Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1126
Re: Komentarze
Już wszystko okej, już masz skład. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-08-2011 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1127
Re: Komentarze
Z tego co widze to tak.

KOJOT! Wybieraj zawodników.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-08-2011 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #1128
Re: Komentarze
Napastnicy : Saha Louis, Gignac, Hugo Almeida, El Hamdaoui Mounir, Farfan
Pomocnicy : Jesus Navas , Juardo, Valbuena Mathieu

Chyba wszystko się zgadza, wczoraj być nie mogłem z przyczyn osobistych, a do tego zapomniałem dać listę raviorovi, sory.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
02-08-2011 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1129
Re: Komentarze
Kojocie - Sergio Aguero został wybrany już przez Robaka, chyba, że o jakiegoś innego Aguero masz na myśli (ale inni piłkarze o nazwisku Aguero nie grają w ligach grywalnych, więc na pewno chodzi ci o Kuna).

E: Jak mówi Adis, Lewy też zajęty, także przez Robaka.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
02-08-2011 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1130
Re: Komentarze
Lewandowski też zajęty.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-08-2011 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #1131
Re: Komentarze
Ok, zaraz poprawie.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
02-08-2011 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1132
Re: Komentarze
Dwie sprawy

1) fidain, jak tam skrypt? Na kiedy będziesz gotowy?

2) Kiedy zaczynamy? W weekend 12-14 sierpnia, według mnie byłoby optymalnie



Mój Blog: Pod presją czasu
02-08-2011 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1133
Re: Komentarze
Z kojotem w pierwszej kolejce Ale będzie wstyd, jak przegram Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-08-2011 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #1134
Re: Komentarze
A tam, jak na 20 miejsce wybierania nie mam jakiegoś tragicznego składu ^^. Co nie znaczy, że wygrasz- bo przegrasz.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
02-08-2011 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1135
Re: Komentarze
Foster napisał(a):1) fidain, jak tam skrypt? Na kiedy będziesz gotowy?

Obiecuje, że w najbliższych dniach przysiądę nad tym i postaram się dopiąć wersję beta do końca tygodnia. Chociaż od niedzieli przez parę dni nie będe miał dostępu do neta chyba. W każdym razie mam nadzieje, ze do startu sezonu wszystko będzie już śmigać. Ostatnio miałem parę rzeczy na głowie dlatego tak wolno to idzie, sorry.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-08-2011 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1136
Re: Komentarze
A co to w ogóle za skrypt, jak to będzie wyglądać? Coś a'la tabelkownik 2 sezony temu?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-08-2011 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #1137
Re: Komentarze
Derby Mazowsza w pierwszej kolejce :twisted:
02-08-2011 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1138
Re: Komentarze
No na razie tak, tyle że spersonalizowany pod nasze piłkarzyki. Żeby ułatwić robienie tabeli ligowej i strzelców. Ale w planach mam tez parę rozszerzeń, np. mam fajny pomysł jak zrobić zautomatyzowany draft online ale to już plany na przyszły sezon raczej, ewentualnie na zimowe okienko.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-08-2011 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1139
Re: Komentarze
Korzystając z czasu wolnego, postanowiłem dzień po drafcie przeprowadzić analizę siły poszczególnych drużyn. Jej zasady polegały na tym, że korzystając z zebranych wczoraj przy tworzeniu listy danych, sumowałem ilość zdobytych bramek przez:
a) pierwszy skład zespołu, tj. pomocnik z największą wartością zdobytych bramek i dwóch napastników z największą wartością zdobytych bramek, skład wybierany był zgodnie z zasadami wystawianiu go w lidze,
b) całą kadrę zespołu.
W przypadku, gdy któryś zawodnik grał w lidze niegrywalnej, mnożyłem ilość zdobytych przez niego bramek w tym okresie przez współczynnik o wartości 0,5 (po czym zaokrąglałem w górę w przypadku wyniku nienaturalnego). Oczywiście, liga niegrywalna lidze niegrywalnej nierówna, tak więc przez ten sam współczynnik mnożony był wynik Voskampa grającego w drugiej lidze holenderskiej i Cisse w lidze greckiej, a jak wiemy, poziom tych lig znacznie sie różni. W przypadku lig grywalnych współczynnik wynosił 1, więc żadnych zmian nie odnotowano. Oto wyniki mojej analizy (kolejność graczy według kolejności na drafcie).

Cytat:1. Hell Team (Czary): pierwszy skład - 74 gole (Hamsik, Ronaldo, Hulk), cała kadra - 130 goli; 1. najmocniejszy pierwszy skład i 1. najmocniejsza kadra
2. Beer Money (Mata): pierwszy skład - 60 goli (van der Vaart, Messi, Niang), cała kadra - 115 goli; 5. najmocniejszy pierwszy skład i 5. najmocniejsza kadra
3. Red Łódź (Jaroldz): pierwszy skład - 52 gole (Pastore, Gomez, Benzema), cała kadra - 102 gole; 8. najmocniejszy pierwszy skład i 11. najmocniejsza kadra
4. Wrogie Oddziały (Wróg Arsenalu): pierwszy skład - 50 goli (Taarabt, Gameiro, Villa), cała kadra - 112 goli; 9. najmocniejszy pierwszy skład i 7. najmocniejsza kadra
5. Pogoń Szczecin (buri): pierwszy skład - 49 goli (Robben, van Persie, di Vaio), cała kadra - 82 gole; 10. najmocniejszy pierwszy skład i 16. najmocniejsza kadra
6. FC Krowiarki (Foster): pierwszy skład - 55 goli (de Jong, Eto'o, Cisse), cała kadra - 98 goli; 7. najmocniejszy pierwszy skład i 12. najmocniejsza kadra
7. Cytrynówka FC (Lasq): pierwszy skład - 65 goli (Yilmaz, di Natale, Llorente), cała kadra - 123 gole; 2. najmocniejszy pierwszy skład i 2. najmocniejsza kadra
8. LZS Zimna Wódka (Adis): pierwszy skład - 47 goli (Adin, Soldado, Novakovic), cała kadra - 115 goli; 12. najmocniejszy pierwszy skład i 5. najmocniejsza kadra
9. FC Poznań United (Zashi): pierwszy skład - 29 goli (Stilic, Higuain, Kuyt), cała kadra - 57 goli; 19. najmocniejszy pierwszy skład i 19. najmocniejsza kadra
10. Smile.jpg (Tomek91): pierwszy skład - 42 gole (Simpson, Voskamp/Totti/Maiga/Everton x2), cała kadra - 106 goli; 13. najmocniejszy pierwszy skład i 8. najmocniejsza kadra
11. Husqvarna FC (CyberMU): pierwszy skład - 42 gole (Grosicki, Frankowski, Lopez), cała kadra - 66 goli; 13. najmocniejszy pierwszy skład i 18. najmocniejsza kadra
12. Speedway United (kaka): pierwszy skład - 61 goli (Overtoom, Cavani, Berbatov), cała kadra - 105 goli; 4. najmocniejszy pierwszy skład i 9. najmocniejsza kadra
13. Korf Utd FC (Almatziol): pierwszy skład - 64 gole (Alex, Negredo, Remy), cała kadra - 121 goli; 3. najmocniejszy pierwszy skład i 3. najmocniejsza kadra
14. Antyfutbol Verein (Kris1908): pierwszy skład - 49 goli (Janssen, Tevez, Castaignos), cała kadra - 97 goli; 10. najmocniejszy pierwszy skład i 13. najmocniejsza kadra
15. Sępy (RedLucas): pierwszy skład - 37 goli (Radovic, Cardozo, Demba Ba), cała kadra - 75 goli; 18. najmocniejszy pierwszy skład i 17. najmocniejsza kadra
16. Tratatata (rav10): pierwszy skład - 42 gole (Lampard, Falcao, Barrios), cała kadra - 88 goli; 13. najmocniejszy pierwszy skład i 14. najmocniejsza kadra
17. HaxMuball (robaldo): pierwszy skład - 42 gole (Iniesta, Pato, Aguero), cała kadra - 84 gole; 13. najmocniejszy pierwszy skład i 15. najmocniejsza kadra
18. FC Leszcze (rimas): pierwszy skład - 42 gole (Kirm, Matri, Chicharito), cała kadra - 105 goli; 13. najmocniejszy pierwszy skład i 9. najmocniejsza kadra
19. Donec a Populo Fascis de Irresponsible (Intel): pierwszy skład - 58 goli (Wijnaldum, Sow, Pazzini), cała kadra - 116 goli; 6. najmocniejszy pierwszy skład i 4. najmocniejsza kadra
20. Goryle (kojot): pierwszy skład - 24 gole (Jurado, Gignac, El Hamdaoui), cała kadra - 51 goli; 20. najmocniejszy pierwszy skład i 20. najmocniejsza kadra

Tak więc wygląda wynik mojej analizy. Statystyki rzadko przekładają się na rzeczywiste wyniki, ale zobaczymy, czy i tym razem tak się stanie.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
02-08-2011 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #1140
Re: Komentarze
Lasq w debiucie :cry: Chyba kojot terminarz robił.
02-08-2011 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości