Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks i inne sporty walki
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Boks i inne sporty walki
Rozmowy o boksie polskim i światowym, a także o innych sztukach walki. Nasze przemyślenia na temat danych walk oraz poszczególnych zawodników. Zapraszam do dyskusji.
26-01-2008 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Boks i inne sztuki walki
Podobała Wam się walka Gołoty i Mollo?

Specem od boksu nie jestem, ale mi tak średnio i z tego co czytałem w Przeglądzie Sportowym ekspertom też.

To nie jest Andrew ze starych dobrych lat, ale i tak na 40-latka dobrze sobie radzi Wink
Czekamy na formę! Wielki Gołota powraca i udowadnia, że lepiej się z niego nie naśmiewać heh ile to razy w sądzie był Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-01-2008 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Boks i inne sztuki walki
Mi się wcale nie podobała,beznadziejnie się bili :/ ten Mollo cały czas klinczował Andrzeja,walka nieczysta i słaba ale Andrew zdołał wygrać.
28-01-2008 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Boks i inne sztuki walki
Walka nie należała do najbardziej porywających. Andrzejowi trafił się słaby, ale niewygodny przeciwnik. Dobrze, że sędziowie byli uczciwi i obyło się bez niepotrzebnych nerwów.



Jeżeli mamy pogadać o boksie ogólnie, to komu kibicujecie, jakiego pięściarza lubicie najbardziej? Moim idolem jest i był odkąd pamiętam Naseem Hamed, aczkolwiek na ringu nie widać go już wiele lat, pomimo że jest jeszcze młody. Żałuję bardzo, bo oglądanie go w akcji zawsze poprawia mi humor. Lubię też braci Kliczko, aczkolwiek gdyby przyszło im się mierzyć z jakimś Polakiem, na pewno kibicowałabym naszemu rodakowi Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
28-01-2008 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Boks i inne sporty walki
Oczywiście Gołota, Adamek oraz Samuel Peter. Jestem ciekawy, kiedy Adamek znów będzie walczył o mistrzowski pas. Z pewnością musi stoczyć jeszcze 2,3 walki żeby awansować w rankingu danej federacji o prawo pretendenta w walce o mistrzostwo Wink .
31-01-2008 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Boks i inne sporty walki
Dziś Adamek vs O'Neil Bell. Eliminacja do walki o MŚ w kategorii junior ciężkiej federacji
IBF - 12 rund.

Może być bardzo ciężko, O'Neil ma potężny cios, 26 wygranych pojedynków w tym 24(KO) :?
22:30 w Polsacie początek transmisji !
19-04-2008 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Boks i inne sporty walki
Miko napisał(a):Może być bardzo ciężko

Ale nie było Wink

Już w pierwszej rudzie Bell po ciosie Adamka spadł na liny. Po zakończeniu siódmej rundy Jamajczyk poddał się i odniósł 3 porażkę w karierze.
Dla Tomka było to 35 zwycięstwo.

Teraz Steve Cunningham

Pele good, Maradona better, George Best
20-04-2008 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Boks i inne sporty walki
dende napisał(a):Teraz Steve Cunningham
Jak uzgodnią walkę, do Polski raczej nie przyjedzie Big Grin Adamek znów chce zawojować w USA? Z pewnością prędzej on niż ten Włodarczyk.

Adamek świetnie walczył w dystansie. Bell był bez szans, Jamajczyk lubi wymiany ciosów, ale w dzisiejszym pojedynku nie miał ku temu okazji.
20-04-2008 09:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Boks i inne sporty walki
Miko napisał(a):Amerykanin

Jamajczyk ;p

Pele good, Maradona better, George Best
20-04-2008 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
Re: Boks i inne sporty walki
Cytat:Ukraiński bokser Władimir Kliczko obronił tytuł mistrza świata wagi ciężkiej wersji WBO i IBF. W walce o tytuł mistrzowski w Hamburgu Kliczko zwyciężył przez nokaut w 11 rundzie Amerykanina Tony'ego Thompsona.

Bardzo ciekawa walka. Na początku przewage miał Tiger, jednak od 6 rudny do roboty wziął sie Kliczko i obijaj Tony'ego. Wygrał zasłużenie.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2008 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Boks i inne sporty walki
Foster napisał(a):Bardzo ciekawa walka
Oj nie powiedziałbym tego. Wręcz przeciwnie, walka była słaba. Thompson w ogóle nie chciał walczyć, liczył na to że Klitschko za bardzo go nie obije... no i udało się mu.
13-07-2008 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
Re: Boks i inne sporty walki
Ja tam jakimś znawcą boksu nie jestem ale mi sie ta walka podobała. Komentator, który komentował tą walke (od razu mówię że nie oglądałem na TVP1) również mówi że walka był bardzo ciekawa.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2008 10:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Boks i inne sporty walki
Walka była nudna. Kliczko był faworytem od początku, Tony tylko się odgrażał przed walką, i na tym się skończyło.

A kto oglądał w piątek galę w Chicago? Walczył Adamek i to bardzo dobrze. Ten Gomez po prostu wolał udawać złamanie ręki niż dalej 'walczyć'. Góral jest bardzo szybki, i widać po nim, że ta katagoria wagowa mu służy. Teraz Cunnigham we wrześniu czeka jako kolejna ofiara Tomka.
13-07-2008 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Boks i inne sporty walki
Oglądałem walkę Adamka i już na samym początku wiedziałem, że Góral poradzi sobie ze swoim rywalem. Gomez wygląda jak mała tłuściutka kuleczka i było jasne że nie ma prawa wygrać z Polakiem, który był trzy razy szybszy od niego. Nie wiem czy Gomez udawał kontuzje czy nie, ale trzeba przyznać że ma mocna głowę, bo po takich potężnych ciosach jakie przyjął na siebie nie jeden bokser by wymiękł znacznie wcześniej.

Pele good, Maradona better, George Best
13-07-2008 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #15
Re: Boks i inne sporty walki
Czasy Lenoxa Lewisa to było coś , jego walki z Tysonem , Hoyfildem czy naszym Andrew Gołotą Mmmm miodzio Big Grin Mnie tam jakoś Adamek nie przekonuję od początku , o sto razy wole i wolałem Michalczewskiego nokautującego jednego po drugim przeciwniku , eh piękne czasy nie to co teraz . Pasy już nie mają takiego prestiżu jak kilka lat temu . Po prostu jak słyszę ile jest mistrzów i organizacji , normalnie omg ;/ Jeśli chodzi o Ukraińca to też wolałem jego braciszka Witalija jakoś przekonywał mnie do siebie . Teraz latają takie stwory jak Wałujewy i inne i to ma być boks ;(

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-07-2008 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości