Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zoran Tosic
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #76
Re: Zoran Tosic
Ale o co chodzi? Sam uważam, że w lecie w końcu trzeba rozbić świnkę i iść na zakupy, bo z tego rzeźbienia w gównie nic nie będzie.

Pisaliście, że Djemby grali temu, bo była taka, a nie inna kadra, to ja mówię, że nasza lewa pomoc przypomina mi tamte czasy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-12-2009 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #77
Re: Zoran Tosic
W pełni zgadzam się z matysem, lecz co do "rozbicia świnki" to jakoś nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić. Na Old Trafford już od dawien dawna nie przeprowadzono jakiegoś spektakularnego transferu (od razu mówię, że za taki nie uznaję przenosin Berbatowa, mimo że kosztowały nas dużo), a taki byłby nam potrzebny w tym momencie. Ribery, Silva, to takie dwa nazwiska, które w pierwszej kolejności nasuwają mi się na myśl. Niestety, obecnie wyniki są dużo lepsze, niż nasza gra. Brakuje nam takiej... nie wiem jak to nazwać, powiedzmy jakości.

Jednak tak jak wspominałem wcześniej wielkich nadziei sobie nie robię i obawiam się, że dopóki na odpowiedni poziom nie wejdzie Obertan, to skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia mieć nie będziemy. Co najwyżej w letnim okienku zobaczymy jakiegoś Di Marię, Tosicia czy jeszcze innego "utalentowanego" piłkarza.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-12-2009 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #78
Re: Zoran Tosic
Trudno nie nazwać transferu Berbatov spektakularnym. Wydaliśmy masę kasy na Andersona, Naniego czy Hargo. Pozyskaliśmy również Teveza, a wtedy chyba każdy mówił o hicie.

Na dobrą sprawę nie potrzebujemy wiele wzmocnień. Wydaje mi się, że co niektórzy przesadzają, bo wydaje się, że nie prezentujemy się gorzej w ofensywie niż rok temu. Jest wciąż całkiem sporo do poprawy, ale trudno to czynić jak ma się taka plagę kontuzji. Biorac pod uwagę wszystko to, co nas spotkało w tym sezonie, jestem zadowolony z naszej postawy i liczę na więcej 8-) A po sezonie można się zastanowić kogo trzeba pożegnać.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-12-2009 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #79
Re: Zoran Tosic
Ale mówiąc spektakularny raczej mi chodziło o to, że wspomniani przez Ciebie zawodnicy nie przychodzili do nas, jako gracze światowego formatu, a takimi zawodnikami bez wątpienia są Silva i Ribery.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-12-2009 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #80
Re: Zoran Tosic
Serb został wypożyczony do niemieckiego Fc Koeln, więc rozmowy o nim przenosimy do tematu Diabły na wypożyczeniach.


Fan United od 1992 roku
26-01-2010 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Zoran Tosic
Zoran nie jest już naszym zawodnikiem. Zamykam i jednocześnie zapraszam tutaj.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
15-06-2010 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości