Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1066
Re: Komentarze
Od razu komunikuję, że jako, że Kris1908 wyjechał i przez najbliższy miesiąc go nie będzie, najprawdopodobniej (o ile nie złapie jakiegoś internetu, wtedy da znać wcześniej) będę za Krzysia wybierał piłkarzy.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
22-07-2011 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1067
Re: Komentarze
Wybór lig
Angielska , Hiszpańska , Włoska , Niemiecka , Francuska , Polska , Holenderska , Portugalska, Turecka

Tylko z tych lig wybieramy zawodników. Dla przypomnienia podam, jeszcze dwie główne zasady obowiązujące w zabawie (są w regulaminie,który mam nadzieję wszyscy przeczytali).
1) w meczu ligowym każdy zawodnik musi być z innej ligi, tzn nie może być (Anglia, Anglia, Anglia) tylko musi być np. (Anglia, Włochy, Niemcy)
2) w meczu pucharowym (rozgrywany co drugą kolejkę, pod warunkiem, że gra co najmniej 6 lig) nie można wystawić zawodnika, którego w tym samy tygodniu desygnowaliśmy do gry w lidze.

Złamanie zasad = walkower (3-0)



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2011 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1068
Re: Komentarze
Ja bym dodał jeszcze to, że w meczach pucharowych mogą grać chyba piłkarze z tej samej ligi np. Anglia, Anglia, Niemcy.

Dobrze pamiętam :?: Smile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
22-07-2011 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #1069
Re: Komentarze
A ja mam pytanie jedno. Wink
Ten draft jest po to, żeby w kilku drużynach nie było tego samego piłkarza, tak?
Chodzi mi o to, że jak, np.: Foster wezmie Berbe to ja już nie moge. Dobrze rozumuje? :oops:
Czytałem regulamin, ale tam nic nie wyczytałem odnosnie tego. Może to takie oczywiste dla wszystkich, a dla mnie nie? o_O

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
22-07-2011 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1070
Re: Komentarze
Tak, właśnie o to chodzi. Jeden piłkarz może grać tylko w jednej drużynie. Czyli ten Twój przykładowy Berbatov tylko i wyłącznie u Twojego przykładowego Fostera Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-07-2011 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1071
Re: Komentarze
Jak tam kompletowanie listy na draft idzie? ja już prawie, ale jest cholernie ciężko ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-07-2011 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1072
Re: Komentarze
Pewnie masz Pepe Ćwielonga na pierwszym miejscu, zgadłem?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-07-2011 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1073
Re: Komentarze
Niet. Wybrałem Plizgę z Białegostoku, to taki odpowiednik

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-07-2011 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #1074
Re: Komentarze
a ja nie zacząłem jeszcze.
28-07-2011 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1075
Re: Komentarze
Mata napisał(a):Jak tam kompletowanie listy na draft idzie? ja już prawie, ale jest cholernie ciężko ;]

U mnie słabo. Po prostu nie mam czasu. Może dzisiaj wieczorem uda mi się znaleźć z godzinkę, to zrobię sobie jakąś listę, a jak nie, to będę jechał z pamięci i wybierał piłkarzy.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-07-2011 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1076
Re: Komentarze
Posiada ktoś Was moze namiary na jakąś stronę ze statystykami? Bo jakoś trzeba określić przydatność zawodników, a tak szukać każdego gdzie to trochę roboty :/



Mój Blog: Pod presją czasu
29-07-2011 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1077
Re: Komentarze
Foster napisał(a):Posiada ktoś Was moze namiary na jakąś stronę ze statystykami? Bo jakoś trzeba określić przydatność zawodników, a tak szukać każdego gdzie to trochę roboty :/

http://www.soccerstats.com/

Ta strona powinna Ci pomóc Wink Wybierasz ligę, sezon 2010/2011 i zakładkę Top Scorers.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-07-2011 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1078
Re: Komentarze
Właśnie, może ustalmy oficjalną stronę jaką się będziemy sugerować co do pozycji piłkarzy? Jeśli chodzi o Ekstraklasę, to 90minut wydaje się pewniakiem, a reszta lig?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
29-07-2011 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1079
Re: Komentarze
Transfermarkt.de - Mata założył przecież nawet osobny temat Wink Ustalamy wszystko według tego.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-07-2011 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1080
Re: Komentarze
A to okej, jakoś mi to umknęło, dzięki.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
29-07-2011 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości