Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Blackburn?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Rodrigo Possebon 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Ryan Giggs 7.14% 1 7.14%
Carlos Tevez 92.86% 13 92.86%
Manucho 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 5-3 Blackburn (03.12.2008)
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1
CC: Manchester United 5-3 Blackburn (03.12.2008)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 111mplz.jpg]


3 grudnia 2008 roku 'Czerwone Diabły' podejmą na własnym stadionie piłkarzy Blackburn Rovers. Będzie to spotkanie w ramach V. rundy Pucharu Ligi (Carling Cup).

W minionej rundzie piłkarze United pokonali na własnym stadionie Queens Park Rangers po golu Carlosa Teveza z rzutu karnego. Natomiast podopieczni ex-Diabła Paula Ince'a wygrali na wyjeździe z zespołem Roya Keane'a 1:2.
Będzie to kolejna okazja na zaprezentowanie swoich umiejętności przez zawodników rzadziej występujących w pierwszej drużynie Manchesteru United. Na przeciw kolegom stanie natomiast - Danny Simpson, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w ekipie z Ewood Park.

Czy po raz kolejny diabelska młodzież zapewni United awans do kolejnej rundy? A może to piłkarze Blackburn wzniosą się na wyżyny i zdobędą Old Trafford?

Zapraszam do dyskusji Wink
18-11-2008 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2
Re: CC: Manchester United - Blackburn Rovers (03.12.2008; 21.00)
Trochę statystyki przed meczem:
Do tej pory z Blackburn spotykaliśmy się 104 razy. Bilans oczywiście jest korzystny dla Manchesteru United.
46 zwycięstw, 27 remisów, 31 porażek.

W rozgrywkach Pucharu Ligi dwukrotnie los skojarzył nas na poziomie półfinałów (2002/2003, 2005/2006). W obu przypadkach w pierwszych meczach padał remis 1:1, w rewanżach zaś United wygrywało 2:1 oraz 3:1.


Nikt nie pobawi się w wytypowanie składu? Ferguson wspomniał coś o Paulu Scholesie, który może dostanie szansę gry z ławki. Prócz młodych, którzy muszą się ogrywać przyda się występ Carlosowi Tevezowi.


Fan United od 1992 roku
03-12-2008 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: CC: Manchester United - Blackburn Rovers (03.12.2008; 21.00)
Patrząc na to jaki skład ma do dyspozycji Ince, a jaki Ferguson, można powiedzieć jedno: to będzie ciężki mecz dla United.

W bramce najpewniej ujrzymy Fostera; w obronie oprócz Vidica sami zmiennicy - myślę, że w tej formacji nie powinniśmy ryzykować i wystawić obok Serba tych, którzy w tym sezonie już się ogrywali, czyli Rafaela, Evansa i O'Shea. Z linii pomocy oszczędziłbym Parka i może Fletchera - przy absencji Ronaldo ich siły przydadzą się w następnym meczu PL. Oczekuję, że od pierwszych minut zobaczymy Naniego, o Andersonie nie wspominając, bo to po prostu mus. Atak to oczywiście Tevez i mam nadzieję, że ktoś z dwójki Welbeck-Manucho, niekoniecznie ten pierwszy, bo przy ruchliwości Carlosa może się przydać ktoś bardziej "leniwy" Smile

Mecze CC traktuję jako "wybieg" dla młodziaków, dlatego nie chciałbym żeby miejsce i doświadczenie, które w końcu gdzieś muszą zdobyć zabierały im dziadki Tongue Giggs bądź Neville powinni wejść tylko wtedy gdy gra nie będzie się układała i trzeba będzie uporządkować zespół (dobra, dobra kogo ja oszukuję i tak od początku zobaczymy Gary'ego z opaską kapitana :evil: )
03-12-2008 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CC: Manchester United - Blackburn Rovers (03.12.2008; 21.00)
sebos_krk napisał(a):Nikt nie pobawi się w wytypowanie składu?

Mówisz masz Wink

Kuszczak
Rafael-Vidić/Ferdinand - Evans - O'Shea
Nani-Scholes-Possebon - Park
Manucho-Tevez
03-12-2008 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #5
Re: CC: Manchester United - Blackburn Rovers (03.12.2008; 21.00)
Kolejny mecz jako możliwość pokazania się młodym zawodnikom ale oczywiście w połączeniu z doświadczoną gwardią. Mecz lajtowy na pewno nie będzie, ale wierzę w końcowy sukces Diabłów.
Mój skład to:

Foster
Rafael- Vidic-Evans-O'Shea
Nani-Possebon- Giggs-Park
Tevez-Welbeck

Ewentualnie później można dać szansę naszemu Manucho Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-12-2008 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #6
Re: CC: Manchester United - Blackburn Rovers (03.12.2008; 21.00)
IMO najlepiej było desygnować do boju

.............Foster
Rafael...Neville...Evans...O'SHea
.........Possebon...Gibson
..............Anderson
......Welbeck, Tevez, Nani

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-12-2008 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
Re: CC: Manchester United - Blackburn Rovers (03.12.2008; 21.00)
Cytat:Kadra United: Foster, Kuszczak, Rafael, Evans, Cleverley, Neville, Chester, Vidic, O'Shea, Nani, Park, Fletcher, Anderson, Possebon, Gibson, Giggs, Tévez, Welbeck, Manucho.

Cytat:- Mimo że to już ćwierćfinał, nadal mam zamiar grać młodymi piłkarzami, którzy doprowadzili nas do tego etapu - twierdzi Ferguson. - Szansę dostaną gracze tacy, jak Jonny Evans, Rafael da Silva, Darron Gibson, Rodrigo Possebon oraz Danny Welbeck.

- Zastanawiam się także nad Paulem Scholesem. Jest bliski powrotu do gry po tym, jak doznał kontuzji kolana i przeszedł operację. Dobrze radzi sobie na treningach i nie może się doczekać, kiedy znów zacznie grać, więc miejsce na ławce rezerwowych i kilka minut na boisku mogłoby okazać się dla niego czymś dobrym. Zobaczymy, jak to będzie - zakończył Ferguson.


Bramka:
Ben Foster, w tamtym tygodniu grał Kuszczak, dziś zagra Anglik

Jeśli Scholes jest już na tylko zdrowy by grać, to wpuścić go na ostatni kwadrans.

Foster
Gary/Rafael - Evans - Vidic - O'Shea
Nani - Anderson - Possebon - Giggs
Tevez - Manucho/Welbeck

lub

Foster
Gary/Rafael - Evans - Vidic - O'Shea
Nani - Fletcher - Anderson - Possebon - Giggs
Tevez/Manucho

E:
michal85 napisał(a):.............Foster
Rafael...Neville...Evans...O'SHea
.........Possebon...Gibson
..............Anderson
......Welbeck, Tevez, Nani
To jest dobre, tylko jakoś mi ten Gary tak w środku nie pasuje....



Mój Blog: Pod presją czasu
03-12-2008 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: CC: Manchester United - Blackburn Rovers (03.12.2008; 21.00)
A jednak michal był najbliżej Wink

Cytat:Man Utd: Foster - Rafael, Neville, Evans, O'Shea, Possebon, Anderson, Gibson; Giggs, Tevez, Nani.
Ławka rezerwowych: Kuszczak, Evra, Vidić, Scholes, Park, Welbeck, Manucho.

Rovers:
Robinson, Emerton, Ooijer, Nelsen, Olsson, Treacy, Mokoena, Tugay, Warnock, Derbyshire, Santa Cruz.
Ławka rezerwowych: Brown, McCarthy, Pedersen, Villanueva, Fowler, Judge, Roberts
03-12-2008 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #9
Re: CC: Manchester United - Blackburn Rovers (03.12.2008; 21.00)
Niezły poziom, fajne tempo, ogólnie jestem zadowolony z tego co zobaczyłem. A przede wszystkim świetna gra Carlosa Teveza. Miał udział przy pięciu bramkach, to na pewno pomoże mu uwierzyć w siebie.
Powrót Paula też bardzo cieszy.
Gary na środku obrony czyli dwie bramki po jego błędach. Trochę mi się Roy Keane przypomniał, któremu też się kilka razy zdarzyło tam zagrać, z lepszym skutkiem, ale podobieństwo takie, że obaj nie specjalnie wysocy, obaj właściwie nie znali tej pozycji. Obaj z opaską kapitana.


Zapraszam do głosowania w ankiecie na najlepszego piłkarza spotkania.


Fan United od 1992 roku
03-12-2008 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #10
Re: CC: Manchester United 5-3 Blackburn Rovers (03.12.2008)
Najbardziej żałuję, że nie zobaczyliśmy dzisiaj Welbecka, ale nie ma co psioczyć. To był naprawdę świetny mecz do oglądania w środku tygodnia.

Foster - jedna świetna interwencja i chyba mimo wszystko błąd przy bramce [ 6 ]

Rafael - nic specjalnego [ 6,5 ]
Neville - szkoda patrzeć na tego piłkarza w obecnej formie. Fatalne błędy i udział chyba przy każdej straconej bramce [ 4 ]
Evans - z takim partnerem u boku jak Gaz nie mogło być lepiej [ 6 ]
O'Shea - zupełnie niewidoczny [ 6 ]

Gibson - grał częściej z prawej strony, ale mu to zupełnie nie przeszkadzało. Kilka ładnych podań i dojrzała gra [ 7,5 ]
Anderson - takiego Andiego chciałbym widzieć w każdym meczu. Może nie należy do zawodników, którzy potrafią świetnie dyrygować drugą linią, ale co z tego jak nadrabia to innymi walorami. Jeden z lepszych jego występów w koszulce United [ 8,5 ]
Possebon - nic złego nie zrobił...Po kontuzji stracił jakby trochę z pewności siebie [ 6,5 ]
Nani - kilka ciekawych akcji, ale również kilka głupawych strat. Czyli wszystko po staremu [ 7 ]

Tevez - oby tak dalej. POEZJA! [ 9,5 ]
Giggs - kilka ciekawych akcji [ 7,5 ]

Evra - to chyba był sobowtór... [ 5 ]
Manucho - ... [ 5 ]
Scholes - maestro [ 6,5 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-12-2008 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: CC: Manchester United 5-3 Blackburn Rovers (03.12.2008)
Fajny mecz, oglądało się go z przyjemnością. United mimo że grało w rezerwowym składzie było w stanie pokonać Blackburn grające praktycznie swym najsilniejszym składem.
Akcja przy bramce na 4-1 no po prostu miód, cud i orzeski Smile 3 podania z pierwszej piłki i obrona gości rozmontowana. Świetnie w tej akcji zachował się Anderson, który najpierw ładnie wszedł w pole karny a później wyłożył piłkę Carlosowi, choć mógł sam strzelać.
Najważniejsze jest to, że Tevez chyba się już przełamał, zażegnał kryzys i to że gramy w półfinale, czyli młodzi zawodnicy znów będą mieli okazji na pokazanie na co ich stać Smile
W półfinale gramy z Derby County, wydaje mi się że nie powinno być problemu z awansem do finału rozgrywek Carling Cup.

Foster - bardzo dobra interwencja na początku meczu, gdyby w tym momencie padła bramka, nie wiadomo jakby się to potoczyło. Bronił pewnie. Przyczepię się do gry nogami, ponieważ dziś sporo posłał niedokładnych piłek. Zawinił przy ostatniej bramce. Widać że brakuje mu gry, ja bym się upierał by go gdzieś wypożyczyć, on potrzebuje grać.

Rafael - w obronie było dobrze, zaś słabo jak na niego zagrał w ofensywie

Gary - temu panu już podziękujemy...

Evans -
michal85 napisał(a):takim partnerem u boku jak Gaz nie mogło być lepiej

O'Shea - on w ogóle grał w tym meczu?

Gibson - podczas meczu matys napisał że porusza się identycznie jak Carrick, zgadzam się z tym. Grał z głową, nie tracił głupio piłek, miał parę odbiorów, szkoda tylko że grał na prawym skrzydle a nie w środku... dobry występ

Possebon - wczoraj wyglądał jakby się bał, podawał piłki do najbliższego partnera... my wiemy że stać go na wiele wiele więcej... słabo

Anderson - jeden z najlepszych jego meczy w barwach United. Takie zawodnika chciałbym widzieć w każdym meczu, był praktycznie wszędzie, zaliczył dwie asysty, jedna lepsza od drugiej. O pierwszej wspominałem już wcześniej, a druga... świetnym prostopadłym podaniem wypuścił Argentyńczyka

Giggs - jak to Giggs, parę razy ładnie coś tam zagrał....

Nani - na początku meczu było beznadziejnie, tracił każdą piłkę. W II połowie już zaczął grać lepiej, ale i tak na chwile obecną nie ma szans z Parkiem. Strzelił bramkę co oczywiście na plus

Tevez - świetny występ Teveza. Wszystko mu w tym meczu wychodziło, strzelił 3 bramki, zaliczył asystę, a z obrońcami robił praktycznie co chciał. Mam nadzieję iż to koniec kryzysu w jakim był. Mamy 3 zajebistych napastników Smile

Scholes - wrócił nasz maestro Smile

Evra - słabo, bardzo słabo....

Manucho - ...



Mój Blog: Pod presją czasu
04-12-2008 08:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #12
Re: CC: Manchester United 5-3 Blackburn Rovers (03.12.2008)
Cytat:W półfinale gramy z Derby County
Skąd takie info ? Losowania jeszcze nie było...No chyba, że coś przeoczyłem Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-12-2008 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #13
Re: CC: Manchester United 5-3 Blackburn Rovers (03.12.2008)
michal85 napisał(a):
Cytat:W półfinale gramy z Derby County
Skąd takie info ? Losowania jeszcze nie było...No chyba, że coś przeoczyłem Smile
Losowanie będzie w sobotę.


Fan United od 1992 roku
04-12-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #14
Re: CC: Manchester United 5-3 Blackburn Rovers (03.12.2008)
Osoba, ktora meczu nie ogladala a znala tylko wynik moglaby pomyslec ze mecz byl bardzo zaciety i wyrownany- nic bardziej mylnego. United dominowalo na boisku i to znaczaco, nie pozwalajac na wiele rywalowi. Pojawia sie wiec pytanie skad te 3 stracone bramki? Jest to wina bardzo glupich indywidualnych bledow naszych obroncow- szczegolnie chodzi mi o gre naszego kapitana ktory po raz kolejny potwierdzil ze nie jest w najlepszej dyspozycji, jak rowniez Evry, ktory wchodzac na boisko jako zmiennik mial za zadanie uspokoic gre to okazalo sie cos zupelnie innego, jakby Francuz byl myslami zgola gdzie indziej.
Pokusze sie teraz o opinie co do niektorych graczy:
Rafael- bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, co raz lepiej wyglada w obronie.
Nani- nie najlepsze spotkanie Portugalczyka. Latwe straty, nieefektywne zagrania i za duzo kombinowania; fakt iz strzelil bramke nie oznacza wystepu na plus- jeden w gorszych na boisku.
Anderson- znakomity wystep Andiego, zaraz po Tevezie najlepszy na boisku, ladnie rozpoczynal nasze akcje, byl tam gdzie powinnien, zaliczyl 2 asysty a przy odrobinie szczescia mogl strzelic bramke:-)
Possebon- troszke w cieniu swojego partnera z boku, ale rowniez moze zaliczyc ten mecz do bardzo udanych- mlodsza wersja Paula;-)
Scholes- milo bylo go znowu zobaczyc na boisku- krol powrocil i to w naprawde pieknym stylu- te podania z centymetrowa dokladnoscia- pyszota :-D
Tevez- co tu duzo mowic, MOTM. W tym meczu otarl sie o perfekcje- 4 bramki, asysta i ta jego nieustepliwosc do samego konca: cud, miód i orzeszki.
Manucho- nic nie pokazał.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-12-2008 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: CC: Manchester United 5-3 Blackburn Rovers (03.12.2008)
Dobry mecz, nie żałował, że oglądnąłem. Co mogę powiedzieć po takich postach j/w? Cóż, oczywiście Gary nadal beznadzieja, dwie bramki obciążają jego konto. Foster wystrzeliwał te piłki jak armata bez celownika.

Tevez zawodnikiem meczu! Powinien on być i Andy w opcjach... zagrali magiczne zawody IMO. Gibson coraz bardziej mi się podoba, naprawdę dobrze, że SAF daje mu pograć, bo widać, że warto dawać mu kolejne szanse. Nani nijako, ale dobre momenty przeplatał ze złymi jak to bywa u Naniusa.
04-12-2008 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości