Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zoran Tosic
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #46
Re: Zoran Tosic
Spokojnie, to że nic nie pokazał ma U-21 ( przynajmniej tak wnioskuje po twojej opinii, bo sam mistrzostw nie oglądałem ) nie oznacza, że miałby to samo prezentować w United. Chłopak tak naprawdę nie dostał prawdziwej szansy na pokazanie swoich umiejętności. Owszem, jego warunki fizyczne odbiegają od standardów Premier League, wydawał się zbyt strachliwy w tych spotkaniach w których wystąpił i na dodatek nie spisał się w nich najlepiej, ale nie ma co go tak szybko skreślać.

Foster26 napisał(a):
fidain napisał(a):W każdym razie i tak jest ciasno bo jest jeszcze Tosić, który też swoje szanse by chciał pewnie zacząć dostawać.
Chcieć to on może.
I szansę dostać powinien, bo głupio byłoby stawiać krzyżyk na piłkarzu, który rozegrał tylko 3 mecze, na dodatek we wszystkich wchodząc z ławki rezerwowych.
09-07-2009 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #47
Re: Zoran Tosic
Tosić szanse dostał w rezerwach i był tam gorszy niż sprzedany dopiero co do Championship Martin. Nie przekreślam szans Tosica na zrobienie kariery w PL, ale zbytnio na niego - szczególnie w przyszłym sezonie - nie liczę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-07-2009 04:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #48
Re: Zoran Tosic
"...a prawa noga służy mu tylko do podpierania się."

No kurde, pasuje do Tosicia jak ulał. Ja nie wiem czy on dzisiaj dotknął piłki prawą nogą. Nawet był taki moment, że ktoś mu podał tak, że piłka idealnie ustawiona do przyjęcia prawą nogą, to on jakoś śmiesznie zawrócił, żeby przyjąć do lewej. Przecież go będą rywale czytać jak otwartą książkę, no i będzie musiał być przywiązany do tej lewej strony, bo jak zejdzie do środka, nie mówiąc już o prawej flance, to może być tak -> :roll:

Ciekawe czy serio nie umie kopnąć prosto piłki prawą nogą, ma ją kontuzjowaną, boi się, uwiera go prawy but czy co?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-07-2009 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Zoran Tosic
Też mnie to dziwi, ja sam jestem lewonożnym obrońcą i raczej nie trenuję prawej, ale jak na meczu sytuacja wymaga dośrodkowania, wykopu lub podania prawą nogą to nie robię czegoś a'la Tosic, ino kopię z prawej. W 80% jest to skuteczne. Dlaczego więc piłkarz tej klasy używa tylko lewej nogi przy kontaktach z piłką? Może go zapytam, jak będę pisał do niego list

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
26-07-2009 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #50
Re: Zoran Tosic
matys napisał(a):"...a prawa noga służy mu tylko do podpierania się."

Właściwie to samo można powiedzieć o Giggsie. I co, czytają go obrońcy jak otwartą księgę?

Nie przesadzałbym. Dużo jest i było świetnych piłkarzy, którzy operują tylko jedną nogą.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-07-2009 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #51
Re: Zoran Tosic
Fidain, proszę Cię. Tosicia do Giggsa porównujesz?

Zresztą Giggsy nie jest tylko lewonożny.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-07-2009 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Zoran Tosic
Beckham za to lewą nogą kokardki wiąże... No bez jaj, są piłkarze wyłącznie jednonożni, a Giggs nawet w poprzednim sezonie w meczu bodaj z WHU pokazał, że prawą nogą to może kopnąć z max 15 metrów

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-07-2009 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #53
Re: Zoran Tosic
Jakie wiązanie kokardek? Ja pisze o prostym przyjęciu piłki, która turla się po ziemi idealnie na prawą nogę, a on robi jakieś kółeczko, żeby opanować piłkę lewą.

Taki Ronaldo czy Giggs to i z jedną nogą pewnie daliby rade, bo nadrabialiby czym innym, on mi na takiego prze chuja nie wygląda.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-07-2009 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Zoran Tosic
A, no to sorry, myślałem, że po prostu oczekujesz od człowieka, żeby potrafil grać obiema nogami, jak Ronaldo. Mój fake.

Swoją drogą to chyba ja jako nieliczny (albo i jedyny) na tym forum mówiłem od razu, że z Tosicia to ludzi nie będzie i zapowiada się na wielkie gówno z małej dupy.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-07-2009 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #55
Re: Zoran Tosic
michal85 napisał(a):Becks od najmłodszych lat uważany był za wielki talent. Gdzieś nawet widziałem z nim filmiki na YT, gdzie miał może 12 lat i był o nim jakiś reportaż w tv. To nie był człowiek znikąd.
A może Tošić to też nie jest człowiek z dupy wyjęty? Może także od dziecka sądzono, że będą z niego ludzie? Wprawdzie poziom dwóch krajów pod względem piłkarskim różni się i to bardzo, ale może coś było na rzeczy. Nigdy nic nie wiadomo.

W każdym razie na swoją szansę zasługuje. Jeśli jej nie wykorzysta, to ok, niech dostaną okazję do zaprezentowania się młodzi z rezerw. Ale naturalną koleją rzeczy wydaje się, że to właśnie Zoran powinien pierwszy pokazać nam wszystkim swoje umiejętności, a nie gracze z drugiego zespołu. W końcu po to się kupuje piłkarzy.
07-08-2009 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #56
Re: Zoran Tosic
Richard napisał(a):Ale naturalną koleją rzeczy wydaje się, że to właśnie Zoran powinien pierwszy pokazać nam wszystkim swoje umiejętności, a nie gracze z drugiego zespołu. W końcu po to się kupuje piłkarzy.

No i właśnie chyba o tą mentalność Michałowi chodzi i ja się z nim zgadzam. Kupiony piłkarz zawsze dostanie więcej szans od wychowanka chociażby ten miał porównywalny lub większy talent. No bo "w końcu po to się kupuje piłkarzy". Ludziom nie może się wydawać, że kasa jest wywalona w błoto. Oczywiście są od tej zasady wyjątki (Manucho) ale one tylko potwierdzają regułę.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-08-2009 07:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #57
Re: Zoran Tosic
I my nic na to nie poradzimy, czy nam się podoba, czy nie. Mi w każdym razie, jako człowiekowi raczej słabo zorientowanemu w świecie rezerw, za bardzo to nie przeszkadza, chociażby dlatego, że za bardzo nie wiem jak gra, np. ten wspomniany przez Michała Brady, także nie mogę go obiektywnie ocenić.
08-08-2009 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #58
Re: Zoran Tosic
http://www.youtube.com/watch?v=FUfg_04Qv_c

bramki ze spotkania Serbia-RPA, w którym Zoran zdobył 2 bramki. Jedną z nich strzelił prawą nogą, której przecież w meczach przedsezonowych używał tylko do biegania Wink
13-08-2009 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #59
Re: Zoran Tosic
Manchester Evening News napisał(a):Serbski pomocnik Manchesteru United, Zoran Tosić znalazł się na celowniku Olympiakosu. Grecy bardzo potrzebują skrzydłowego i mają nadzieję, że sir Alex Ferguson zgodzi się wypożyczyć zawodnika do końca sezonu.
Mimo, że nie mamy problemu bogactwa na skrzydłach, Zoran i tak jedynie może liczyć na grę w rezerwach. Swoją drogą na więcej też nie zasługuje. Myślę, iż wypożyczenie go do Grecji byłoby dobrym ruchem.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2009 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #60
Re: Zoran Tosic
Przewiduje przyszłość : Zoran Toscic zostaje w słonecznej Grecji . Kwota transferu jest owiana tajemnicą lecz mówi się o 3 mln funtów...

Za dobry klub dla takiego zawodnika. United , bo może w Pireusie odnajdzie się.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-08-2009 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości