Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zoran Tosic
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #16
Tosić i Llajić oficjalnie w United!
mufc.pl napisał(a):Manchester United pozyskał dwóch zawodników Partizanu Belgrade, Zorana Tosicia oraz Adema Ljajica. Pierwszy z nich dołączy do zespołu z Old Trafford już w najbliższych dniach, natomiast młodszy z piłkarzy pozostanie w serbskim klubie przez cały 2009 rok.

Tosić otrzyma koszulkę z numerem 14, natomiast Ljajić pozostanie w swoim dotychczasowym klubie. Konferencja prasowa dotycząca transferów odbędzie się w nastepnym tygodniu

Konferencja prasowa dotycząca transferów i zapewne oficjalna prezentacja obydwu graczy odbędzie się w nastepnym tygodniu, gdy tylko załatwione zostaną wszelkie formalności. Na razie nie podano kwoty transferu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-01-2009 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Zoran Tošić
Może żart, może nie. Tak to już jest, że za Bałkanów nawet trzeba płacić niebotyczne kwoty (a Polaków można mieć za grosze...), tylko, że akurat za tych to zbyt wywindowana cena. O ile z Ljajicia mogą być w przyszłości ludzie, to Tosić mocno przereklamowany grajek. Szkoda, że takie pieniądze idą na takich ludzi, bo za 16 mln funtów można by mieć porządnego def pomocnika.

E: No to się przekonamy, czy miałem rację.

muszeq
masz info ile kosztowały te "perełki"?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-01-2009 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #18
Re: Zoran Tošić
maju napisał(a):Tak to już jest, że za Bałkanów nawet trzeba płacić niebotyczne kwoty (a Polaków można mieć za grosze...)
Mnie jakoś to nie dziwi. W ogóle nie ma co porównywać poziomu piłki dawnej Jugosławii, teraz Serbii do naszego kraju. Przez lata zapracowali sobie na to, że teraz jeśli ktoś się wybija w Partizanie czy w Crvenie to cena windowana jest dość wysoko.
Bałkany to jest dobry kierunek do szukania talentów, więc jak ktoś jest dobry to chętnych na danego piłkarza jest sporo.


Fan United od 1992 roku
02-01-2009 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: Zoran Tošić
maju napisał(a):Może żart, może nie. Tak to już jest, że za Bałkanów nawet trzeba płacić niebotyczne kwoty (a Polaków można mieć za grosze...), tylko, że akurat za tych to zbyt wywindowana cena. O ile z Ljajicia mogą być w przyszłości ludzie, to Tosić mocno przereklamowany grajek. Szkoda, że takie pieniądze idą na takich ludzi, bo za 16 mln funtów można by mieć porządnego def pomocnika.

Możesz mi powiedzieć po kiego chuja nam defensywny pomocnik? Nam potrzeba nowej jakości w ofensywie i zapewne w tym celu sprowadzono Tosica.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-01-2009 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Zoran Tošić
muszeq napisał(a):Możesz mi powiedzieć po kiego chuja nam defensywny pomocnik? Nam potrzeba nowej jakości w ofensywie i zapewne w tym celu sprowadzono Tosica.
Owen jest mocno schorowany (a o jego odzyskaniu formy można napisać książkę i wetknąć ją do biblioteki na półkę "dział fantastyczny"). I tosić na zbawienie naszej ofensywy? Po tym filmiku zamisieszczonym tutaj mogę stwierdzić, że on by nie zbawił ofensywy Górnika, a na filmiku są zapewne jego najlepsze momenty z kariery.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-01-2009 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #21
Re: Zoran Tošić
No tak, sugeruj się filmikami z Youtube. Został on tu zamieszczony, żeby dowiedzieć się cokolwiek o nowym piłkarzu. A o zbawieniu ofensywy nikt nie mówił. Chodzi po prostu o coś nowego, o jakiś element zaskoczenia. Nasze skrzydła wyglądają fatalnie. Ronaldo bez formy, Nani szkoda gadać, jedynie Park w formie. Może Tosić wniesie coś nowego, a przy okazji da znać Naniemu, że z taką grą nie ma szans na pierwszy skład.

A ja nadal nie otrzymałem odpowiedzi po co nam defensywny pomocnik. Czy mamy problem z defensywą? Czy któraś z drużyn, przeciwko którym gramy całkowicie dominuje środek pola? W ostatnich 3 meczach nie straciliśmy ani jednej bramki. Zdarzyła się nawet seria 5 meczów bez utraty gola. Paradoksalnie do twoich słów mamy problem ze strzelaniem goli, co jest oczywistą oczywistością Wink W takim wypadku oczywistym jest, że trzeba stawiać na zawodników ofensywnych. A poza tym przy ustawieniu 4-4-2 nie ma mowy o defensywnym pomocniku. W środku pola musi grać dwóch kreatywnych zawodników, ale też dobrze grających w defensywie. W tej chwili jedynie Carrick potrafi zdominować środek pola. Scholes ma przebłyski, podobnie jak Anderson. W defensywie bardzo dobrze spisuje się Carrick, Fletcher, nawet (co wydawałoby się niemożliwe) Anderson.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-01-2009 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #22
Re: Zoran Tošić
A ja tam patrze z dużym optymizmem na te transfery. Od razu mi się przypomina okno transferowe ZIMA 2006. Pogra jako te pół sezonu, może zaliczy jakąś asystę, coś strzeli, zaaklimatyzuje się, trochę się oswoi z angielska piłką i mam nadzieje, że od przyszłego sezonu będzie mocnym punktem ekipy.

I takie pytanie mam, będzie mógł grać w fazie pucharowej LM?

Mieliśmy trzech skrzydłowych, w tym jednego zupełnie bez formy. Strach pomyśleć co by było jakby, któryś wyleciał na parę meczów, czy to z powodu kartek czy kontuzji. A tak to zawsze jakaś alternatywa jest.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-01-2009 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #23
Re: Zoran Tošić
No i doczekaliśmy się jednak transferów zimowych. Tak jak pewnie wy o tych dwóch zawodnikach wiem tyle ile zobaczyłem na youtubie, ale skoro zainteresował się nimi Manchester to coś musi być na rzeczy. A lewy pomocnik przyda nam się jak najbardziej- zwłaszcza, że Nani formą na razie nie poraża i podobnie jak matys ja również patrzę z optymizmem na te transfery- kto wie może będzie podobnie jak w przypadku Vidica-oby. A co do aklimatyzacji to właśnie Nemanja pomoże swemu rodakowi zadomowić się w Anglii Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
02-01-2009 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Zoran Tosic
matys
wydaje mi się, że będzie mógł, bo on grał w PU. Chyba, że grał w el. LM to dupa z króla. Bo zawodnik nie może grać w dwóch różnych klubach w tych samych rozgrywkach w ciągu jednego sezonu (nie ważne, czy to el., czy faza grupowa itd). Czyli (jeśli nic nie pominąłem w regulaminie) to regulaminowi stanie się zadość.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-01-2009 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #25
Re: Zoran Tosic
No to mnie teraz oświeciłeś, po chuju fest.

E: Niestety, zagrał w 3 rundzie el., w meczu rewanżowym z Fenerbahce, strzelił nawet gola. A więc w europejskich pucharach dalej gramy 3 skrzydłowymi. Szkoda, miałem nadzieje, że już na wiosne będzie mógł trochę pogonić w LM. I co jeszcze bardziej wkurza, to to, że nie grał ani w 2 rundzie, ani w pierwszym meczu z Turkami.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-01-2009 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
Re: Zoran Tosic
Dupa zbita, grał w el. do Ligi Mistrzów... więc u nas nie będzie mógł grać, szkoda

Co do samego zawodnika, to nie widziałem go w akcji, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jego temat. Chłopak ma 21 lat, jest lewoskrzydłowym i ... no tyle wiem na temat tego zawodnika.

Ronaldo, Park, Nani i Tosic - kolejność nie przypadkowa, Cristiano i Ji-Sung to obecnie podstawa, Nani obecnie gra słabo, mam się że odnajdzie dobrą formę, uważam też, że transfer tego Serba go zmobilizuje Wink, a Zoran? No cóż... stawiam że zagra góra w 10 meczach w tym sezonie, choć to i tak chyba za dużo. Wszystko jednak zależy od tego jak się będzie prezentował na Angielskich boiskach Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2009 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #27
Re: Zoran Tosic
Eeee? Ale o co chodzi? Przychodzi jakiś Zoran "Who the fuck" Tosić i ma od razu przebojem wedrzeć się do pierwszej jedenastki a my mamy załamywać ręce bo nie zagra w LM? Fakt, skrzydła nie zachwycają, ale czy jest aż tak źle że w anonimowym Serbie będziemy upatrywać zbawienia? Może i wykorzysta swoją szansę jak Rafael, ale zanim pokaże na co go stać w United to jest niewiadomą. Chyba że oglądaliście jego mecze w poprzedniej drużynie. Bo ja póki co mogłem sobie o nim tylko poczytać (m.in. to że nie jest nikim specjalnym, to ten na L jest nieziemski) albo filmiki na youtube obejrzeć.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-01-2009 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #28
Re: Zoran Tosic
No dobra, ale o czym ty w tym momencie pieprzysz? Kto tu mówi o zbawieniu, czy wdarciu się przebojem do składu? Dziwi Cię, że żałujemy, że nie możemy skorzystać z Serba w tej edycji LM? Chyba logiczne, że lepiej go mieć do dyspozycji, niż nie mieć, pomijając fakt w jakiej jest formie, że nie jest zgrany z drużyną etc. Tak samo chyba lepiej mieć dostępnych do gry Neville'a czy Naniego, nawet w takiej dyspozycji w jakiej są, niż ich nie mieć.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-01-2009 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #29
Re: Zoran Tosic
Jakbym pieprzył to bym dupą ruszał. Po prostu dziwi mnie gadanie o jakiś dziesięciu meczach czy czymś tam kiedy młodzi zawodnicy, którzy trochę jednak w Manchesterze spędzili czasu, nie są desygnowani na mecze. Fajnie byłoby mieć ale jakieś achy że nie będzie mógł grać... zieeew.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-01-2009 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Zoran Tosic
Ta, po tych filmikach z jutubów cz innych tam wrzut to nie ma co się jarać, bo skompilowane są najlepsze akcje danych zawodników. To nie jest to samo kiedy się ogląda mecz i widzisz jak naprawdę kolo gra, jak się rusza, jak podaje, na co go stać...
Chłopaki są młodzi, nie wiem cz Alex robi w tym momencie dobrze że stawia na młodzież (Anderson, Nani, 2 braci Da Silva) teraz Tosic i Llajic. Na pewno okaże się to niebawem
10-01-2009 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości