo raczej on zagra.
Kuszczak już otrzymał sporo szans na zaprezentowanie swych umiejętności, pokazał na go tak na prawdę stać, teraz czas na Fostera

Awans pewny na 99,9% więc można się spodziewać że SAF będzie chciał oszczędzić, kilku podstawowych zawodników. Moje propozycje:
Foster
Rafael - Rio - Evans - O'Shea
Nani - Possebon/Fletcher - Anderson - Park
Rooney - Tevez

lub

Foster
O'Shea - Rio - Evans - Evra
Nani - Fletcher - Giggs - Park
Rooney - Tevez

Ronaldo, Vidic, Carrick - ta trój w tym meczu nie powinna zagrać. Dlaczego? Potrzebują odpoczynku, w ostatnim czasie sporo grali, a przecież w niedziele gramy z Man City. Również Evra powinien odpocząć.
Bardzo chciałbym zobaczyć brazylijski duet w środku pomocy, ciekawi mnie jakby sobie poradzili. Mam nadzieję iż również Manucho otrzyma szanse gry w tym meczu, myślę, że spokojnie można go wpuścić na ostatnie 15-20 min



Mój Blog: Pod presją czasu
24-11-2008 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Foster26 napisał(a):Kuszczak już otrzymał sporo szans na zaprezentowanie swych umiejętności, pokazał na go tak na prawdę stać, teraz czas na Fostera

Foster też już grał. Ale wszystko zależy od Fergusona i wg mnie to Kuszczak dostanie szansę gry Wink.

Foster26 napisał(a):Foster
Rafael - Rio - Evans - O'Shea
Nani - Possebon/Fletcher - Anderson - Park
Rooney - Tevez

Chyba najlepszy skład (lub w miejsce Fostera Kuszczak Smile ) , który nie będzie obciążał podstawowych zawodników. Mam nadzieję, że w końcu Rooney i Tevez się przełamią i skończy się gadka na forum o tym, że Tevez już się wypalił Big Grin .
24-11-2008 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #7
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Foster26 napisał(a):Awans pewny na 99,9% więc można się spodziewać że SAF będzie chciał oszczędzić, kilku podstawowych zawodników.
Awans pewny jest, to fakt, ale meczu nie można odpuścić. Gramy o pierwsze miejsce w tabeli, a jak wiadomo w LM, o miejscu decydują wyniki z bezpośrednich spotkań. Na Old Trafford było 0-0, więc w Hiszpanii wynik trzeba co najmniej powtórzyć. Porażka sprawia, że zajmujemy 2 miejsce w grupie i wpadamy na 100% na mocnego przeciwnika(na taka Barcelonę np) i od razu mamy pod górkę. A tak to może się trafi na jakiś Sporting czy Romę.

Dałbym odpocząć Evrze, Carrickowi i VDS, który wiadomo, że nie zagra. No i niech Ronaldo usiądzie na ławce, o ile będzie w ogóle do dyspozycji SAFa. Rio z Vidiciem, bym nie ruszał.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-11-2008 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
matys napisał(a):Awans pewny jest, to fakt, ale meczu nie można odpuścić. Gramy o pierwsze miejsce w tabeli, a jak wiadomo w LM, o miejscu decydują wyniki z bezpośrednich spotkań. Na Old Trafford było 0-0, więc w Hiszpanii wynik trzeba co najmniej powtórzyć. Porażka sprawia, że zajmujemy 2 miejsce w grupie i wpadamy na 100% na mocnego przeciwnika(na taka Barcelonę np) i od razu mamy pod górkę. A tak to może się trafi na jakiś Sporting czy Romę.
Ja nie napisałem, że mamy ten mecz odpuścić, tylko napisałem, że można dać paru zawodnikom odpocząć. Vidic, Carrick i Evra - pisze raz jeszcze, Ci gracze potrzebują odpoczynku. Evans da radę zastąpić Vidica, za Evre spokojnie może zagrać O'Shea, a za Carrick'a mamy kogo wystawić, więc nie widzę problemu by dać wyżej wymienionym przeze mnie zawodnikom odpocząć Wink, tym bardziej, że tego odpoczynku potrzebują. Zbliża się cholernie trudny okres dla United. Grudzień, czyli jeden z ważniejszych okresów, a do tego jeszcze te głupie Klubowe MŚ.

Carlito napisał(a):Foster też już grał. Ale wszystko zależy od Fergusona i wg mnie to Kuszczak dostanie szansę gry Wink.
Myślałem, że jesteś troszkę inteligentniejszy... Foster grał w dwóch oficjalnych meczach, a Kuszczak? Już sobie troszkę pograł (32 mecze), pokazał na co go stać, dziękujemy. Teraz czas na Fostera.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-11-2008 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Foster26 napisał(a):Foster grał w dwóch oficjalnych meczach, a Kuszczak? Już sobie troszkę pograł (32 mecze)

Brałem pod uwagę ten sezon, a nie ogólną karierę w United.
24-11-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #10
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Foster26 napisał(a):Bardzo chciałbym zobaczyć brazylijski duet w środku pomocy, ciekawi mnie jakby sobie poradzili.
Taki układ wygląda bardzo interesująco, ale wątpię żeby SAF tak to jutro ustawił. Mimo wszystko jest to Liga Mistrzów i na takie eksperymenty chyba jeszcze nie pora: obok Andersona wystawiłbym Fletchera. Na skrzydłach Park i Nani. W obronie można dać szansę Evansowi- no i zamiast Evry O'Shea :roll: . Atak to oczywiście nasza wspaniała dwójka- Roo i Tevez: liczę że coś tam w Hiszpanii ustrzelą. Później w trakcie meczu można będzie dać szansę Manucho, który tak bardzo chciał zagrać w LM.
Trzeba będzie dobrze pilnować Rossiego, który będzie dodatkowo zmobilizowany w tym meczu.
Bardzo chciałbym zobaczyć w tym meczu piękną grę naszego zespołu udokumentowaną wysoką wygraną, ale coś mi się wydaje że na koniec spotkania na tablicy wyników będzie widniał remis.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
24-11-2008 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #11
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Na Sky Sports podali że w bramce stanie Kuszczak.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
25-11-2008 00:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #12
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
matys napisał(a):Dałbym odpocząć Evrze, Carrickowi i VDS, który wiadomo, że nie zagra. No i niech Ronaldo usiądzie na ławce, o ile będzie w ogóle do dyspozycji SAFa. Rio z Vidiciem, bym nie ruszał.

Ok, Rio może grać, ponieważ ostatnio sporo odpoczywał, jednak Vidić myślę, że zasługuje na chwilę wytchnienia. Przecież może tu zagrać Evans i jak dla mnie wielkiej straty nie będzie, a i morale samego zawodnika się podbudują kolejnym występem w United. Nie możemy mu pozwolić, aby choć przez chwilę myślał o odejściu z Old Trafford.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-11-2008 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #13
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Foster26 napisał(a):Ja nie napisałem, że mamy ten mecz odpuścić, tylko napisałem, że można dać paru zawodnikom odpocząć.
No ja o tym wiem, mi chodziło o ten fragment, w którym piszesz, że można spodziewać się, że SAF dokona paru roszad w składzie. To stwierdzenie, że nie możemy odpuścić, tyczyło się tego, żeby nie zagrać drugim garniturem, tylko wymienić 3, góra 4 graczy z podstawowego składu, a reszta niech zostanie po staremu, bo wciąż mamy o co walczyć w grupie. To tak, tylko w ramach sprostowania.

Forma Villarreal w ostatnich meczach wygląda tak: DWDDL. Fajnie byłoby tam wygrać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-11-2008 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Jeżelni nie macie platformy N a posiadacie czeskie CT2 tak jak ja to wiem że dają tam dziś właśnie mecz United. Co do meczu może być ciężko, ponieważ z 17 wyjazdowych spotkań w Hiszpanii, Diabły tylko raz wyszły zwycięsko i 7 razy z remisem. Villareal ostatnio przegrał z Valladolid ale wydaje mi się że zbierali siły na Mistrzów Europy i będą chcieli za wszelką cene wygrać. Ich forma u siebie w LM również jest imponująca. Powiem szczerze, że przy ostatniej formie MU dobry będzie nawet remis. GLORY...

"We Are The Pride of All Europe"
25-11-2008 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
Re: CL: Villarreal - Manchester United (25.11.2008; 20.45)
Leszczu napisał(a):Jeżelni nie macie platformy N a posiadacie czeskie CT2 tak jak ja to wiem że dają tam dziś właśnie mecz United.
Potwierdzam Smile sam będę na tym kanale oglądał Wink

Wiemy już, że w bramce stanie Kuszczak. Ciekawe czy SAF czymś nas dziś zaskoczy...


Man Utd: Kuszczak - O'Shea, Ferdinand, Evans, Evra, Ronaldo, Carrick, Fletcher, Nani, Anderson; Rooney.
Ławka rezerwowych: Foster, Park, Vidić, Giggs, Rafael, Gibson, Tevez.

4-5-1.... Ronaldo, Carrick, Evra <świr>



Mój Blog: Pod presją czasu
25-11-2008 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości