Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1141
Re: Komentarze
Nie no stary szacun za chęci i poświęcony czas na to. Smile A w ogóle Intel to gramy ze sobą już w pierwszej kolejce, więc trenuj swoich i rozrysuj im taktykę na Kagawę, bo Japończyk jest głodny gry i wyznał że chce już rozdupcać rywali. Tongue

Blog
02-08-2011 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1142
Re: Komentarze
Widziałem 2 razy 5. najmocniejszą kadrę ale ogólnie to dobra robota Smile

Ostatni sezon z drugiego miejsca w drafcie nie poszło mi za dobrze, w sumie jedynie wybrany w pierwszej kolejce Ronaldo spisywał się na miarę oczekiwań - zobaczymy jak w tym sezonie.

@Rav: Ciesz się, że w pierwszej kolejce bo nie gra ani liga włoska ani hiszpańska wiec odpada mi dwóch, teoretycznie najlepszych strzelców.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-08-2011 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1143
Re: Komentarze
Cytat:Widziałem 2 razy 5. najmocniejszą kadrę ale ogólnie to dobra robota Smile

Kilkakrotnie, a także w tym przypadku, zdarzają się miejsca ex aequo, tak więc to nie jest błąd. Smile

I dzięki wszystkim za słowa uznania.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
02-08-2011 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1144
Re: Komentarze
buri dobierz, sorry za przeoczenie :/

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-08-2011 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1145
Re: Komentarze
Spoko Smile

Frédéric Kanouté
02-08-2011 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1146
Re: Komentarze
<!-- l -->pilkarzyki/pilkarzyki-sala-konferencyjna-t1071-15.html#p112334<!-- l -->

po takich postach wiem, że piłkarzyki naprawdę mają sens Smile

brawo Adaś Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-08-2011 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #1147
Re: Komentarze
Kiedy start pierwszej kolejki? Chodzi mi o dokładną datę z widełkami.
04-08-2011 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1148
Re: Komentarze
12-15 sierpnia

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-08-2011 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #1149
Re: Komentarze
Jak w ten weekend gra Real z Barceloną pierwszy mecz o Superpuchar Hiszpanii, to mogę wystawić do gry kogoś z tych drużyn czy nie :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-08-2011 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1150
Re: Komentarze
Również mam pytanie. Jak wiemy, w Anglii aktualnie w wielu miastach mają miejsce chuligańskie wybryki, które muszą mieć na oku tysiące policjantów. Z racji tego, że większość służb zabezpieczających stadiony w tą kolejkę PL może mieć ważniejsze sprawy na głowie, odwoływane są spotkania, zwłaszcza w Londynie - pierwsze takie to Tottenham - Everton. Mam w składzie Clinta Dempseya, zawodnika Fulham, grającego w sobotę u siebie. Nie wiem jednak, czy mecz przypadkiem nie zostanie odwołany z racji zamieszek. Czy mogę wobec tego wystawić amerykańskiego zawodnika do składu z zastrzeżeniem, że w przypadku odwołania spotkania wystawiam mojego drugiego pomocnika, Georginio Wijnalduma do składu?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
11-08-2011 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1151
Re: Komentarze
Jaroldz napisał(a):Jak w ten weekend gra Real z Barceloną pierwszy mecz o Superpuchar Hiszpanii, to mogę wystawić do gry kogoś z tych drużyn czy nie :?:

Nie.

Intel napisał(a):Czy mogę wobec tego wystawić amerykańskiego zawodnika do składu z zastrzeżeniem, że w przypadku odwołania spotkania wystawiam mojego drugiego pomocnika, Georginio Wijnalduma do składu?

Nie. To jest ryzyko.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-08-2011 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1152
Re: Komentarze
Liczą się tylko rozgrywki ligowe, więc żadne superpuchary itd.

Nie ma żadnego zastrzegania, trzeba kombinować Wink

PS. Sorry ale trafił mi się niespodziewany wyjazd i byłem prawie tydzień odcięty od kompa i od neta - biorę się zaraz za skrypt ale raczej pierwszą kolejkę trzeba będzie podsumować ręcznie.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-08-2011 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #1153
Re: Komentarze
Chłopaki mogę wystawić dwóch zawodników w składzie :?: :* Nie wiem, czy to nie łamie regulaminu, ale to chyba żadna zbrodnia. No bo cóż mogę poradzić, jak ani włoska ani hiszpańska nie zaczęły sezonu, a w końcu i tak na tym stracę, że będę dwoma grał :-D

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
11-08-2011 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1154
Re: Komentarze
Możesz, to częsta praktyka jak nie da się skompletować innego składu

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-08-2011 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #1155
Re: Komentarze
aha ok, to całe szczęście :-D

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
11-08-2011 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości