Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks i inne sporty walki
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #421
RE: Boks i inne sporty walki



„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-09-2014 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #422
RE: Boks i inne sporty walki
[Obrazek: dsc_0060lnsl6.jpg]
a miało być tak pięknie, 5/6 walk idealnie zakończonych, tylko ten Adamek... Najlepszy moment gali, gdy bodaj w 2 rundzie walki wieczoru cała hala na moment totalnie ucichła i właśnie wtedy jakaś laska zawyła piskliwym ale donośnym głosem "Szpilka do domu!". Chwila konsternacji a potem aplauz 90% kibiców Big Grin

Pozostaje teraz poczekać jeszcze godzinkę na Hopkinsa, może Kosmita nie zawiedzie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2014 02:40 przez Adis.)
09-11-2014 02:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #423
RE: Boks i inne sporty walki
Wytłumaczcie mi fenomen tego sportu. Jeden typo leje po ryju drugiego typa a tysiące ludzi im wiwatuje. Jeszcze jak się spotykają ze sobą przed walką i się mierzą wzrokiem to już w ogóle padaka, ostatnio mnie brzuch rozbolał ze śmiechu, jak się widziałem gdzieś w TV, jak stają naprzeciw siebie i się prężą i wypinają klaty. Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
09-11-2014 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #424
RE: Boks i inne sporty walki
Sport po prostu, podobnie działa fenomen piłki nożnej, gdzie 20 typa ugania się za jedną piłką Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-11-2014 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #425
RE: Boks i inne sporty walki
Chyba nie, w piłce nożnej celem jest zdobycie gola, w koszykówce punktów przez wrzucenie piłki do kosza, w siatkówce przebicie piłki przez siatkę, aby ta spadła na boisko po stronie przeciwnika, a w boksie? Obicie ryja przeciwnika?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
10-11-2014 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #426
RE: Boks i inne sporty walki
chyba tak, jednych interesuje kto komu obije ryja a drugich który upocony typ strzeli gola
10-11-2014 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #427
RE: Boks i inne sporty walki
Ogólnie w sportach walki widziałbym dwa aspekty. Z jednej strony wspomniane mordobicie, które wiąże się prawdopodobnie z pierwotnymi instynktami człowieka, a z drugiej strony aspekt czysto sportowy, czyli po prostu technika, sztuka, kunszt walki.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
10-11-2014 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #428
RE: Boks i inne sporty walki
Tomassen napisał(a):Chyba nie, w piłce nożnej celem jest zdobycie gola, w koszykówce punktów przez wrzucenie piłki do kosza, w siatkówce przebicie piłki przez siatkę, aby ta spadła na boisko po stronie przeciwnika, a w boksie? Obicie ryja przeciwnika?
W piłce nożnej i innych sportach które wymieniłeś głównym celem jest pokonanie przeciwnika, dokładnie tak samo jak w boksie i innych sztukach walki.

samcro napisał(a):jednych interesuje kto komu obije ryja a drugich który upocony typ strzeli gola
dokładnie tak, cytując Mariusza Wacha.

Rozumiem doskonale, że dla wielu boks to zwykłe mordobicie, ale tak naprawdę jeżeli by się przyjrzeć bliżej to jest naprawdę piękny sport, lata poświęcone na doskonalenie techniki procentują na ringu w czasie walki. W dzisiejszych czasach w dobie HD i kamer nagrywających w bardzo dużej ilości klatek na sekundę widać to świetnie na wszelkiego typu "hajlajtach" na YT, gdzie zazwyczaj sporą część filmu zajmują ujęcia w slow motion pokazujące świetnie, timing, czas reakcji, technikę, umiejętności.




W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
16-11-2014 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #429
RE: Boks i inne sporty walki
Adis napisał(a):dokładnie tak, cytując Mariusza Wacha.

Big Grin Big Grin Big Grin

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
16-11-2014 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #430
RE: Boks i inne sporty walki
Czyli oglądałeś studio przed walką kliczko - Pilev? Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
17-11-2014 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #431
RE: Boks i inne sporty walki
Na ten fragment się załapałem. Hit Big Grin

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
17-11-2014 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #432
RE: Boks i inne sporty walki




transmisja dziś w tvp

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-04-2015 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości