Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Polska
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #331
Re: Ekstraklasa S.A.
Oczywiście, mając Chinyamę i Mięciela to obowiązkowo 4-4-2. Urban już nie raz mówił, że preferuje to ustawienie, ale z braku lasowego partnera dla Chinyamy nie może grać na dwóch z przodu, niestety. Z Radomskim też są prowadzone rozmowy, ale Urban najpierw chce sprawdzić jego stan zdrowia. Ponoć mimo, że Miętowy jest blisko Legii Sagan też ciągle jest w kontakcie z Trzeciakiem, ale wierzyć mi się w to nie chce. Co jak co, ale ci panowie to już wzmocnienia.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-06-2009 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #332
Re: Ekstraklasa S.A.
Ale czy Radomski jest potrzebny Legii? Wątpię . Iwański , Giza , Borysiuk i Roger. Dochodzi jeszcze Jarzębowski i kurde gdzie tu znaleźć miejsce dla Radomskiego. Był kontuzjowany ostatnimi czasy, no nie wiem . Osobiście nie chciałbym go widzieć w stolicy. Miętowy czy Sagan? Mam sentyment do tego drugiego. Jednak zapewne o wiele trudniej byłoby go zakontraktować. Jeśli któryś z nich przybędzie do Legii będę cholernie ucieszony.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-06-2009 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #333
Re: Ekstraklasa S.A.
Ja Arka Radomskiego traktuję jako środkowego obrońcę, szkoda tej kontuzji co go wyeliminowała z MŚ w 2006 roku...
22-06-2009 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #334
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Pogoń Szczecin S.A poinformowała o cenach biletów na mecze Dumy Pomorza w sezonie 2009/2010. Wraz z awansem Portowców do I ligi koszt wejściówek się zwiększył... Ceny wzrosly o 100%!
Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie wejściówka na niezadaszone sektory kosztowała 10 złotych, a żeby zasiąść na sektorze 3-6 trzeba było zapłacić 15 złotych. W najbliższym sezonie trzeba będzie sporo dopłacić...

się ogląda! trzeba płacić!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-06-2009 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #335
Re: Ekstraklasa S.A.
Tymczasem Mięcielowi zostały do ugadania już tylko małe szczegóły w sprawie kontraktu z Legią. Transfer wydaje się być pewnym, bo sam piłkarz mówi już na jakiej pozycji może grać w zespole Urbana.

A Fakt podał informacje, że Sagan nawet wykupi swój kontrakt, aby tylko odejść z klubu. W pierwszej kolejności będzie szukał zatrudnienia na wyższych szczeblach w Anglii. Jeśli jednak tam nigdzie się nie zakontraktuje to chętnie wróci do Legii. Informacja o tyle prawdopodobna, że Saganowski już nieraz mówił, że w Southampton grać nie będzie i nieraz wyrażał chęc gry w Legii. Ale to ciągle Fakt... :roll:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
25-06-2009 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #336
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Marcin Mięciel rozwiązał kontrakt z VfL Bochum za porozumieniem stron i, jak informują niemieckie media, od poniedziałku zostanie zawodnikiem Legii Warszawa. "Miętowy" miał ważny jeszcze roczny kontrakt z klubem z Bochum, który gwarantował mu ok. 400 tysięcy euro rocznie. Zimą Mięciel dogadał się jednak z działaczami VfL i ci obiecali, że nie będą mu robili przeszkód, aby mógł odejść właśnie latem. W Warszawie Mięciel podpisze roczny kontrakt i zarobi około 200 tysięcy euro.

Miętowy w Legii to już kwestia chwil Wink Wreszcie drugi klasowy, napastnik będzie grał z eLką na piersi.
Do tego wraca Wawrzyniak i będzie cacy. Chyba pierwszy raz to napisze "brawo Trzeciak!" :oops:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
27-06-2009 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #337
Re: Ekstraklasa S.A.
Gdyby jeszcze Radomski przyszedł na środek to wtedy bezkompromisowo można by było krzyczeć "brawo Trzeciak" ; )

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-06-2009 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matubatu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #338
Re: Ekstraklasa S.A.
Murawski w Rubinie Kazań ??

http://www.sport.pl/sport/1,65025,676554...Kazan.html
28-06-2009 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #339
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Marcin Mięciel ponownie związał się z Legią! Dzisiaj "Miętowy" podpisał roczny kontrakt.

Dla Mięciela jest to druga przygoda z naszym klubem. Wcześniej napastnik urodzony w Trójmieście reprezentował legijne barwy w latach 1994 - 1999. "Miętowy" wystąpił w 173 meczach ligowych i strzelił w nich 51 goli. W tym czasie wywalczył mistrzostwo Polski oraz dwa Puchary Polski i dwa Superpuchary. Należy do nielicznego grona zawodników, którzy pamiętają Ligę Mistrzów z Legią z boiska.

[Obrazek: DSC_1775.JPG]

Cieciak jak chce to potrafi, ale i tak kij mu w oka za Parkera :evil:

Pele good, Maradona better, George Best
29-06-2009 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #340
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Wcześniej napastnik urodzony w Trójmieście reprezentował legijne barwy w latach 1994 - 1999.
A nie 1994-2001?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-06-2009 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #341
Re: Ekstraklasa S.A.
Taa 2001...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
29-06-2009 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #342
Re: Ekstraklasa S.A.
Wyczytałem dzisiaj w gazecie Futbol, że w Legii macie pedała. Serio. Robert Biedroń: "Znam piłkarzy, którzy grają w niższych ligach i są homoseksualistami. Z Ekstraklasy wiem, że w Legii gra jeden gej. Ci piłkarze nie chcą się ujawniać, bo wiedzą, że będą źle traktowani."

I się zastanawiam, czy Biedroń nie lubi Legii i tak po prostu powiedział, czy coś jest serio na rzeczy i najwyższa pora przy Łazienkowskiej zainwestować w mydło w płynie, bądź do tych zwykłych podoczepiać sznurki.

Było to jakoś komentowane wśród kibiców Legii? Ciekawe kto by to mógł być?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-06-2009 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #343
Re: Ekstraklasa S.A.
Ja tam nie mam z tym żadnego problemu. W ogóle to śmieszne jest to połączenie homofobii i klepania się po dupach.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-06-2009 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #344
Re: Ekstraklasa S.A.
pan_opticum napisał(a):Ja tam nie mam z tym żadnego problemu.
Z czym? Że gej tam gra?

No ja też nie mam z tym problemu, ja się czuje bezpiecznie. Ciekawe natomiast co na to koledzy z ekipy?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-06-2009 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
14sekund Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #345
Re: Ekstraklasa S.A.
matys napisał(a):
pan_opticum napisał(a):Ja tam nie mam z tym żadnego problemu.
Z czym? Że gej tam gra?

No ja też nie mam z tym problemu, ja się czuje bezpiecznie. Ciekawe natomiast co na to koledzy z ekipy?
Mówiąc takie słowa jak napisałeś to tak samo jakby twierdzić, że każdy facet, który chodzi na fitness z kobietami chciał je wszystkie zgwałcić ;-).
29-06-2009 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości