Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Polska
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #571
Re: Liga Polska
Jak nie jak tak.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-02-2011 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #572
Re: Liga Polska
Chyba w Młodej Ekstraklasie.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-02-2011 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #573
Re: Liga Polska
Dobra napinka się szykuje :mrgreen: pzdr Miko

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-02-2011 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #574
Re: Liga Polska
Wczoraj obejrzałem pierwszą połowę meczu Arki z Wisłą i nowe nabytki obu ekip nawet dawały radę. Najbardzije podobał mi się ten Izraelczyk z Wisły oraz bramkarz gospodarzy, Moretto. Nieźle facet wznawiał grę.

Jutro oczekuję wygranej Widzewa z Lechem. Czerwona Armia nadciąga :!:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
26-02-2011 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #575
Re: Liga Polska
To tak derbowo 8-)

Zbiórka przed Żyletą o 12,00. Jechaliśmy na Ł3 dzielnicami. Wbijam na Wileniaku, ogarniam ziomków, witamy się z nowymi, Praga już jest, czekamy na Targówek, wbijamy w 162, już kopci się szal ksp i koszula - goście z targówka nie próżnują. Odór w chuj, palący szal ląduje za okno, kierowca robi pit stopa niczym w f1, przychodzi, patrzy co się dzieje i jazda dalej bez żadnej spiny. Jedziemy cały czas nutami anty ksp. Przed 12,00 jesteśmy pod trasą łazienkowską, wybijamy z busa, pierwszy monopolowy nasz, psów brak, kibiców pełno. Wbijamy pod wejście na żyletę, w chuj ludzi, piana sączy się pod bramami, co rusz zarzucane pieśni. Gdy słychać psiarnie i jedzie w eskorcie bus ludzie rzucają się powitać wroga... Oczywiście chuje muje, eskorta była ale bus pusty... Polonia jakimiś mega zakrętami, objazdami jechała do nas... Leci przez 3h piana, pieśni, wpada do nas Staruch z instrukcjami odnośnie piro etc. Wieje, śnieg napierdala ale być kibicem Legii to zaszczyt - już przed bramą idą w ruch race. O 15 wreszcie otwierają bramy, wbijamy, ochrona maca gdzie tylko może. Wbijamy na Żyletę, polonistów mało, ale flagi były. Oprawa szykowana, instrukcje od NS jak i S. odnośnie flag co kilka minut, piłkarze wychodzą na rozgrzewkę. Masa bluzgów na ksp i głośne 'tylko zwycięstwo' dla Legii. Sen o Warszawie zaśpiewała 13-latka z sekcji gimnastycznej Legii. Był taki ogień, że i myślę, że to było nasze najlepsze wykonanie pieśni Cześka na nowym obiekcie. Gdy piłkarze pojawili się na murawie, małe flagi poszły w ruch. Gdy zobaczyłem to dziś ... MAGIA! Coś wspaniałego Smile Flagi opadają w dół, jedziemy pieśni anty ksp i sławiące Legie na przemian. Hadaj - nasz spiker - jak zwykle nakazuje dopingować tylko swoją drużynę - ofc każdy ma wyjebane. S. cały czas przypomina o wojnie, lecą hasła - zło! zło! agresja!, wojna! - czuć nienawiść. Kończy się połowa, a przed rozpoczęciem drugiej gniazdowy zarzuca hiciora tego wieczoru:
rzeki przepłynąłem
góry pokonałem
wielkim lasem szedłem
nocy nie przespałem
żeby ciebie spotkać gdzieś na Muranowie
żeby tobie kurwo poskakać po głowie !


Zajebiście nam to wychodziło! Hicior nad hiciorami! Big Grin
S. ma jakieś problemy i na gniazdo wbija Sz. Jechaliśmy Legia gol przez dobre 20. minut - miazga. S. wraca na gniazdo, flagi ponownie rozdawane są, sędzia dolicza 3 min, a my odliczamy od 10 do 1 i mordor! Ognie piekielne! Wsio wędruje w górę, masa piro i achtungów, od rac aż zatykało, wielka chmura nad stadionem i sędzia przerywa mecz, a my jedziemy na pełenej kurwie dalej.
Końcowy gwizdek, jesr radocha, tradycyjnie zaśpiewana Warszawa pod Żyletą z piłkarzami, a następnie wraz z nimi poloniaaa Kaaa poloniaaa eeeeS poloniaaa zawsze kurwą jest - kurwa magia normalnie - wiedzieli po co tam są Smile
Stadion pustoszeje, Żyleta na swoich miejscach i jedziemy dalej z dopingiem. Tak z 10 min i powoli trybuna pustoszeje. Rozchodzimy się, bródno, praga i tragówek ofc czeka na nasz muzykalny 162 aby odwieść kibiców do domów. Jest nas w chuj, pół jezdni zajęta, wpada psiarnia, są spokojni, lecą w okół nich bluzgi, potem sławimy naszą Legię. Cofamy się z jezdni, jedziemy dalej ze śpiewamy, zajeżdżają dwie suki i chuj wie za co wpada w nas kilkunastu psów, nie patrzą kogo pałują... Jak leci... Chłopak czy dziewczyna... Normalnie piana z mordy im cieknie, my w tył aby uciec przed oprawcą... Sam byłem jakieś 2m od psa, nie dostałem, ale ludzie normalnie zaliczali glebę po pale... JP kurwaaa!!!! Tyle psiarni to ja jeszcze nie widziałem, normalnie jakbyśmy w Wawie jakąś drugą Libię albo Egipt robili <świr> Zwijamy żagle do Żródła, browar, jeden... drugi powoli się ludzi ewakuują. Wbijam do siebie przed 23 z kumplem i sączymy wspominając dzień. Kurwa mordor !! :devil:


Polonia przebiła się może z 1/2 razy ale w momencie zmieniania naszych pieśni i było słychać chuj wie co tak naprawdę... U nas jak na możliwości dostateczny + w skali szkolnej, stać Legię na zdecydowanie więcej.



Srogo było


W piątek przyjeżdża Sląsk, ale na Zylete biletów nie sprzedają, bo czekają na kary za wczorajsze piro :plask:



http://www.youtube.com/watch?v=Bh4rqcxA ... r_embedded

oprawa na wejście.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-03-2011 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #576
Re: Liga Polska
Mata napisał(a):W piątek przyjeżdża Sląsk, ale na Zylete biletów nie sprzedają, bo czekają na kary za wczorajsze piro :plask:

Wpierdolona raca na boisko to się nie dziwię w sumie.
07-03-2011 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #577
Re: Liga Polska
The Bos zwolniony z Polonii Warszawa, jeśli Wojciechowski utrzyma tempo, to stołeczny klub do końca sezonu zwolni jeszcze tak ze dwóch trenerów, niezły cyrk. :lol:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-03-2011 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #578
Re: Liga Polska
Kurwa, jaki ten Wojciechowski jest żałosny. Przecież on obniża rangę i tak słabej i śmiesznej naszej polskiej piłki. Kto to widział, aby po kilku słabszych meczach non stop zwalniać trenerów.

Gdyby wszyscy postępowali tak jak JW, to np. SAF-a po takich meczach jak z Chelsea i LFC już by nie było u nas, o Ancelottim w The Blues nie wspominając.

Wiem, że Wojciechowski dużo płaci, ale chciałbym dożyć dnia, kiedy żaden trener nie chciałby do niego pójść i powiedzieliby mu, aby sam sobie jego Polonię trenował. Ten gość ma nierówno pod kopułą.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-03-2011 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #579
Re: Liga Polska
Żaden szanujący się trener nie przyjdzie na Konwiktorską 6 :mrgreen:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-03-2011 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #580
Re: Liga Polska
Cytat:Jacek Zieliński poprowadzi środowy trening piłkarzy warszawskiej Polonii - poinformował rzecznik prasowy klubu Jakub Krupa. Wszystko wskazuje na to, że zastąpi na tym stanowisku Piotra Stokowca, ale rozmowy w sprawie umowy nie zostały jeszcze zakończone.

Aha, to dlatego widziałem go dzisiaj o 7.40 na przystanku w Tarnobrzegu Tongue (Ok. 7.50 był właśnie w planie autobus do Warszawy)

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
23-03-2011 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #581
Re: Liga Polska
Pieśń do oprawy idealnie pasuje :

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/S1eoVgVM3As&feature=player_embedded#at=66[/flash]

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-04-2011 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #582
Re: Liga Polska
Wiesz w ogóle o co chodzi? :tuptup:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-04-2011 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #583
Re: Liga Polska
Tak, wiem, ale fajnie się ta oprawa wpasowała w piosenkę, którą kibice śpiewają na początku filmiku Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-04-2011 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #584
Re: Liga Polska
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/XpMaWkq2CYw&feature=player_embedded[/flash]

Big Grin

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
11-04-2011 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #585
Re: Liga Polska
Dzisiaj zostało zaprezentowane nowe logo PZPN-u Wink

Nie wiem jak Wam, ale według mnie ono jest słabe i gorsze od poprzedniego, które także nie było najwyższych lotów. W dodatku to nowe logo wielu ludziom kojarzy się ze znakiem PiS-u i jak się przypatrzeć bliżej, to rzeczywiście jest podobne.

Kolejna klapa PZPN-u:

[Obrazek: 34iskl2.jpg]

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
14-04-2011 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości