Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1036
Re: Komentarze
Z tego co pamiętam, to w takiej sytuacji do bierzesz innego zawodnika, który nie został jeszcze wybrany.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-07-2011 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1037
Re: Komentarze
Foster napisał(a):Z tego co pamiętam, to w takiej sytuacji do bierzesz innego zawodnika, który nie został jeszcze wybrany.
Dokładnie tak!

- W przypadku gdy wybrany przez gracza zawodnik opuści swój zespół i przejdzie do ligi z której nie kompletowaliśmy składu piłkarz automatycznie zostaje wykluczony z gry, a gracz musi zastąpić go kimś innym; (wybieramy Teveza, ten tydzień po drafcie trafia do Rumunii, zostaje on skreślony ze składu gracza, a ten może wybrać innego piłkarza w jego miejsce);

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-07-2011 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1038
Re: Komentarze
A dlaczego jest rozważana kwestia zastąpienie ligi szkockiej przez inne :?: Nie sprawdziła się ta liga w Piłkarzykach :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-07-2011 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1039
Re: Komentarze
Bo 2 drużyny i tyle samo piłkarzy, to nie liga Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-07-2011 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1040
Re: Komentarze
Mata - a miałeś w studiu Komisje Kontroli Gier i Zakładów jak w studiu Lotto?

Gdzie jest Groszek?
17-07-2011 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1041
Re: Komentarze
pfff :mrgreen:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-07-2011 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1042
Re: Komentarze
Pawlik się nie zgłosił do tego sezonu ;o?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-07-2011 09:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1043
Re: Komentarze
Gada, że na ma czasu :/

Tylko dupy mu w głowie ostatnio, w sumie i dobrze :mrgreen:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-07-2011 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1044
Re: Komentarze
Kurde, przebrnąłem przez wybór zawodników z ligi angielskiej tylko i było trudno. Ja nie wiem, co będzie we francuskiej nie mówiąc o tureckiej (o ile będzie).

Chociaż w tureckiej mam faworyta :twisted:

Gdzie jest Groszek?
18-07-2011 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #1045
Re: Komentarze
Ja już przebrnąłem przez angielską i polską i przyznam Ci racje Kris - ciężko... A to były wg mnie 2 najłatwiejsze ligi... Ale jest jeszcze sporo czasu... Jeszcze resztę się przerobi...
19-07-2011 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1046
Re: Komentarze
Nie bądźcie nadgorliwi, przerażacie mnie...

Bo ja swoją listę planuję robić w dzień draftu, może jeden, dwa dni przed, w końcu jeszcze mnóstwo czasu.

Kris1908 napisał(a):Chociaż w tureckiej mam faworyta :twisted:

Ja też, Pawła Brożka. Mam nadzieję, że mi go nie podbierzesz.

Przy okazji mam dwa pytania, dotyczące kwestii, których nie jestem pewien, a chciałbym być.

Czy można wybrać do swojego składu także obrońcę (w końcu np. taki Vidić strzela więcej goli niż Carrick)?
Czy można w składzie wystawić dwóch pomocników, skoro z natury są oni mniej bramkostrzelni niż napastnicy?

Wiem, że generalnie jest to zdefiniowane w regulaminie, ale chciałbym się ostatecznie upewnić.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
19-07-2011 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #1047
Re: Komentarze
O co chodzi z tym przerobieniem i układaniem jakiejś listy przed draftem?
Wytłumaczy mi ktoś bo jestem jeszcze zielony, a nie chce spierdolić wam i sobie zabawy i przyjść nieprzygotowany do draftu.
Dodatkowo przecież draft dopiero w sierpniu, a ludzie już teraz coś kminią?
19-07-2011 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1048
Re: Komentarze
Chodzi o to by mieć przygotowaną listę zawodników bu przyspieszyć przebieg draftu. Sortujesz sobie tam z każdej ligi napastników i pomocników w kolejności jakiej chcesz i potem wybierasz. Chodzi by potem nie trzeba było czekać 5 min aż się zastanowisz kogo teraz wybrać.

Cytat:Czy można wybrać do swojego składu także obrońcę (w końcu np. taki Vidić strzela więcej goli niż Carrick)?
Czy można w składzie wystawić dwóch pomocników, skoro z natury są oni mniej bramkostrzelni niż napastnicy?
1) nie
2) nie

Pomocnik - Napastnik, Napastnik
Tak wyglądała zawsze u nas meczowa trójka i tak będzie wyglądać nadal.

Mata - puchar też będziemy organizować tak jak w zeszłym roku, czy tylko liga?

Z takich zasad główny, to trzeba podkreślić, że w meczowej trójce KAŻDY ZAWODNIK MUSI BYĆ Z INNEJ LIGI, tzn. nie może być np. Carrick - Rooney, Chcharito, tylko musi być np. pomocnik z Anglii - napastnik z Niemiec, napastnik z Włoch.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-07-2011 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1049
Re: Komentarze
Intel napisał(a):Kris1908 napisał(a):Chociaż w tureckiej mam faworyta :twisted:

Ja też, Pawła Brożka. Mam nadzieję, że mi go nie podbierzesz.

To dobrze. Ja mam inną przebojowość :>

Gdzie jest Groszek?
19-07-2011 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1050
Re: Komentarze
Foster napisał(a):Mata - puchar też będziemy organizować tak jak w zeszłym roku, czy tylko liga?

Na 100% zorganizujemy puchar.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-07-2011 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości