Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #1051
Re: Komentarze
Czary, Wrogu, Buri, Miko, Zashi, Tomek91, Kojot: głosujcie na ligi żeby jak najszybciej wiedzieć jakie ligi w końcu będą... :-D
20-07-2011 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1052
Re: Komentarze
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że draft odbędzie się 1 sierpnia.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
20-07-2011 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1053
Re: Komentarze
Sad Cóż, będę musiał dać listę Patrysiowi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-07-2011 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #1054
Re: Komentarze
Almatziol napisał(a):Czary, Wrogu, Buri, Miko, Zashi, Tomek91, Kojot: głosujcie na ligi żeby jak najszybciej wiedzieć jakie ligi w końcu będą... :-D

A nie głosowałem :-D ?

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-07-2011 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1055
Re: Komentarze
RedLucas napisał(a):Sad Cóż, będę musiał dać listę Patrysiowi.

Dasz radę skarbie :*

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
20-07-2011 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1056
Re: Komentarze
Termin draftu mamy ustalony. Fidain, jak tam Ci idzie z tym skryptem? Długo Ci to jeszcze zajmie?

Ci, którzy nie będą mogli być obecni 1 sierpnia, niech przekażą swoje listy komuś kto będzie i oni za Was wybiorą.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-07-2011 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #1057
Re: Komentarze
1 sierpnia będzie ten draft jednak? :/ a w jakich godzinach i jak będzie wyglądał? bo ja chciałbym być przy wyborach a jestem w pracy od 14.30 do 21... Dałoby radę to jakoś pogodzić?
20-07-2011 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1058
Re: Komentarze
No tak o 21 będziemy zaczynać.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-07-2011 03:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1059
Re: Komentarze
Foster napisał(a):Fidain, jak tam Ci idzie z tym skryptem? Długo Ci to jeszcze zajmie?

Sorry ostatnio mam na głowie przeprowadzkę a jeszcze do tego zepsuł mi się komp (na szczęście nie ten na którym pisałem skrypt) i wszystko się trochę poprzedłużało. Na dniach powinienem się ogarnąć i to skończyć.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
21-07-2011 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1060
Re: Komentarze
Czyli trzeba w końcu zabrać się za robienie listy piłkarzy, bo w poprzedniej edycji wybierałem piłkarzy z pamięci. Teraz będzie jednak mniej czasu na wybór gracza, więc trzeba się przygotować Smile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-07-2011 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1061
Re: Komentarze
Almatziol a ile czasu zajmuje Ci dotarcie do domu i swobodne odpalenie PC? Półgodziny, a nawet ciutke więcej nie powinno robić nikomu problemu Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-07-2011 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #1062
Re: Komentarze
Ja myślę, że 21.30, jak nie będzie jakiegoś problemu przy wychodzeniu z pracy i wyjdę punktualnie. Ale już się o to postaram żeby nie było, więc powinienem o tej 21.30 spokojnie być...
22-07-2011 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1063
Re: Komentarze
To spokojnie zaczniemy o 21-30, wtedy już i Redzio chyba będzie, prawda?

Taka ogromna prośba, przygotujcie sobie porządnie te listy zawodników, żeby nie było tak jak rok temu, że draft ten trwał prawie 4 h. Poustalajcie sobie kolejność i w czasie wybierania skreślajcie sobie nazwiska, które zostały już wybrane, że potem się co chwile nie pytać czy ten zawodnika już wybrany czy nie. Wszystko to ma na celu przyspieszenie draftu, bo z pewnością wszyscy chcemy to jak najszybciej załatwić.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2011 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1064
Re: Komentarze
Foster napisał(a):To spokojnie zaczniemy o 21-30, wtedy już i Redzio chyba będzie, prawda?

Teoretycznie - tak, praktycznie - wszystko zależy od PKP.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-07-2011 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1065
Re: Komentarze
Okej, to z draftem startujemy pierwszego sierpnia od 21:30 Wink

dzień/dwa przed draftem jeszcze każdy dostanie przypomnienie,

chciałbym też wcześniej wiedzieć, kto za kogo będzie wybierał w razie jakiejś nieobecności

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-07-2011 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości