Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Polska
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #166
Re: Ekstraklasa S.A.
Powiem szczerze: gówno mnie obchodzą jakieś inne mecze ^^ Liczą siętylko derby stolicy i tyle Big Grin

Legia bez strat personalnych, Polonia ze wzmocnieniami. Polonia u siebie (ciekawe tylko czyj to atut :lol: ), Legia zdeterminowana. Co by tu nei mówić zapowiada nam się głośny i świetny dla oka mecz. Już dawno nie było tak, żeby jedna ze stolickich drużyn wygrała mistrza kosztem m.in. drugiej. Także to też jest dodatkowy smak tego spotkania. Obie drużyny chcą zrewanżować się rywalowi za jesienne 2-2. Tak więc nic tylko odliczać minuty do meczu Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
25-02-2009 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #167
Re: Ekstraklasa S.A.
Moim zdaniem faworytem tego spotkania będzie Polonia Warszawa, mimo wygra ten co ma więcej armat w tym przypadku. A w Legii aż trudno wyszukać kogoś, kto mógłby dzielić i rządzić w ataku (Z jednym Teksiurą nie zajdą daleko) ... niestety także sprzedaż Wawrzyniaka jest sporym osłabieniem, chociaż Komorowski jak na scenerię polskiej ligi wyróżniał się pozytywnie, nawet zaliczył bramkę kolejki.

Mam nadzieję, że Lech zdoła zdobyć 3 pkt z Bełchatowem. Powinno to przyjść to łagodniej bo stracili dyrygenta. (Ostatnio czytałem, że Goliński z Zagłębia miałby dołączyć do podopiecznych Ulatowskiego ^^).

Okienko bez większych transferów na miarę ekstraklasy, są powroty Frankowskiego do Jagi, Gorawskiego do Zabrza... Lech znów postawił na zaciąg z Bałkanów, czyżby przygotowanie Franza na odejście Stilicia i Rengifo?
26-02-2009 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #168
Re: Ekstraklasa S.A.
Miko napisał(a):Z jednym Teksiurą nie zajdą daleko) ..

Lepszy jeden Tejksiur, niż Mąka i Gajtkowski razem wzięci.

Pele good, Maradona better, George Best
26-02-2009 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #169
Re: Ekstraklasa S.A.
dende napisał(a):Lepszy jeden Tejksiur, niż Mąka i Gajtkowski razem wzięci.

Mąka do ofensywny pomocnik profku. A Gajtkowski to rezerwowy przecież... prędzej powinieneś umieścić Ivanowskiego ale no przecież, jakby to inaczej wiesz lepiej. W końcu (L) zobowiązuje.
26-02-2009 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #170
Re: Ekstraklasa S.A.
Miko napisał(a):Mąka do ofensywny pomocnik profku

Cytat:Daniel Mąka (ur. 30 kwietnia 1988 roku w Warszawie) - polski piłkarz, wychowanek warszawskiej Agrykoli, od sezonu 2005/2006 występuje w Polonii Warszawa na pozycji napastnika. Wcześniej grał również jako pomocnik.

No ale taki ekspert jak ty przecież wie lepiej.

Pele good, Maradona better, George Best
26-02-2009 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #171
Re: Ekstraklasa S.A.
Tejksiur z Iwańskim zdziałają cuda . Nie boje się oto jakoś w ogóle. Jeśli ktoś uważa ,że faworytem jest Polonia to sory winetu ale świruje
Trochę mnie martwi brak Choto no ale Astiz i Pace Kumbev podołają wyzwaniu . Mąka "biała" ale nie straszna Tongue
W sumie zawsze Majkowski bądź Paluchowski mogą stać się takimi Robertami Lewandowskimi .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-02-2009 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #172
Re: Ekstraklasa S.A.
Źródło byś podał chociaż. On w Polonii nie gra w ataku, prędzej rzekłbym, że to taki ofensywny pomocnik coś w stylu Ronaldo.

PS: Wikipedia nie kłamie. Wink

Kto wg Was jest głównym kandydatem do spadku?
26-02-2009 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #173
Re: Ekstraklasa S.A.
A czy to aż tak ważne czy jest on napastnikiem bądź też ofensywnym pomocnikiem ? Ronaldo jest przecież podawany jako napastnik . W sumie co źródło inne info. Spokojnie panowie.

Miko napisał(a):Kto wg Was jest głównym kandydatem do spadku?
Górnik Zabrze , ŁKS Łódź , Piast Gliwice. Wierze w craxe , sprowadzenie Ślusarskiego powinno rozwiązać problem ze strzelaniem goli. Zabrze jak będzie grało tak jak jesienią to nawet Hiddinki nie pomoże :oops:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-02-2009 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #174
Re: Ekstraklasa S.A.
Miko napisał(a):On w Polonii nie gra w ataku, prędzej rzekłbym, że to taki ofensywny pomocnik coś w stylu Ronaldo.

Być może, że gra jako ofensywny pomocnik. Oglądałem jeden mecz Polonii (2-2 z Legią) bo jakoś nie przepadam za oglądaniem tego zespołu i wtedy grał na ataku.

Miko napisał(a):PS: Wikipedia nie kłamie.

Na 90minut też jest podany jako napastnik Smile

Pele good, Maradona better, George Best
26-02-2009 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Danton Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #175
Re: Ekstraklasa S.A.
Górnik Łks i cracovia - kandydaci do spadku

Górnik - utrzymanie na 60%
Łks - na 10%
a Cracovia na 20%

tak oceniam szanse
26-02-2009 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #176
Re: Ekstraklasa S.A.
Nie wierzę, że Górnik spadnie. Na serio. Po tym co i Craxa i Górnik wyczyniały na rynku transferowym, to nie wyobrażam ich sobie na zapleczu. Ich sytuacja przypomina mi trochę PSG sprzed dwóch sezonów, gdzie cudem uniknęli spadku. Powtórzenie tego scenariuszu w naszym kraju wydaje mi się, jak najbardziej prawdopodobne. W pierwszej lidze widzę Piasta, Polonię Bytom czy nawet Jagę.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-02-2009 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #177
Re: Ekstraklasa S.A.
Polonia Bytom 1-1 Wisła Kraków

Polonia Warszawa 0-0 Legia Warszawa


Dla Lechitów to bardzo dobre wieści, jeśli pokonają Bełchatów (dobrze mówię? ) powiększą swoją przewagę nad resztą zespołów walczących o tytuł Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
27-02-2009 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #178
Re: Ekstraklasa S.A.
Wisły nie oglądałem (chyba powinienem się cieszyć :lol: ), ale Legia kompletny piach ;/ O ile w pierwszje połowie próbowali coś zdzałać, to w drugiej chuja grali. Coś osłabiającego człowieka. Jarza cień człowieka sprzed kilku lat, Giza dwa razy uratował derby, ale poza tym gówno, Roger dno, zero gry skrzydłami... Nosz kurwa jedyny pozytywny zawodnik Legii - Iwański zdjęty w drugiej połowie (ale Urban zrobił argument dla Leo nt "czemu nie powołuje pan Iwańskiego"). Paluch nic nie zdziałał, podobnie Rado ;/ O Polonii nic mowić nie będę, bo nie mam w zwyczaju ich chwalić. :x

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
28-02-2009 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #179
Re: Ekstraklasa S.A.
maju napisał(a):Jarza cień człowieka sprzed kilku lat


On raczej wyszedł z cienia! Drugi mecz o stawkę w Legi i od razu miałby działać cuda ? Spokojnie.

maju napisał(a):Iwański zdjęty w drugiej połowie (ale Urban zrobił argument dla Leo nt "czemu nie powołuje pan Iwańskiego")

Pierwszą połowę miał bardzo dobrą , druga żenua więc ja się za bardzo nie dziwie.

Goli brakowało, jednak emocji była kupa . Czerwona karta , krew na boisku , Trałka stał się jakimś "rzeźnikiem" bo dwukrotnie po jego 'interwencjach' doszło do tego.

Zraziłem się do oglądania meczów po tym co zobaczyłem to tak w skrócie o poziomie. Chyba meczu na poziomie Legia-Wisła z rundy jesiennej prędko nie zobaczę na naszych boiskach , a szkoda :x

A wracając do pierwszego meczu to gol dla Wisły i postawa obrońców gospodarzy <świr> <świr> <świr>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-02-2009 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #180
Re: Ekstraklasa S.A.
Ano, Ekstraklasa to bida z nędzą. Derby obejrzałem dlatego że alternatywą było oglądanie żerowania dzików puszczy białowieskiej. Serio, oglądanie takiej beznadziejnej kopaniny, bo pięknym spektaklu Lecha (te pierwsze 45 minut, o tym mówię), bolało. Mam nadzieję że Paluchowski coś będzie dokazywał, bo sam jeden Takesure to mało. Tak jak Wisła nie może znaleźć dobrego bramkarza, tak Legia nie może znaleźć drugiego napastnika. Różnica taka że w Wiśle muszą robić dobrą minę do złej gry Pawełka, a w Legii potrzebny jest drugi dobry napadzior.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-02-2009 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości