Ankieta: Kto jest faworytem do zdobycia Pucharu UEFA?
Ankieta jest zamknięta.
AC Milan 33.33% 6 33.33%
Sevilla 5.56% 1 5.56%
Valencia 38.89% 7 38.89%
Tottenham 5.56% 1 5.56%
Aston Villa 0% 0 0%
Schalke 5.56% 1 5.56%
Inna (proszę o podanie w temacie) 11.11% 2 11.11%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar UEFA
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Puchar UEFA
Zashi napisał(a):z patriotycznego obowiazku kibicowania polskiej druzynie na arenie miedzynarodowej
A to istnieje takie coś? :shock: Gdzie to zapisali? W konstytucji czy może jakimś statucie?
17-12-2008 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Puchar UEFA
Zashi napisał(a):To, ze jestes fanem Legii nie zwalnia z patriotycznego obowiazku kibicowania polskiej druzynie na arenie miedzynarodowej

Przestań. Obowiązkiem patrioty jest kibicowanie reprezentacji Polski, a nie zespołowi wroga

Pele good, Maradona better, George Best
17-12-2008 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #33
Re: Puchar UEFA
True, true. Kiedy Legia brała w dupę z Rosjanami to jakoś nie widziałem "kibicowskiego patriotyzmu" tylko radość że (L) odpadła.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-12-2008 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Puchar UEFA
Radość była, bo znów zagrali słabo więc to tylko mogło cieszyć. Oczywiście gdyby wygrali to byłoby dobrze, bo punkty do rankingu, ale z taką grą, tzn z brakiem pomysłu na grę to niet.
17-12-2008 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #35
Re: Puchar UEFA
Miko napisał(a):Radość była, bo znów zagrali słabo więc to tylko mogło cieszyć.

Hmmm zagrali słabo więc odpadli i nie zdobyli tych jakże cennych punktów dla Polski więc czemu niby ja mam emocjonować się lechem , a może nawet go oglądać ? ;>

Szczerze to jak awansują będzie dobrze , a jak odpadną też Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-12-2008 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #36
Re: Puchar UEFA
LECH POZNAŃ!

Udało się! Udało się osiągnąć to o czym marzyli piłkarze i kibice Kolejorza, to o czym pewnie marzyła cała Polska.
Lech zasłużył na ten awans. W każdym meczu był lepszy od swojego przeciwnika ( no prócz CSKA oczywiście) tylko zawsze brakowało troszkę szczęścia. W meczu z Feyenoordem wreszcie udało się wygrać.
Teraz tylko czekać na piątkowe losowanie i prosić los oto by Kolejorz od razu nie musiał grać z zespołem z najwyższej półki Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
18-12-2008 07:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Puchar UEFA
Foster26 napisał(a):prosić los oto by Kolejorz od razu nie musiał grać z zespołem z najwyższej półki

Teraz jakiś słabszy zespół, a w 1/8 Milan i ogranie klasowego rywala Big Grin
18-12-2008 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Puchar UEFA
Zagrali naprawdę niezły mecz choć razili kibiców nieskutecznością, mieli naprawdę cholernie rozregulowane celowniki ale mniejsza z tym. Rozliczamy ich z tego że udało im się wygrać chociaż 1-0 i zapisać się w kartach historii polskiej piłki, to się liczy najbardziej. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z ich gry w tym pucharze, choć wcześniej, w meczu z Nancy mogli wygrać a niestety padł remis 2 do 2.

Co do fazy pucharowej to osobiście wątpię w to aby nasz Kolejorz zdołał pokonać jakikolwiek klub i zdołał awansować do 1/8 finału, wybaczcie ale takie są realia polskiej piłki. Teraz moga trafic na Milan, Wolfsburg, Hamburg, Aston... to są kluby nie do pokonania po prostu, no chyba że bd miali cholernego farta i trafią Metalist Charków lub Sporting Bragę ale to też będą bardzo trudni przeciwnicy. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z ich gry i myślę że awans do 1/16 jest już wielkim sukcesem.
18-12-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #39
Re: Puchar UEFA
Przypominam, że o występach Lecha dyskutujemy w temacie: "Polskie drużyny w europejskich pucharach". W tym temacie piszmy ogólnie na temat Pucharu UEFA.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-12-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości