Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zoran Tosic
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #61
Re: Zoran Tosic
Brukowce podają, że wystawiliśmy Tosicia na listę transferową i jeżeli sie trafi jakaś przystępna oferta, to go pożegnamy już zimą.

To będzie jedna z największych tajemnic ludzkości, jak można na kogoś wydać 7 mln Ł i nie dać mu szansy na pokazanie swoich umiejętności.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-12-2009 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #62
Re: Zoran Tosic
Byłaby to jedna z większych głupot w ostatnim czasie...



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2009 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #63
Re: Zoran Tosic
Bardzo dobrze. Sama wydana kwota na transfer nie powinna równać się z pewnością, że zawodnik dostanie szanse. Jest gorszy od zawodnika za którego nie wydaliśmy grosza (Welbeck), czy od Obertana i to oni otrzymują szanse.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-12-2009 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #64
Re: Zoran Tosic
michal85 napisał(a):Bardzo dobrze. Sama wydana kwota na transfer nie powinna równać się z pewnością, że zawodnik dostanie szanse. Jest gorszy od zawodnika za którego nie wydaliśmy grosza (Welbeck), czy od Obertana i to oni otrzymują szanse.
Ale czy to, że nic nie wydaliśmy na Danny'ego oznacza, że Serb nie powinien otrzymać szansy ? Nie. Dobra, lepiej na przyszłość rokuje młody Anglik, lecz co się dziwić, w końcu nawet teraz, kiedy coś zaczął grywać w rezerwach i tak nie dostaje szansy gry w pierwszej drużynie.

Jak już go kupiliśmy, to dajmy mu się pokazać.
26-12-2009 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #65
Re: Zoran Tosic
Wygląda to tak, jakby z góry zostało założone, że on na OT sobie nie pogra. Jak takie Milnery, Djemby 2x, Taibi dostawali szansę, to czemu on ma nie dostać? Bo jest słaby? Tamci też byli słabi, a grali. Foster też dawał raz po raz dupy i grał. Nawet taki Lee Martin grał w zeszłym sezonie z Hull, choć było pewne, że odejdzie, zamiast dać trochę minut Serbowi.

To musiała być transakcja wiązana z transferem Ljajicia.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-12-2009 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #66
Re: Zoran Tosic
Cytat:Ale czy to, że nic nie wydaliśmy na Danny'ego oznacza, że Serb nie powinien otrzymać szansy ?
Nie wiem skąd taki wniosek, bo opd początku podkreśliłem, że cieszy mnie to, że grają po prostu lepsi, a nie ci, za których zapłaciliśmy więcej.

To oczywiste, że szanse dostają lepsi, przynajmniej jak dla mnie. Oprócz tego, że w pierwszym składzie są na pozycje o która ubiega się Tosić - Giggs, Park, czy Nani, to z rezerw lepiej rokują wspomniani wcześniej Welbeck, czy Obertan. Nie ma na tyle meczów, żeby dać okazję do grania wszystkim.

@Matys

Proszę Cię. Przecież kiedy grali zawodnicy pokroju DD, czi Millner to byliśmy drużyną o przynajmniej klasę gorszą.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-12-2009 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #67
Re: Zoran Tosic
Welbeck ostatnio coraz częściej (w końcu!) grywa jako napastnik, także nie jest rywalem Tosica, jeśli chodzi o miejsce w składzie. Nani kontuzjowany, poza tym zazwyczaj siedzi na ławce, czy to na trybunach. Park za często też nie gra, Giggs w każdym meczu grać już rady nie daje, a Obertan dopiero wchodzi do zespołu.
Już za kilkanaście dni mecz z Leeds w FA CUP i z City w CC, jeśli w którymś z nich Zoran nie otrzyma szansy, będzie to znak, że rzeczywiście włodarze z Old Trafford chcą się go pozbyć.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2009 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #68
Re: Zoran Tosic
michal85 napisał(a):Nie wiem skąd taki wniosek, bo opd początku podkreśliłem, że cieszy mnie to, że grają po prostu lepsi, a nie ci, za których zapłaciliśmy więcej.

To oczywiste, że szanse dostają lepsi, przynajmniej jak dla mnie. Oprócz tego, że w pierwszym składzie są na pozycje o która ubiega się Tosić - Giggs, Park, czy Nani, to z rezerw lepiej rokują wspomniani wcześniej Welbeck, czy Obertan.
Zapłaciliśmy za niego, a więc chyba warto mu dać szansę. W takim razie po jakiego huja żeśmy go sprowadzali ? Mnie to się w głowie nie mieści.

Cieszy Cię to, że grają lepsi. Oczywista sprawa, tyle tylko, że na jakiej podstawie mamy obiektywnie porównywać obu graczy ? Bo na tę chwilę młodszy Anglik wyprzedza starszego Serba ? Owszem, ciekawiej bez wątpienia prezentuje się Welbeck, ale ile on już nagrał się w pierwszym zespole, a ile Tosić ?

Danny może także grać w napadzie, tam chyba zazwyczaj występował w rezerwach, a miejsce Giggsa wydaje się być środku pola, na dodatek Ryan powoli będzie schodził ze sceny. Miejsce w przyszłości by się dla niego znalazło.

michal85 napisał(a):Nie ma na tyle meczów, żeby dać okazję do grania wszystkim
Czy ja wiem. Carling Cup, FA Cup przed nami i to jest idealna okazja, aby Zoran pokazał co potrafi. Dałbym mu pograć nawet w dwóch tych spotkaniach. A potem się zobaczy.
26-12-2009 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #69
Re: Zoran Tosic
Cytat:Cieszy Cię to, że grają lepsi. Oczywista sprawa, tyle tylko, że na jakiej podstawie mamy obiektywnie porównywać obu graczy ? Bo na tę chwilę młodszy Anglik wyprzedza starszego Serba ? Owszem, ciekawiej bez wątpienia prezentuje się Welbeck, ale ile on już nagrał się w pierwszym zespole, a ile Tosić ?
Ja mogę oceniać tylko na podstawie tego co widziałem w rezerwach. Obertan potrzebował zaledwie jednego(!) meczu, żeby pokazać, że jest za dobry na ten poziom. Tosić dalej próbuje i to z marnym skutkiem.

Nie zapominajmy, że w pucharach również dajemy szansę tym, którzy niezbyt dużo grają w pierwszym zespole np. Owen, czy Park. Ten pierwszy pośrednio wpływa na sytuację Tosica, bo - przy zdrowym Machedzie - jego obecność w składzie równa się z tym, że pozycje skrzydłowego zajmie Welbeck.

Na dobrą sprawę większość nie pokładała w Tosicu dużych nadziei. Co niektórzy zakładali nawet, że przyszedł on jakby w pakiecie z Llajicem, bo dotychczas Zoran nie był jakimś wybijającym się zawodnikiem. Od czasu kiedy przyszedł do nas, poczynił postępy, ale nie takie, żeby dawać mu szanse kosztem innych, lepiej rokujących.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-12-2009 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #70
Re: Zoran Tosic
Nie rozumiem waszej reakcji. Czy jeśli byłby naprawdę dobry uważacie, że Ferguson nie dałby mu szans częstszej gry? Czy ten sam Ferguson nie widzi swoich piłkarzy na treningach? Czy fakt, że kogoś kupił musi oznaczać, że ten piłkarz będzie musiał u nas grać? Dla mnie to zwykła pomyłka sir Alexa. W paru spotkaniach dał mu szansę, na treningach go widział. Uznał, że jest za słaby i tyle.

matys napisał(a):Jak takie Milnery, Djemby 2x, Taibi dostawali szansę, to czemu on ma nie dostać? Bo jest słaby?
Już Michał Ci odpowiedział :?
Kwas napisał(a):na dodatek Ryan powoli będzie schodził ze sceny. Miejsce w przyszłości by się dla niego znalazło.
Nie rozumiem tego argumentu. Jestem pewny, że Kamil Kosowski kosztowałby mniej i wniósłby do zespołu więcej od Serba. Tylko czy Polak prezentuje poziom, który pomoże drużynie stać się najlepszą na świecie? Tu przecież nie chodzi o to, żeby zapychać wolne miejsca w kadrze kim popadnie.


Fan United od 1992 roku
26-12-2009 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #71
Re: Zoran Tosic
sebos_krk napisał(a):Nie rozumiem waszej reakcji. Czy jeśli byłby naprawdę dobry uważacie, że Ferguson nie dałby mu szans częstszej gry? Czy ten sam Ferguson nie widzi swoich piłkarzy na treningach?
Wątpię, aby Fergie na podstawie, treningu, tylko treningu, skreślał piłkarza. Nie ma szans przecież wtedy całkowicie określić umiejętności gracza. Widząc jak porusza się na murawie podczas meczu, można więcej zobaczyć, co jest oczywistą sprawą.

sebos_krk napisał(a):Czy fakt, że kogoś kupił musi oznaczać, że ten piłkarz będzie musiał u nas grać?
Nie, ale powinien dostać więcej okazji do powąchania murawy. W końcu na tym polega kupno piłkarza. Wybulam za niego kasę, wystawiam go na boisko i obiektywnie oceniam jego postawę. A nie, po oglądaniu go na treningach stwierdzam: On jest zbyt słaby.

sebos_krk napisał(a):Nie rozumiem tego argumentu(...)Tu przecież nie chodzi o to, żeby zapychać wolne miejsca w kadrze kim popadnie.
Oczywiście że nie, ale to była moja odpowiedz na to, że Serb ma nie grać, bo są Park, Nani i spółka, a przecież okazja do gry powinna mimo konkurencji dla niego nadejść i o to mi właśnie chodziło, mimo, że trochę zabrzmiało to tak, jakbym chciał go na siłę upchnąć do pierwszego składu, lecz moje przesłanie było inne.
26-12-2009 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #72
Re: Zoran Tosic
No tak, bo na lewej stronie pomocy mamy wybór kosmiczny. Czasy Djembów się przypominają właśnie jak się patrzy na tą pozycję.

Mi się to po prostu w głowie nie mieści, jak można kupić gracza za taką kwotę, który nie jest nawet w stanie konkurować z naszymi rezerwowymi. I to nie kupowaliśmy 16 latka, ale już w miarę dojrzałego gracza, którego potencjał można dokładniej ocenić, niż u takiego dzieciaka.

W całkiem nie najgorszej reprezentacji Serbii radził sobie w paru ostatnich meczach dosyć przyzwoicie. Czy to nie ma żadnego znaczenia, że w meczach o jakąś tam stawkę potrafi pokazać swoje walory?

Tak samo niezgłoszenie go do LM nie wiem co miało na celu. Dobitne pokazanie mu, że się nie nadaje? Z tego co sobie przypominam to SAF miał/ma inne podejście do młodych.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-12-2009 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #73
Re: Zoran Tosic
Cytat:No tak, bo na lewej stronie pomocy mamy wybór kosmiczny. Czasy Djembów się przypominają właśnie jak się patrzy na tą pozycję.
\

Giggs, Wellbeck, Nani, Park, Obertan i nawet Rooney. Od każdego z tych zawodników Tosić jest gorszy, od jednego mniej od innego bardziej.

Nie rozumiem skąd takie zdziwienie. Tosić dostawał szansę wbrew temu co mówicie, bo w sparingach przedsezonowych miał okazję się wykazać. Nie wypadł na tyle przekonywująco, aby dać mu więcej pograć. Na dodatek w rezerwach nie porywa swoją grą choć i tak wygląda to lepiej niż sezon temu.

Najprawdopodobniej popełniliśmy duży błąd kupując go i im wcześniej zdamy sobie z tego sprawę tym lepiej.

ps chyba się powtarzam, więc pora kończyć ten temat ;p

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-12-2009 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #74
Re: Zoran Tosic
No, jest ilość, nie ma jakości. Jeżeli 36-latek jest naszym najlepszym skrzydłowym, to średnio to świadczy o obsadzie tej pozycji.

Niby kryzys, a nas stać na wzmocnienie drużyny rezerw piłkarzem za 7 mln Ł 8-)

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-12-2009 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #75
Re: Zoran Tosic
matys napisał(a):Jeżeli 36-latek jest naszym najlepszym skrzydłowym, to średnio to świadczy o obsadzie tej pozycji.
Jeśli chcesz uzyskać piłkarzy klasy Giggsa to do wymiany jest cała pomoc, może prócz Hargreavesa. Przydałby się nam taki chociażby Ribery, jeszcze jeden motor napędowy w środkowej formacji jest moim zdaniem niezbędny. Ta gra nie wygląda za dobrze.


Fan United od 1992 roku
27-12-2009 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości