Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Polska
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Ekstraklasa S.A.
No i jak zwykle podstawowy zawodnik naszej reprezentacji wraca do Polski :roll:
Widać jak jest ich klasa bo większośc jak pojedzie to nie ma dla niego miejsca w składzie albo najwyżej ława. To wiadomo że lepiej grać w Legi i mieć miejsce w składzie.

To samo Smolarek. Myśli że jest gwiazdą i zdziała coś w Premiership.I co z tego wyszło? Już płacze że mu źle bo nie gra i chce wracać do poprzedniego klubu.
22-01-2009 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #137
Re: Ekstraklasa S.A.
Miko napisał(a):Janczar, Wisła na tronie? Teraz rządzą Lech i Legia (kolejność przypadkowa)... czasy Wisły pomału się kończą, chociaż czołówka to nadal jej etykietka.

Czasy Wisły się kończa?? jak dla mnie to bzdura, może nie najlepiej im poszło w tym roku w LM i UEFA, ale liga należy do nich, chociaż wiem, żę narazie są na 4 miejscu, ale traca tylko 3 pkt do lidera. Lech ma szczęście w tym roku i coś tam prezentuje w pucharze UEFA, życze im żeby oczywiście zaszli jak najdalej, a co do Legi to nie wiem wogóle skąd ci to przyszło do głowy, są na 2 miejscu w tabeli i to górna półka polskiej ligi, ale triumf będzie w Krakowie

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
22-01-2009 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #138
Re: Ekstraklasa S.A.
ferdziul napisał(a):No i jak zwykle podstawowy zawodnik naszej reprezentacji wraca do Polski :roll:
Widać jak jest ich klasa bo większośc jak pojedzie to nie ma dla niego miejsca w składzie albo najwyżej ława. To wiadomo że lepiej grać w Legi i mieć miejsce w składzie.
Akurat Krzynówek ma wyrobioną markę za granicą, a szczególnie w Niemczech i gdyby nie głupi Magath, to od początku sezonu pykał by w Hercie albo innym dobrym niemieckim zespole.
Poza tym wcale nie jest powiedziane, że przejdzie do Legii, po pierwsze nie są w stanie mu zaoferować tych zarobków co proponowali parę tygodni temu i po drugie o Krzynia walczy jeszcze 5 innych zespołów...

E:
Janczar napisał(a):
Miko napisał(a):Janczar, Wisła na tronie? Teraz rządzą Lech i Legia (kolejność przypadkowa)... czasy Wisły pomału się kończą, chociaż czołówka to nadal jej etykietka.

Czasy Wisły się kończa?? jak dla mnie to bzdura, może nie najlepiej im poszło w tym roku w LM i UEFA, ale liga należy do nich, chociaż wiem, żę narazie są na 4 miejscu, ale traca tylko 3 pkt do lidera.

Cały Miko... on lubi coś dowalić
To, że w ostatnich 3-4 kolejka Wisła zagrała słabiej oznacza, że czas Wisły się kończy? Dobre :lol:

Wisła, Lech i Legia - te 3 zespoły nadal walczą o tytuł. Wg mnie Lech powinien wygrać ligę, dlaczego? Dla dobra naszej ligi. Tylko Lech jest w stanie wywalczyć awans do fazy grupowej LM, dlatego też pozwoliłem sobie napisać dla dobra "naszej ligi" Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
22-01-2009 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Ekstraklasa S.A.
Krzynio ma swoje lata i napewno dobrze wybierze klub do którego ma przejść, a co do Legi to nie będę się wypowiadał bo poprostu im nie kibicuje

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
22-01-2009 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #140
Re: Ekstraklasa S.A.
Trzeciak obiecuje 400 tys, Krzynówek się zgadza po czym Miruś zmienia zdanie i obniża propozycje o 20%. Może i nie jest to najmłodszy zawodnik, ale to w końcu Krzynówek i chyba warto wydać te pieniądze. Znając życie Krzynówek trafi do Wisły tak jak Garguła. Debilizm ze strony MT

Pele good, Maradona better, George Best
22-01-2009 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #141
Re: Ekstraklasa S.A.
Dokładnie. Ten przebieg tych rozmów jest conajmniej dziwny ;/ Listę płac zwolnił Edson i Vuko. Pozyskano Ostrego, który jednak dopiero od lipca będzie czynnym Legionistą. Mówi się o umowie na 1,5 roku więc nie wiem, czemu Miro jeszcze zwleka. No ale Trzeciak to Trzeciak. On rządzi inaczej... A najśmieszniejsze jest to, że za Krzynówka nie trzeba będzie płacić odstępnego, bo kluby dogadały się, że Polak może przedwcześnie rozwiązać swoją umowę. Szkoda słów ;/

Kto wie, czy te nieszczęsne 100 tys nie zeżre niejaki Evans Chi...(jakoś tam). Tylko, że tu mówimimy o gotówce, a w przypadku Krzynówka to suma jaką trzeba spłacić w ciągu roku. Trzeba tylko czekać i modlić się, żeby Trzeciak się opamiętał. Jednak jedno trzeba mu oddać. Dogadał się z Magathem, aby ten pozwolił Krzyniowi odejść. Po raz pierwszy kibice powinni powiedzieć mu małe 'dziękuję'.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
22-01-2009 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Ekstraklasa S.A.
maju napisał(a):Jednak jedno trzeba mu oddać. Dogadał się z Magathem, aby ten pozwolił Krzyniowi odejść.

To w końcu jego praca, za to bierze pieniądze więc jego obowiązkiem jest załatwianie takich spraw.

maju napisał(a):Po raz pierwszy kibice powinni powiedzieć mu małe 'dziękuję'.

To on powinien raczej przepraszać za to co odjebał z kasą, za to że sprowadził dwóch beznadziejnych "piłkarzy" (Tito, Arru) mówił, że będą gwiazdami naszej ligi, a gdy okazało się że to dwa największe patałachy w Legii nawet nie przyznał się do błędu.

Pele good, Maradona better, George Best
22-01-2009 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #143
Re: Ekstraklasa S.A.
Gdyby mu chcieć wypomnieć wszystko to za co powinien przeprosić to lepiej właśnie byłoby wymieniać to za co mu trzeba podziękować. Ja się właśnie tak do tego zabrałem.

A to z Magathem to wiesz... Niby jego praca, ale niejeden klub już nie raz pytał o Krzynówka i jego stanowisko było nieugięte. Teraz nagle je zmienił. Jednak pozytywy są cholernie szybko zasłaniane przez negatywy. Rozpoczynając od tych najmniejszych (transfery) do tych największych (konflikt z kibicami).

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
22-01-2009 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #144
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Jakub Wawrzyniak przechodzi do Panathinaikosu Ateny! – poinformował klub z Warszawy.

- To był naprawdę błyskawiczny transfer. Oferta wpłynęła wczoraj około godziny 21. W ciągu trzech godzin Grecy zaakceptowali nasze warunki. Nie było innych zapytań o Kubę. Najważniejsza była jednak decyzja zawodnika, który bardzo chciał spróbować swoich sił w nowym klubie – mówi w serwisie legia.com dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak.

Kwoty transferu nie ujawniono, choć mówiło się, że Grecy byliby w stanie zapłacić za piłkarza 1,5 mln euro.

Co na to kibice Legii? Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
28-01-2009 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #145
Re: Ekstraklasa S.A.
Kurwa... Lech może powiedzieć "nie" potencjalnymc hętnym na Lewandowskiego, a Legia nie potrafi na Wawrzyniaka? ;/ jedyna nadzieja w tym, że ten hajs pójdzie na kRzynia i Komorowskiego z Polonii Bytom. Nie wiem, co mam więcej napisać. Po prostu szkoda, bo facet z meczu na mecz był coraz lepszy :evil:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
28-01-2009 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #146
Re: Ekstraklasa S.A.
To na lewą obronę właściwie pozostaje tylko Kiełbowicz?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-01-2009 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #147
Re: Ekstraklasa S.A.
Walczymy o mistrzostwo, ale jak tu je zdobyć jak sprzedają najlepszych zawodników podczas gdy w Lechu i Wiśle robią wszystko żeby asy zostały. Niestety w Legii jest odwrotnie, zawodnik się wybija to od razu go sprzedają. Szkoda słów

Maju za to też mu podziękujesz?

pan_opticum napisał(a):To na lewą obronę właściwie pozostaje tylko Kiełbowicz?

Na chwile obecną niestety tak

Pele good, Maradona better, George Best
29-01-2009 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #148
Re: Ekstraklasa S.A.
Dziwicie się? W Polsce tak kuleje baza treningowa, że to głowa mała. W Turcji, czy w Rumunii lepiej wyszkolą piłkarzy niż u nas.
29-01-2009 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Ekstraklasa S.A.
dende napisał(a):Niestety w Legii jest odwrotnie, zawodnik się wybija to od razu go sprzedają. Szkoda słów

Dende, ale zobacz, że w lidze portugalskiej jest podobnie, gdy tylko jakiś zawodnik się wybija to zara go sprzedają bądź to do PL lub Serie A, wiem, że kibice danego klubu tracą na widowisku gdy nie ma najlepszych graczy, no ale co zrobić, skoro pieniądze w piłce grają taką ważną rolę i to nie jest tak, że w polskiej piłce jest mniej talentów niż w portugalskiej, ich baza szkoleniowa jest poprostu dużo lepsza od naszej :/

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
29-01-2009 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Ekstraklasa S.A.
dende napisał(a):Maju za to też mu podziękujesz?

pan_opticum napisał(a):To na lewą obronę właściwie pozostaje tylko Kiełbowicz?

Na chwile obecną niestety tak

Za to już nie... Ja go (tak, jak każdy kibic Legii) nienawidzę, tylko po prostu za dogadanie się z Magathem małe podziękowanie się należało (wtedy, bo czas pokazał, że z transferu nici). Niby mała nadzieja na transfer Krzynia jeszcze jest (Trzeciak mówi, że z pieniędzy za Wawrzyniaka) i, że rozmowy z Polonią o Komorowskiego już trwają, ale ile on uż obiecywał? :roll:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
29-01-2009 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości