Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Interem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 8.00% 2 8.00%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 8.00% 2 8.00%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 4.00% 1 4.00%
Cristiano Ronaldo 80.00% 20 80.00%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Inter 0-0 Manchester United (24.02.2009)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
1:1 byłoby dobrym wynikiem. Ja liczyłam na 1:0 dla nas jakby obrona grała normalna, ale z taką to nie sądze by było aż tak dobrze. No chyba, że Saar naprawde zaczarował bramkę Wink
Najważniejsze oczywiście strzelić tam, nawet jakbyśmy mieli przegrać 2:1 czy 3:2(choć w taku wynik nie wierzę, nie sądze by był to mecz wielu bramek). NAjgorzej jak może być np 2:0 dla tamtych, co wszyscy wiedzą.

Urazy Evansa i O'shea oczywiście miały miejsce, ale jestem prawie pewna, że choć jeden będzie zdrowy(John myślę), a nie zdziwi mnie jak zagrają obaj normalnie.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-02-2009 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #122
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
branka napisał(a):1:1 byłoby dobrym wynikiem. Ja liczyłam na 1:0 dla nas jakby obrona grała normalna, ale z taką to nie sądze by było aż tak dobrze. No chyba, że Saar naprawde zaczarował bramkę Wink
Ja również obstawiałbym jutro remis- zwłaszcza przy naszych aktualnych problemach z obroną. Cały czas mam jednak nadzieję, iż któryś z dwójki Evans, O'Shea będzie w stanie zagrać w tym meczu, bo ciężko jest sobie wyobrazić Evrę na środku obrony :? Nie byłbym zaskoczony gdyby okazało się że te wiadomości to takie właśnie zagrywki przedmeczowe.
Fakt związany z naszą obrona dodatkowo przekonuje że będzie tam cholernie ciężko-trzeba będzie przede wszystkim sporo się natrudzić by zatrzymać Ibrahimovicia w tym spotkaniu (Rio będzie miał ogromne wyzwanie). Liczę ponadto na dobrą postawę naszych środkowych pomocników: myślę że Carrick wraz z Giggsem tam zawitają, a także tych z przodu: Roo, Berbatova czy Ronaldo, ten ostatni będzie miał okazję pokazać swój kunszt w bezpośrednim pojedynku z Ibrą.
Ciekaw jestem czy taktyka SAFa będzie taka sama jak w poprzedniej edycji, gdzie na wyjazdach skupialiśmy się jedynie na tym by bramki nie stracić i ewentualnie odpowiadać kontratakami, czy też zobaczymy trochę bardziej otwarty, grający bardziej ofensywnie zespół Diabłów.
Trudny mecz przed Diabłami, ale liczę na pozytywny rezultat- remis to absolutne minimum

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-02-2009 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #123
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Z prowizorką w obronie nie liczyłbym na otwarty, ofensywny futbol.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-02-2009 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #124
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Optymiści...

Jeśli faktycznie potwierdzą się problemy z defensywą i Fergie nie będzie mógł wystawić dwóch w pełni sprawnych defensorów (kładę nacisk na "w pełni sprawnych", bo Vidića Fergusona również niemal wyciągnął ze szpitala na mecz z Milanem i Serb zagrał fatalnie), to stawiam na naszą porażkę dwoma, trzema bramkami.

Co do taktyki - nie wiem czy jest sens się bronić mając takie problemy z zestawieniem bloku defensywnego. Moim zdaniem należy dać tej linii jak najmniej okazji do popełnienia błędu, inaczej rzecz ujmując - narzucić swoje tempo gry i starać się trzymać rywala z dala od naszej "16" Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-02-2009 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #125
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Nie wydaje mi się by i O'Shea i Evans byli w stanie jutro zagrać (choć bardzo bym tego chciał). Wydaje mi się, że zagra jeden z nich...

VDS
Fletcher - Rio - Evans/O'Shea - Evra
Park - Giggs - Scholes - Carrick - Rooney
Ronaldo


Moim zdaniem tak powinniśmy jutro zagrać, IMO jest to chyba najlepsze ustawienie. Jako że nasza obrona wygląda jak wygląda, powinniśmy zagrać 3 zawodnikami w środku. Michael i Ryan potrafią dobrze grać w defensywie, także ubezpieczaliby obronę. Paul zaś mógłby zostać troszkę bardzo z przodu.
Na skrzydłach Park i Rooney, tzw. pracusie... Z przodu ja widziałbym miejsca dla Berbatova, ale nie wierzę, że SAF posadzi ławkę Ronaldo, stąd też jego dałem na szpice.

E:
Przecież na lewej obronie będzie Evra, jemu nie trzeba zbytnio pomagać w obronie, więc można zagrać tak:
Park - Giggs - Scholes - Carrick - Ronaldo
Rooney



Mój Blog: Pod presją czasu
23-02-2009 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #126
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Mówienie, że Inter wygra 2-3 golami, jest z kolei pesymistyczne. To nie jest lepsza od nas druzyna. Nawet ze słabszą obroną, jesteśmy równym przeciwnikiem. Oni będa miec atut boiska i trenera, który umie z nami zagrać, ale bez przesady, Inter nie gra nie wiem czego, czemu mielibyśmy przegrać np 3:0. Po pierwsze uważam, ze strzelimy tam gola, a po drugie nie sądze, by oni nam wbili więcej jak dwa, musielibyśmy grac jakąś totalna katastrofę, by tak się stało. Mamy naprawde świetnych piłkarzy, swietnego trenera i jesteśmy w gazie. Poza tym chłopaki się zmobilizuja maksymalnie.
Rozumiem, że trzeba szanowac przeciwnika i mozna się obawiać, jak też się obawia, ale nie mówmy o Manchesterze, najlepszej drużynie na świecie, grającej w najlepszej lidze na swiecie, jak o teamie ze srodka tabeli PL. Jesteśmy w stanie tam nawet wygrać, czemu mielibyśmy przegrac 3:0?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-02-2009 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #127
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
A nie lepiej postawić na atak, strzelić 3 bramki ? a jedną stracić. Julio Cesar aż taki super nie jest żeby mu bramki nie wpakować. Szału w ich obronie w zasadzie też nie ma, i myśle że musimy strzelić conajmniej jednego gola. Warto byłoby chyba postawić na Teveza, który lepiej poradzi sobie z bardziej fizycznym futbolem niż Berbatov.
23-02-2009 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #128
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Cytat:Jesteśmy w stanie tam nawet wygrać, czemu mielibyśmy przegrac 3:0?
Jak wnioskuje nie do mnie pijesz, bo ja nie mówiłem wcale o wyniku 0:3, a o przegranej różnicą dwóch, trzech bramek. Nie zdziwi mnie to wcale, tak samo jak nie zdziwiła mnie nasza porażka przy podobnych okolicznościach z Milanem na San Siro.

Nie dysponując dwoma wartościowymi środkowymi obrońcami nie jesteśmy równorzędnym partnerem dla Interu. To dla mnie oczywiste. Należy wobec tego liczyć albo na dzień konia VdS, albo na wybitnie słabą postawę gospodarzy jutrzejszego meczu.

Evans dzisiaj nie trenował, więc wydaje się wątpliwe, żeby jutro zagrał. Trenował zaś O'Shea. To przynajmniej cieszy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-02-2009 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
beckham23 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #129
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
http://www.gettyimages.com/Search/Searc ... d=84221147

widzę ze becks odwiedził dawnych kolegów na treningu
23-02-2009 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #130
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Ja się zgodzę z tym co powiedział Michał. Jeśli mamy tu uzyskać dobry wynik to na pewno nie możemy się w głównej mierze bronić. Wręcz przeciwnie, musimy zaatakować, żeby oddalić grę od naszej bramki. W dzisiejszym meczu naprawdę wiele będzie zależało od linii ofensywnych. Bo jak mówi klasyk: "Najlepszą obroną jest atak" Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-02-2009 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #131
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Cytat:Z prowizorką w obronie nie liczyłbym na otwarty, ofensywny futbol.
Ja bym na taki futbol nie liczył nawet w pełnym składzie. Nie oczekujmy tutaj porywającego widowiska. Dopóki nie padnie pierwsza bramka dla którejś z drużyn zapewne obejrzymy kopaninę w środku pola, sporo nerwowości i badania się nawzajem. W końcu to faza pucharowa Champions League.
Fajnie byłoby w tym czasie trafić raz do bramki, remis 1-1 przyjmę z zadowoleniem. Trzeba pamiętać kto jest szkoleniowcem Interu i jak trudno nam się gra z ekipami Portugalczyka.


Fan United od 1992 roku
24-02-2009 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #132
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
I należy pamiętać, że dzięki temu trenerowi United zaczęło grać jeszcze lepiej, bo jego CFC do się mocno przyczyniła... i dzięki temu tak się rozkręcił Diabelski Młyn, że na nim jedzie już tylko L'pool a w poczekalni na bilety czeka CFC. Arsenal ma odczucie wymiotne...

Co do meczu, wymarzony wynik 1-0... jednak zły los chciał, że dziś najbardziej jest osłabiona formacja, która z drużyną z Serie A jest potrzebna. Zastanawiam się, czy Ołszej da dziś radę w środku obrony... siedzący wczoraj Evans nie daje zbyt optymistycznych prognoz.
24-02-2009 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
misiek19 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #133
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
Witam jestem tu nowy, wcześniej tylko pisałem na manusiteSmile Nie znałem tego forum... Interu bym się nie obawiał za bardzo, każdy mówi, że w doskonałej formie itp. Lecz ja oglądając ich mecze nie zauważyłem niczego szczególnego, Sir Alex na pewno coś wymyśli. Nie ma co myśleć nad składem, bo dowiemy się już go koło godziny 20.15. Trzeba tylko nie dać pograć Zlatanowi, ponieważ ten koleś z niczego potrafi zdobyć bramkę jest na to parę przykładów.
24-02-2009 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
olucha_klucha Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #134
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
a czy jest jakas transmisja z tego meczu? jak tak to gdzie i o ktorej?
24-02-2009 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #135
Re: CL: Inter - Manchester United (24.02.2009; 20:45)
olucha_klucha napisał(a):a czy jest jakas transmisja z tego meczu? jak tak to gdzie i o ktorej?
Nsport pokazuje to spotkanie. Pewnie studio będzie wcześniej, o godzinie 20-stej Wink

Jeśli ktoś nie ma tej telewizji bez problemu znajdzie obraz w internecie, wystarczy poczytać ten temat;
Mecz również tradycyjnie będzie można obejrzeć na Redlogu: link


Fan United od 1992 roku
24-02-2009 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości