Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zoran Tosic
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Zoran Tosic
Ja nic konkretnego na ich temat nie moge powiedzieć bo nie widziałem jak grają i nie będe pisał tak jak niektórzy na różnych portalach "Super że Fergie ich kupił na pewno będą świetnym wzmocnieniem" a prawda jest taka że większość z nich nie widziało ich gry. Jedynie kompilacje ale tak jak kolega wyżej napisał z tego nie ma co wnioskować jak oni grają.

Niech zagrają jakiś mecz w United albo jeszcze w tym starym klubie ale warunek jest taki że musze ten mecz zobaczyć żeby coś na ich temat powiedzieć.

Ale jednak licze na to że są to utalentowani piłkarze i spiszą sie w United.
10-01-2009 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
evipan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Zoran Tosic
Czy ktoś kto oglądał mecz z Tottenhamem może coś powiedzieć na temat dwudziestu minut Tosica? ;]
25-01-2009 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #33
Re: Zoran Tosic
Wszedł troszkę stremowany. Nasi chcieli mu dać pograć i dosyć często próbowali akcji lewą stroną. Sam Tosić po tym jak został 2 czy 3 razy powalony na glebę bez faulu troszkę się wystraszył i zaczął grać bardzo asekuracyjnie, często podając do tyłu. Z tego co zauważyłem to Serb 'nie ma' prawej nogi Wink Bił jeden wolny z boku. Dosyć ładna, groźna piłka. Ale poza tym to nic, co by zapadło w pamięć. Podstawowa rzecz jakiej mu trzeba to siłownia, bo chłopak słabo się trzyma na nogach.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-01-2009 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #34
Re: Zoran Tosic
evipan napisał(a):Czy ktoś kto oglądał mecz z Tottenhamem może coś powiedzieć na temat dwudziestu minut Tosica? ;]
Co do jego występu zacytuje kolegę z musc.
"Druga połowa nudna, ale przynajmniej zobaczyliśmy Tosica i wiemy, że umie dobrze podawać z pierwszej piłki do tyłu" Big Grin

A na poważnie na razie to nic nie pokazał. Chciał kilka razy pójść na przebój, ale Fabio jakoś to lepiej na początku szło. Zobaczymy jak się zaprezentuje w następnych meczach


Fan United od 1992 roku
25-01-2009 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
evipan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Zoran Tosic
muszeq napisał(a):Podstawowa rzecz jakiej mu trzeba to siłownia, bo chłopak słabo się trzyma na nogach.

Pamiętam początki Evry, gdy jako obrońca bał się agresywnie odebrać piłkę. Big Grin Tosicowi w lidze serbskiej nie była potrzebna siła, teraz musi trochę nad tym popracować. Ciekawe czy dostanie teraz szanse na w miarę regularne występy. ;]
26-01-2009 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #36
Re: Zoran Tosic
Pierwszy mecz w nowym, sławnym klubie, na swoim boisku- wiadomo że dla każdego zawodnika to ogromny stres, także teraz powinno być już lepiej.
Tosic po tym spotkaniu odczuł na własnej skórze odczuł jak gra się na wyspach, żadne treningi z drużyną tego nie oddadzą co występ na boisku. Teraz już wie jak to jest i gdzie musi ukierunkować swoje przygotowanie- siłownia to podstawa Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-01-2009 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nelsonk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Zoran Tosic
Oglądałem oba występy Tosica i moim zdaniem to chłopak ma jeszcze długą drogę przed sobą. Widać że jest mocno zestresowany jak wchodzi na boisko, ale jak już się zaaklimatyzuje to może będą z niego ludzie.
28-01-2009 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Zoran Tosic
W pierwszym meczu zagrał fajnie, tylko krótko - ale miał pare podań dobrych. Dzisiaj biegał jak oszalały i w ogóle chyba nie rozumiał co się dzieje - hehe. Nauczy się, spokojnie, w MU trudno sie niektórym na początku wgryść. Myślę, że akurat do końca sezonu chłopak sie będzie szlifował wchodząc w mniej waznych spotkaniach(a kto wie moze i w tych ważnych, bo niewazne to trudno będzie znaleść w drugiej części sezonu) i od przyszłego sezonu będzie mógł rywalizować o miejsce w pierwszym skadzie z Parkiem czy Nanim.

Ale umarłam z tego jaki on jest malutki i drobniutki - wygląda jakby miał 16 lat Big Grin Wygląda w ogóle jak polski licealista, a nie Serb(boże, ja przez Vidica mam stereotyp Serbów - zabójców). Myślę, że nawet Scholes jest od niego wyższy. Ale za to widać, że lubi chłopak biegać - czyli wszystko ok 8-)

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-01-2009 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #39
Re: Zoran Tosic
No, takie objawienie jak Rafael to i tak sporo. Więc pozostaje mieć nadzieję że jakoś to z Serbem będzie a ten drugi na L będzie lepszy. Musi się zgrać z zespołem no i ograć. Jak dostał piłkę w polu karnym to wyglądał jakby spanikował ("ja? Piłkę?!"). Ale może będą z niego ludzie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-01-2009 01:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
evipan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Zoran Tosic
Chłopak w Partizanie był wielką gwiazdą, na OT musi się przyzwyczaić, że gra dla drużyny, nie dla siebie, i trzeba przywyknąć do publiczności, bo w Serbii to on grał przed góra 40 tys. ludzi. Coś czuje, że będą z niego ludzie. Wink
28-01-2009 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #41
Re: Zoran Tosic
evipan napisał(a):i trzeba przywyknąć do publiczności, bo w Serbii to on grał przed góra 40 tys. ludzi
40 tys ludzi na Partizanie robi większy kocioł niż 75 na OT. Nie sądzę, żeby piłkarz z Bałkanów mógł być nie przyzwyczajony do atmosfery na stadionach. Serbscy kibice uchodzą za jednych z najbardziej fanatycznych w Europie.


Fan United od 1992 roku
28-01-2009 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Zoran Tosic
Ja powiem tylko tyle - pamiętacie pierwszy sezon chociażby Evry? A pierwsze dwa Ronaldo?(pamiętam jak marudziłam, że zmarnowaliśmy kase i trzeba go sprzedać). Pamiętacie jak denerwował każdego kibica Fletch i to nie przez jeden sezon? A O'shea denerwuje do tej pory wszystkich, pomimo że taki piłkarz co może zagrac na każdej pozycji jak są kontuzje to skarb. Dwa przedostatnie mecze Welbecka - dwa mecze, w których nie pokazał nic, a tu nagle w trzecim na skrzydle chłopak sie pokazał z dobrej strony.
Skoro Fergiego kupił i mówi, że to utalentowany piłkarz, jakiego Manchester United potrzebuje, to widac tak jestSmile Wiadomo, że czasem transfery nie wypalają, ale jednak naprawdę rzadko. Także trzeba młodego obserwować.

PS Rafael Rafaelem, a Evans? Kurcze ten był nam tak potrzebny i stanął na wysokości zadania Smile . Fabio w debiucie też swietnie.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-01-2009 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #43
Re: Zoran Tosic
No o tym chłopaku praktycznie nic jeszcze nie wiemy, poza tym że przydałaby mu się siłownia Smile Póki co grał zbyt krótko, aby zaprezentować coś więcej. Jak na razie widać, że jest bardzo stremowany każdym wejściem na boisko i zamiast próbować jakiegoś ciekawszego zagrania woli zagrać do tyłu, do bardziej doświadczonego kolegi. No, ale cóż nie można mu się dziwić, musi jeszcze parę razy wejść z ławki, nim poczuje się pewniejszy i zacznie próbować jakiś trudniejszych zagrań.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-01-2009 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
badyl_mufc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Zoran Tosic
Moim zdaniem kluczowe dla Niego będą teraz występy w przygotowaniach przedsezonowych, jeżeli po oczekiwanych wizytach na siłowni będzie się dobrze pokazywał na boisku (bez strachu) to myślę że w minimum 5 meczach go obejrzymy i to dłużej niż 20 minut Smile
22-05-2009 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #45
Re: Zoran Tosic
Przenoszę dyskusję stąd do odpowiedniego tematu, czyli tu Wink

fidain napisał(a):W każdym razie i tak jest ciasno bo jest jeszcze Tosić, który też swoje szanse by chciał pewnie zacząć dostawać.
Chcieć to on może. Jednak chłopak nie prezentuje nic co daje jakieś nadzieje na lepsze jutro. Jego występy na turnieju U-21 pokazały, że na grę w United to nie bardzo ma co liczyć, jak już to tylko rezerwy i czasem tam jakiś meczyk w CC.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-07-2009 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości